معترضان فرود در کلرادو کنگره به مخالفت با کروناویروس محدودیت

معترضان با حضور در Colorado State Capitol یکشنبه به مخالفت با دولت stay-در-خانه نظم و اجتماعی دیگر فاصله گرفتن محدودیت های اجرا شده در میان رمان coronavirus بیماری همه گیر.

هر دو خودرو در اعتراض به لقب “عملیات ترافیکی” و اعتراض بر پا شد و برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه بعد از ظهر با سازمان نقطه از برخی از احزاب آزادیخواه در سراسر منطقه دنور.

جیم Fenimore از کلرادو اسپرینگز گفت: او به دلیل اعتراض “حقوق اساسی ما در حال نقض شده است.” او می گوید در واکنش به این ویروس یک تاکتیک ترساندن طراحی شده به رئیس جمهور تهمت بد نگاه.

Fenimore گفت: این ایده خوبی است به اقدامات احتیاطی مانند شستن دست و یا ماندن در منزل و زمانی که بیمار اما گفت که بسته شدن کسب و کار بیش از حد می رود. اقامت خانه سفارش باید برداشته شود در حال حاضر نمی مارس 26, او گفت:. “هر روز که می رود توسط صدمه زدن به دولت است.”

بسیاری از اتومبیل های دور پایتخت, شاخ, وافغان در حالی که حدود 200 نفر ایستاده در چمن با پوستر و پرچم. تعداد بسیار کمی از مردم عینک ماسک و یا به دنبال توصیه های اجتماعی-فاصله دستورالعمل.

مقامات روز جمعه به رسمیت شناخته معترضان متمم اول قانون اساسی حقوق و گفت که این رمان coronavirus همه گیر نمی خواهد متوقف کردن اعتراض از رفتن به جلو. هنوز یک سخنگوی مشترک مرکز اطلاعات, به نام, برنامه ریزی خودرو اعتراض “کاملا غیر مسئولانه” و هشدار داد که عمدا مسدود کردن یک مکان از راه غیر قانونی است.

حداقل دو نفر بازداشت شدند به طور خلاصه پس از آوردن اسلحه به اعتراض. پلیس منتشر شد آنها را با یک هشدار برای قرار دادن سلاح های خود را دور.

معترضان مریم کانلی از Jefferson County گفت: او معتقد است اولیه خاموش شد اما که آن را رفته است بیش از حد طولانی است. “گلدان مغازه ها باز هستند, کلینیک سقط جنین باز هستند و کلیسا من بسته است,” او گفت:.

کانلی عینک, ماسک, حتی اگر او گفت که او فکر نمی کند که او نیاز به یک, چرا که او نمی خواست به توهین و یا ترساندن هر کس دیگری. “مرگ بخشی از زندگی است و وقت آن است برای شروع زندگی دوباره” کانلی گفت.

همه گیر و تعطیل است و ایجاد اغتشاش و هرج و مرج در کلرادو اقتصاد ایجاد بی سابقه از دست دادن شغل در دولت است. کلرادو اقامت در خانه سفارش مجموعه به پایان می رسد, مارس 26 و دنور در 30 آوریل.

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس در هفته گذشته به رسمیت شناخته شده است که سطح فعلی اجتماعی فاصله و محدودیت های غیر قابل تحمل برای مدت طولانی, اما هشدار داد که بازگشایی دولت را باید به آرامی اتفاق می افتد با برخی از اقدامات احتیاطی برای تداوم ماه به منظور جلوگیری از موج دوم رمان coronavirus عفونت.

دولت است که انتظار می رود به انتشار جزئیات بیشتر در این مرحله بازگشایی در روز دوشنبه.

مشابه تظاهرات در برابر stay-at-home سفارشات برگزار شده است در چندین ایالت در چند روز گذشته از جمله در میشیگان و اوهایو, کنتاکی, مینه سوتا, کارولینای شمالی و ایالت یوتا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>