معترضان مارس در مرکز شهر سان خوزه بلوک خیابان

سن خوزه — صدها نفر از معترضان در راهپیمایی مسالمت آمیز از طریق مرکز شهر سان خوزه و مسدود شدن خیابان در طول یک تظاهرات در نزدیکی تالار شهر شنبه و خواستار تغییرات گسترده به آدرس سیستمیک نژادپرستی در پی پلیس به قتل جورج فلوید در اواخر ماه مه.

Andrea کندی, یک سان خوزه ساکن خواست تظاهرکنندگان به فشار شهرداری رهبران به اسلش بودجه پلیس و خواستار آن شدند که این شهر نقل از منابع خود در میان ادعا می کند از خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگر اقلیت ها.

“پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” کندی گفت: به تظاهر کنندگان صحبت کردن در یک تصادف تعقیب درهم bullhorn به صدها نفر که نشسته و مسدود کردن عرض شرق سانتا کلارا در خیابان چهارم خیابان. “سن خوزه صرف 40 درصد از بودجه خود را در اداره پلیس است که ما را می کشد.”

تظاهرات در مرکز شهر سان خوزه یکی از بیش از یک دوجین است که برنامه ریزی شده رخ می دهد در روز شنبه در سراسر منطقه خلیج است.

پس از او صحبت به میان جمعیت کندی گفت که او معتقد است که در شهر سان خوزه هدایت منابع آن است.

“پلیس نیست و نیاز به پاسخ به خشونت موقعیت” کندی در مصاحبه ای گفت:.

معترضان انجام شده نشانه هایی است که گفت: “سیاه زندگی ماده” “پایان خشونت پلیس,” “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” “شلیک نمی,” “بدون عدالت بدون صلح” “عدالت برای فلوید” و “آسیایی ها 4 سیاه و سفید زندگی می کند.”

مرکز شهر سان خوزه راهپیمایان, راه رفتن بودند به غرب به دور از سالن شهرستان در طول midafternoon در شنبه اما بعد از این گروه و بازگشت به شهرداری اصلی پیچیده است.

در طول بعد از ظهر یک گروه از معترضین به طور خلاصه مسدود حداقل یک بخش از بزرگراه میان ایالتی 280 نزدیکی جنوب چهارم خیابان با توجه به معترضان در تالار شهر.

“شهر نیاز به شنیدن ما آنها نیاز به گوش دادن به ما” کندی گفت.

در طول این تجمع که حدود چهار ساعت به طول انجامید یک پلیس حضور ندارد قابل مشاهده است.

“ما نیاز به تغییر سیستم گفت:” آریل Maestaz, یک سان خوزه ساکن ، “ما نیاز به demilitarize و پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.”

دولت Assemblymember خاکستر Kalra که منطقه شامل مرکز شهر سان خوزه شرق San Jose, این شهر همیشه سبز منطقه و بخش هایی از جنوب سان خوزه صحبت کرد و در طول این تجمع و ترغیب کسانی که در حضور و غیاب برای تبدیل شدن به بیشتر های سیاسی درگیر است.

“این مهم است که انرژی در خیابان بود کانال لابی گری و سیاسی تغییر” Assemblymember Kalra در مصاحبه با گفت: این سازمان خبری. “من اینجا هستم برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و افراد جوان است که در اینجا.”

راهپیمایان چپ شهرداری منطقه در اواخر بعد از ظهر و راهپیمایی شرق در سانتا کلارا خیابان مسدود کردن ترافیک برای چندین بلوک تا زمانی که آنها تبدیل شده و در بازار و خیابان و ساخته شده راه خود را به پلازا د Cesar Chavez.

در پلازا است که در سراسر خیابان را از مجلل Fairmont Hotel برخی از معترضین صحبت از تجربیات شخصی خود را با نژادی و بی عدالتی ها و ابراز نگرانی های خود را در مورد اجرای قانون است.

شهردار سام Liccardo در روز پنج شنبه تکرار شده که سن خوزه اداره پلیس نمی تواند defunded میان سراسری اعتراض به خشونت پلیس و افزایش انتقادات در مورد چگونه سازمان های اجرای قانون و انجام وظایف خود.

“سن خوزه ترین و نازک کارکنان اداره پلیس هر شهر بزرگ در کشور” Liccardo گفت. “این یک بخش است که عمیقا متعهد به پاسخگویی از افسران خود را. من باور نمی کنم که defunding ادارات پلیس است که پاسخ مناسب به این بحران است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>