لایحه پیشنهادی را به دلوت هیئت مدیره مدرسه مالیات ویژه سازمان

اگر تایید شده توسط وزارت امور خارجه مجلس نمایندگان و سنا این لایحه H. F. 3992 و S. F. 3722, اجازه می دهد که مدرسه منطقه به موضوع کلی تعهد اوراق قرضه به مبلغ بیش از $31.5 میلیون و مالیات از وجوه بلند مدت امکانات نگهداری درآمد به منظور سرمایه گذاری ساختمان جدید اداری دفاتر و امکانات حمل و نقل در دبیرستان مرکزی اموال.

هیئت مدیره به اتفاق آرا رای دادند دوشنبه به تصویب این لایحه را به زبان.

در حال حاضر مدارس تنها مجاز به لوی بلند مدت امکانات نگهداری درآمد برای پرداخت هزینه های معوق تعمیر و نگهداری از ساختمان ها مانند حدود 48.5 میلیون دلار مورد نیاز برای بازسازی و تعمیر تاریخی پیر مرکزی.

در ماه ژانویه دولت منطقه ارائه طرح به هیئت مدیره مدرسه معرفی منطقه فروش تاریخی قدیمی دبیرستان مرکزی; انتقال دولت و بخش حمل و نقل به عقب سوم از دبیرستان مرکزی املاک; همچنان به بازار دو سوم از دبیرستان مرکزی املاک واقع درست کردن شرق ورودی مرکزی برای فروش; و پیدا کردن فضا برای اجاره در شهرستان برای منطقه, مرکز آموزش و بزرگسالان آموزش و پرورش ابتدایی.

دولت تخمین زده شده آن را هزینه $31.5 میلیون دلار سرمایه گذاری در دبیرستان مرکزی سایت به حرکت دولت وجود دارد و ایجاد امکانات حمل و نقل. بخشی از اموال ادامه خواهد داد به بازار عرضه خواهد شد: دبیرستان ساختمان, پارکینگ, زمین تنیس, زمین فوتبال و ثانویه ویژگی های مرکز تجاری که کارگزار املاک و مستغلات گرگ Follmer گفت: با ارزش ترین بخش از سایت.

هر گونه پول حاصل از فروش تاریخی پیر مرکزی و یا اموال باقی مانده در دبیرستان مرکزی سایت قرار داده می شود نسبت به حدود 31.5 میلیون, با توجه به توصیه.

این لایحه پیشنهاد کرد زبان خواهد بود که رای دادند در روز سه شنبه 17 مارس به طور منظم در طول 6:30 بعد از ظهر جلسه هیئت مدیره مدرسه می گوید: این منطقه باید به منظور توسعه یک طرح برای فروش تاریخی پیر مرکزی به طرف دیگر. این طرح باید سند فعلی هزینه های عملیاتی از این مرکز انتظار می رود هزینه های تعمیر و نگهداری برای تسهیلات بیش از 20 سال آینده و توصیف جایگزین برای برنامه ها و کارکنان در حال حاضر واقع در ساختمان است.

این طرح نیز باید سند بالقوه پروژه های ساختمانی: ساخت یا دستیابی به فضای اداری جدید; اضافه کردن حمل و نقل و نگهداری و اتوبوس سازی امکانات; بهبود جاده ها و زیرساخت ها و آماده سازی سایت های ساخت و همچنین تخریب دبیرستان مرکزی ساختمان است.

یک بار کامل منطقه باید پروژه های ذکر شده در این طرح برای بررسی و اظهار نظر و برگزاری یک جلسه عمومی در طرح و پروژه های ساختمانی. هنگامی که جلسه عمومی برگزار می شود و عمومی در نظر گرفته شده است منطقه باید پروژه های گنجانده شده در این طرح به مینه سوتا وزارت آموزش و پرورش کمیسیون برای نقد و بررسی و اظهار نظر.

اگر این کمیسیون آمده است که این طرح عملکرد مالی دانشجو و کارکنان بازده برای منطقه طرح تصویب شود.

این لایحه همچنین نیاز به مدرسه منطقه به ارائه گزارش نتایج و بازده زمانی در این بخش به مینه سوتا وزارت آموزش و پرورش کمیسر on Feb. 15 هر حتی شماره سال.

خانه لایحه معرفی شده به کمیته سیاست آموزش و پرورش است و انتظار می رود مورد بحث و بررسی توسط این کمیته در روز چهارشنبه ساعت 2:30 بعد از ظهر به خانه لایحه است که توسط حمایت مالی دولت تشکر. مری مورفی, D-هرمانتاوون و تشکر. ران Kresha R-کمی می افتد. این لایحه در مجلس سنا است که اسپانسر شده از طرف بهداشت ، Erik Simonson, D-دلوت دیابت تام Bakk D-طبخ و سن. جاستین Eichorn R-گراند رپیدز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>