مشکل حل شد: TaxRise در زمان من پول بدون اجازه

س: من به تازگی با شما تماس TaxRise برای کمک به با بازگشت به موضوع مالیات من با IRS. TaxRise شارژ من 500 دلار است که من از طریق پرداخت اقساط سه با استفاده از کارت اعتباری است.

Christopher Elliott, the Travel Troubleshooter ...
Christopher Elliott

یک ماه بعد من دریافت نتایج حاصل از آن پرس و جو. TaxRise می خواستم $1,024 به مذاکره با IRS به “از بین بردن” بازگشت مالیات در حدود $3,400.

گفتم TaxRise که من نیاز به صحبت کردن با آن را بیش از و به هر چیزی نیست. اما چند روز بعد TaxRise سعی کردم به $1,024 از حساب من. بانک رد معامله به دلیل محدودیت های تعیین شده بر روی کارت. TaxRise سپس به ارائه دو بیشتر معاملات یکی برای $500 و دیگری برای 400 دلار است که بانک پرداخت می شود.

این مجاز توسط من.

من به چالش کشیده اتهامات و بانک صادر موقت اعتباری در انتظار بررسی. اما یک ماه بعد من بانک طرفه با TaxRise و خارج کردن پول از حساب من. من بانک ادعا کرد این تحقیقات نشان داد که من دریافت خدمات و پول بدهکار است.

من شده است در تماس با TaxRise برای حل این. هیچ توجیه اضافی $900 آنها در زمان. شما می توانید به من کمک کنید من پول ؟

جک Maxfield, Las Vegas,

یک: TaxRise مالیاتی شرکت امداد باید کمک به کاهش بدهی های خود را — و نه افزایش آن. اگر شما نمی اجازه شرکت به کسر $900, TaxRise نباید آن را گرفته اند. و خود بانک باید به شما کمک کرد حل کردن این ظروف سرباز یا مسافر.

به طور معمول دعوا شارژ بر روی کارت خود را یک گزینه هسته ای در یک مصرف کننده اختلاف است. این است زیرا هنگامی که یک بانک ساخته شده است تصمیم گیری شما فقط باید دو گزینه: شما می توانید پرونده خود را به دادگاه و یا شما می توانید به یک مدافع. (شما با استفاده از یک کارت اعتباری است که به معنی شما نمی باید همان حمایت به عنوان یک کارت اعتباری تحت عادلانه اعتبار صدور قانون مهم مصرف کننده قانون است.)

شما انتخاب درب شماره دو. و من خوشحالم به شما انجام.

این است که یک بازی جذاب و خسته کننده صورت. به نظر می رسد به عنوان اگر شما TaxRise نماینده آماده شده اسناد و مدارک مورد خود را دنبال کنند و وارد آنها را به سیستم در انتظار شما موافقت خود را برای صرف $1,024 برای پوشش خود را مورد. اما زمانی که TaxRise بررسی آن سوابق آن را در بر داشت که شما تا به حال نه مجاز شارژ.

اوه.

TaxRise می گوید: شما پس از تماس با این شرکت به توافق بازپرداخت $900. اما پس از آن شما جنگیدند شارژ در کارت بدهی خود را که به نوعی پیچ تا چیز. TaxRise کارت پردازنده و سپس به اشتباه گزارش شده است که TaxRise از دست داد اختلاف است. به همین دلیل TaxRise حاضر به بازپرداخت پول خود را — آن فکر می کنید شما در حال حاضر 900 دلار.

چگونه می تواند شما باید اجتناب شود این ؟ من نمی خواهد اجازه داده اند یک TaxRise نماینده برای آماده سازی هر نوع اسناد و مدارک در انتظار یک توافق است. اما چگونه می تواند شما شناخته شده اند که TaxRise خواهد شما شارژ برای خدمات شما نداشته سبز روشن? من فکر نمی کنم وجود دارد یک راه است.

اما من همچنین فکر می کنم شما ممکن است کلمات خود را با بانک که به سرعت به طرفه با تاجر. شاید آن زمان برای یک بانک جدید است که می ایستد پشت مشتریان خود به جای نورد بیش از زمانی که یک شرکت باعث می شود یک ادعا است.

جذاب یک مورد به کسی بالاتر در TaxRise آسان نیست. شما می توانید ایمیل این شرکت در [email protected] اما آن را نمی کند, لیست نام و تماس با ما برای مدیران. (آدرس ایمیل در TaxRise دنبال فرمت [email protected]) TaxRise با این نسخهها کار با شبکه ای از شرکت های دیگر از جمله PriceHoldings و وفاداری امداد مالیاتی به طوری که آن را دشوار است به کشف کردن که قدرت نهایی.

از من خواسته TaxRise به بررسی پرونده شما. شرکت مسترد خود را 900 دلار.

Christopher Elliott آخرین کتاب این است که “چگونه می توان جهان باهوش ترین مسافر” (National Geographic). شما می توانید در زمان واقعی پاسخ به مصرف کننده هر گونه سوال خود را در فروم elliott.org/forum و یا از طریق ایمیل با او در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>