ناظر عمومی, مدارس, معلم کمک می کند تا در مبارزه با COVID-19

یکی از این افراد است که تایلر Blom از Esko یک تکنولوژی صنعتی معلم در Proctor مدارس دولتی. صبح روز چهارشنبه Blom دریافت یک ایمیل از مینه سوتا تکنولوژی و مهندسی مربیان کانون با لینک طرح برای یک manifolds یا اسپلیتر و یک تماس برای هر کسی که با یک چاپگر 3D به این بخش است.

“بنابراین من لود دختران من در کامیون من و من به مدرسه رفتم به یک چاپگر 3D,” Blom گفت او می تواند یکی از دریاچه سوپریور ،

این ابزار اجازه می دهد تا یکی از ونتیلاتور استفاده می شود توسط دو یا چهار نفر با توجه به اینکه دو یا چهار شکاف استفاده شده است. این روند هنوز هم به عنوان گروه آزمايش و تنها در مواقع اضطراری است. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو و جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت به بیمارستان ها OK هفته گذشته به سعی و درمان دو کروناویروس مبتلا به یک دستگاه تنفس مصنوعی با استفاده از پروتکل های خاص.

“این به طور بالقوه می تواند تاثیر بسیار زیادی و یا بدون تاثیر در همه” Blom گفت: ساخت اسپلیتر است. “اما به نظر می رسد برخی از خوب بیرون آمدن از آن و ژست حق به نظر می رسد.”

Blom نیز قصد دارد به ترکیب این پروژه به آموزش از راه دور در یکی از کلاس های خود را. او گفت که او حتی ممکن است یک دانش آموز را یکی از پرینتر های صفحه اصلی.

“این یکی از آن چیزهایی که در آن آن را به خوبی متناسب با مسیرهای مدل” Blom گفت. “ما سعی می کنیم این تکالیف به عنوان در زندگی واقعی ما به عنوان احتمالا می تواند.”

مسیر یک برنامه طراحی شده برای کمک به دانش آموزان دبیرستان فارغ التحصیل با یک طرح با ارائه در دنیای واقعی فرصت های همکاری با سازمان های محلی.

ناظر سرپرست جان Engelking گفت: او را با افتخار هر چه تمام از معلمان خود را انجام می دهند در طول آموزش از راه دور از جمله Blom.

“او شده است یکی از بسیاری از ستاره ها در مدرسه” Engelking گفت. “تایلر همیشه انجام یک کمی اضافی و او را فقط به انجام برخی از چیزهایی که منحصر به فرد.”

Blom گفت: این مدرسه به حمایت از این پروژه است. در 24 ساعت او چاپ پنج دو نفاق و شش چهار اسپلیتر است. این پرینتر در حال اجرا به طور مداوم در Blom زیرزمین و او معتقد است که او به اندازه کافی رشته به دو هفته دیگر.

The quad and dual ventilator splitters Tyler Blom is printing are tapered to allow connection of the pieces if necessary. (Tyler Schank / tschank@duluthnews.com)

چهار و دو یک اسپلیتر تایلر Blom است چاپ مخروطی اجازه می دهد تا اتصال قطعات در صورت لزوم. (تایلر Schank / [email protected])

سازندگان متحد شوید!

Blom کردم از طراحی یک وب سایت ایجاد شده توسط یک زن و شوهر از شهروندان در دنور که فقط می خواستم برای کمک به هر راه که آنها می تواند. یکی از این شهروندان است که جرمی ایروین.

ایروین مدیر عامل آژانس صفر یک آژانس تبلیغاتی. او گفت که او شنیده ام در مورد این ابزار استفاده می شود در نیویورک و ایتالیا و می خواستم به دانستن بیشتر در.

“ما واقعا نیاز به صحبت کردن با دکتر خود را به نظر” ایروین گفت. “من به طور اتفاقی به یک مدیر پزشکی در اینجا در شهر و او و همسرش که او نیز با این نسخهها کار در یک بیمارستان محلی گفت که این می تواند کار کند.”

آنها با اشاره او را به سمت طراحی توسط Kevin کم از مارمولک خانگی رباتیک در پیتسبورگ. ایروین گفت: او رسیده به پایین رو طراحی خود را به صورت دو شکاف و در نهایت از او خواست برای ایجاد یک طراحی برای پشتیبانی از چهار شکاف.

پس از دریافت طرح اروین چاپ یکی از هر بود و آنها را تایید توسط کارکنان حرفه ای پزشکی در ICU در یک بیمارستان محلی است.

“آنها گفت: آنها کار می کرد و خواسته ما را به عنوان بسیاری از ما می تواند به طوری که آنها می توانید آنها را در دست اگر آن را همیشه لازم شد,” ایروین گفت.

با کمک دوست خود کریستوفر Seighman و نامادری خود میشل اروین آنها شروع به تلاش برای بدست آوردن کلمه را به هر و هر کسی که دارای یک چاپگر 3D.

“ما واقعا در تلاش برای فعال کردن کسی که یک چاپگر 3D و به ایجاد یک منبع تولید است که می توانید این را به بیمارستان ها برای استفاده در مواقع اضطراری” جرمی ایروین گفت. “من امیدوارم که آنها مورد نیاز نیست اما ما می خواهیم آن دسته از پزشکان که در حال ساخت آن زندگی و مرگ تصمیم گیری به آنها را اگر آنها هستند و پس از آنجا که پس از می تواند بیش از حد دیر است.”

هر کسی می تواند دانلود طرح با مراجعه به makersunite.co. وب سایت می دهد گام به گام دستورالعمل برای ساخت ابزار و که در آن به آنها را ارسال کنید.

ایروین و گروه خود را نیز با همکاری پروژه درمانخواهد شد که به این نفاق و پراکنده آنها را به بیمارستان ها و پزشکی حرفه ای است که به آنها نیاز دارید. پروژه درمان است, یک سازمان غیر انتفاعی است که با ارائه تجهیزات پزشکی به بهداشت و درمان, سازمان, سازمان های دولتی و اولین پاسخ/اورژانس در سراسر کشور و جهان است.

ایروین گفت: اگر اسپلیتر نیست تا پایان گرفتن استفاده می شود در اینجا در امریکا در طول COVID-19 گیر آنها به هدر رفتن نیست. او گفت: پروژه درمان می توانید آنها را به سوم کشورهای جهان که در آن بیمارستان ممکن است قدرت به اجرای چندین هواکش.

ایروین گفت: مردم در سراسر جهان دریافت شده طراحی از وب سایت خود را.

“مردم خارش به کمک و در حال حاضر با ماندن در خانه و نظم در همه جا مردم در خانه احساس نوع درمانده و نا امید کننده و این ممکن است یک راه برای آنها را به تفاوت” او گفت:.

ایروین گفت: هر بیمارستان که می خواهم به آزمون نفاق و یا دریافت برخی می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر با ایمیل [email protected].

“اگر ما می تواند نجات یک زندگی در آن همه ارزش آن” ایروین گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>