معترضان مختل انطاکیه هیئت مدیره مدرسه آن را به عنوان آماده برای رای آوردن پلیس به مدارس

ده ها تن از معترضان جوان مختل یک انطاکیه یکپارچه مدرسه جلسه هیئت مدیره چهارشنبه شب در حالی که امنا بحث شد که آیا به پرداخت هزینه برای پلیس در دانشگاه.

معترضان بسیاری از فعلی و یا گذشته AUSD دانش آموزان در درهای بسته دفتر منطقه که در آن سه نفر از پنج مدرسه امنا جلسه شد و برخی دیگر نیز به پیوست از طریق کنفرانس تلفنی. فریاد “نه گفتن به SROs” آنها وعده داده شده به زمانی که در هیئت مدیره رای “نه” به یک پیشنهاد برای بازگرداندن منابع مدرسه افسران به شش انطاکیه مدارس.

دو بار سر و صدا فوران از خارج از جلسه مجبور به رئیس جمهور دایان گیبسون-خاکستری به توقف جلسه در نظرات عمومی که سرپرست استفانی Anello بود خواندن با صدای بلند. امنا بعد از رای به ادامه این نشست در 7 p. m. روز شنبه, هر چند معلوم بود اگر امنا و کارکنان را در رابطه با بازگشت به کار برای آن است. ترین منطقه دیگر تابلوهای و شوراهای شده اند برگزاری جلسات مجازی پس از این بیماری همه گیر.

به انطاکیه شورای شهر در جولای 28 رای دادند 3-2 به قبول $750,000 سه سال کمک هزینه فدرال برای کمک به پرداخت حقوق شش منبع افسران اختصاص یافته به این منطقه مدارس متوسط و بالا اما اعضای شورا می خواستم مدرسه منطقه به تقسیم هزینه های که انجام شده است در نزدیکی مناطق مانند آزادی, اتحادیه اروپا, Brentwood ابتدایی و پیتسبورگ مدارس.

انطاکیه رئیس پلیس Tammany بروکس گفت که او تا به حال طولانی امیدوار به بازگشت منابع مدرسه افسران غایب از انطاکیه برای یک دهه اخیر ایالات متحده آمریکا وزارت دادگستری پلیس استخدام برنامه اعطای یک فرصت به انجام این کار.

تیراندازی مرگبار دانشجویی جاناتان پارکر در Jan. 31 پس از یک بازی بسکتبال در دره آهو دبیرستان بیشتر موجب او بروکس اضافه شده است. در آن زمان برخی از اعضای جامعه از جمله پارکر خانواده پرسید: برای اجرای قانون و حضور در مدارس و بنابراین اداره پلیس ارائه یک نرم افزار chief گفت.

بروکس گفت: ماموران انتخاب شده برای مدرسه دانشگاه خواهد بود شاغل و ساعت خود را خواهد بود به اندازه کافی انعطاف پذیر برای حضور در رقص و رویدادهای ورزشی است.

اگر تمام شش موقعیت پر شد, هزینه های اولیه به شهرستان خواهد بود در مورد $754,756 سال اول و پس از آن هر سال با توجه به در برد.

بیش از 100 صحبت می کرد در برابر SROs هفته گذشته و ده ها فرستاده بود نامه به هیئت مدیره مدرسه و همچنین برخی از اعتراض های اخیر 1.8 میلیون دلار در کاهش و از جمله در کتابخانه دو زبانه مشاوران و بی خانمان هماهنگ کننده در حالی که دیگران گفت که پردیس افسران نامتناسب تاثیر منفی بر دانش آموزان اقلیت.

روز پنجشنبه جلسه هیئت مدیره مدرسه دیده می شود زندگی می کنند جریان در https://youtu.be/Gfl5kOL8pwI.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر