راه حل جدید یکپارچه و تسریع گردش با اتصال مردم و مدیریت رسانه ها با ابزار خلاق

میامی — 5 مارس سال 2020 — Primestream پیشرو در ارائه دهنده دارایی, مدیریت, اتوماسیون و نرم افزار و گردش کار ارکستراسیون راه حل های برای رسانه ها تولید و عملیات, امروز اعلام کرد که انتشار خود را خلاق پل راه حل برای وحدت ایجاد محتوا گردش. به عنوان یک افزودنی به Primestream را Xchange مبتنی بر وب مدیریت رسانه پلت فرم خلاق پل اجازه می دهد تا تمام کاربران از محتوای ایجاد تیم برای دسترسی به هر گونه ابزار خلاق — Adobe Creative Cloud, Apple Final Cut Pro X داوینچی حل و فصل و Avid Pro Tools.

“تیم خلاق امروز می خواهم به ارتباط بیشتر و دید بیشتر و بهتر وحدت کلی گردش کار و همچنین قابلیت اطمینان و امنیتی ضروری به رسانه های مدرن تولید” گفت: Namdev Lisman معاون اجرایی رئیس جمهور از Primestream. “خلاق پل همه این الزامات را قادر می سازد تسریع گردش افزایش قابلیت های مشترک و بهبود دید به رسانه ها. ایجاد راحت و بصری ارتباط بین کاربران و خلاق ابزار این راه حل جدید به ارمغان می آورد بهره وری بیشتر و بهره وری برای ایجاد محتوا در هر سازمان است.”

با علاوه بر این از خلاق پل تولید کنندگان و سردبیران و طراحان گرافیک و جلوه های بصری هنرمندان و دیگر معماران و طراحان دست آوردن دسترسی به چند ابزار خلاق از طریق یک آسان به استفاده از نرم افزار. چرا که تمام پروژه ها و دارایی ها در Xchange پلت فرم متصل کاربران می توانند دسترسی به این ابزار یکپارچه با خلاق پل. علاوه بر این اعضای تیم می توانند ثبت نام دارایی های جدید به MAM/PAM با غنی فراداده و سازمانی ساختار پوشه. پرسنل در سراسر سازمان به دست آوردن وضوح بیشتری به رسانه ها و به سرعت می توانید جستجو و واردات و ثبت نام مدیریت رسانه.

“خلاق پل مزایای هر کسی مشغول به کار در خدمات خلاق” اضافه شده Lisman. “با دید بهتر و بسیار نزدیک ارتباط بین مدیریت رسانه و ابزار خلاق تیم کار می کنند موثر تر با رسانه ها و همکاری نزدیک تر در تولید محتوای فوتی و فوری.” Primestream خواهد ویترین خلاق پلی استور برای سیستم عامل MAC OS سیستم در آن سال 2020 NAB نمایش غرفه SL2605.

اطلاعات بیشتر در مورد Primestream و محصولات این شرکت در دسترس است primestream.com.

# # #

در مورد Primestream
Primestream پیشرو در ارائه دهنده دارایی, مدیریت, اتوماسیون و نرم افزار و گردش کار ارکستراسیون راه حل های برای رسانه ها تولید و عملیات است که مقیاس پذیر و بسیار قابل تنظیم در سراسر بازار سیستم عامل و زیرساخت برای اطمینان بلند مدت انعطاف پذیری و ارزش. با سابقه طولانی در رسانه ها ایجاد گردش, Primestream ترکیبی از بهترین در کلاس تکنولوژی با قابلیت اطمینان اثبات شده برای کمک به بهینه سازی رسانه های خلاقیت برای شرکت, دیجیتال, رسانه, ورزش, و, پخش, عملیات در سراسر جهان است. Primestream محصولات اهرم تخصص عمیق و بینش به روند بازار و نیاز مشتری برای اتصال ایجاد محتوا, همکاری, مدیریت سرمایه و تولید و تحویل با هم در یک گردش کار مطلوب.

این Primestream مجموعه نرم افزار شده است زمینه-ثابت در طیف گسترده ای از امکانات تولید برای بسیاری از جهان پیشرو پخش و شرکت های چنین به عنوان معاون گروه رسانه ای مایکروسافت تولید استودیو سیسکو TV NFL شبکه NFL, فیلم StreamTeam, AT&T, ورزش SunTV دیزنی دنیای جدید سمفونی Verizon Media Group, Fortune Magazine, زمان, Inc., کسب و کار خودی USC آننبرگ مدرسه برای ارتباطات و روزنامه نگاری, MTG, سوئد, گلدمن ساکس, و بسیاری دیگر.

برای کسب اطلاعات بیشتر در Primestream راه حل های بازدید primestream.com و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter و LinkedIn.

محصول و یا خدمات نام که در اینجا ذکر شده علائم تجاری صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/Primestream/200305Primestream-Creative.docx

www.wallstcom.com/Primestream/Primestream-creativebridge-fcpx-with-xchange.jpg
عکس عنوان: Primestream خلاق Bridge for Final Cut Pro X با Xchange™

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de