Primestream در سال 2020 NAB نمایش


اتمام Primestream در غرفه SL2605

در سال 2020 NAB نمایش Primestream نمایش خواهد آرایه ای از راه حل های جدید است که ساده و ساده کردن گردش کار که درایو ایجاد محتوا. این شرکت خواهد شد از ویژگی های راه حل های که ایجاد بدون درز پلی میان ابزار خلاق و Primestream Xchange™ شاخص های مبتنی بر وب شرکت-آماده مدیریت دارایی پلت فرم ارائه می دهد که تک و چند عملیات جهانی دسترسی به محتوای آنها و گردش. Primestream نیز نمایش خواهد از ابزارهای جدید است که بهبود مدیریت پروژه های خلاق, آن را آسان تر برای دسترسی به دارایی های, و اطمینان حاصل شود که محتوای امن باقی خواهد ماند.

خلاق پل: دسترسی آسان به رسانه های خود را از داخل ابزار خلاق
در سال 2020 NAB نمایش Primestream راه اندازی خواهد شد, خلاق, پل مک سیستم عامل نرم افزار است که اجازه می دهد تا تیم های خلاق برای استفاده از کامل رفت و برگشت گردش بین ابزار خلاق و Primestream Xchange™ شرکت قدرتمند پرچمدار نسل بعدی پلت فرم است که طول می کشد پیچیدگی از مدیریت دارایی و گردش کار ارکستراسیون. با خلاق پل کاربران از ابزار مانند اپل فاینال کات طرفدار X و مشتاق را ProTools می توانید دسترسی و ثبت نام تمام پوشه ها از رسانه ها و از مام در حالی که اضافه ارزش فراداده و حفظ ساختار پوشه. تمرکز و ساده سازی دسترسی به رسانه در سراسر خلاق گردش منافع کل محتوای تولید زنجیره ای.

Xchange™ داوینچی گردش پنل: کارآمد گردش برای DaVinci Resolve
نمایشگاه یک همکاری جدید با Blackmagic Design, Primestream راه اندازی Xchange داوینچی گردش پانل در سال 2020 NAB نشان می دهد. بومی یکپارچه با DaVinci Resolve از طریق تازگی منتشر شده Blackmagic گردش, پنل, SDK, پانل می دهد DaVinci Resolve کاربران دسترسی مستقیم به محتوای کتابخانه ها قرار دارد در Primestream دارایی پلت فرم مدیریت و پشتیبانی کامل رفت و برگشت گردش بین DaVinci Resolve و Xchange.

Primestream نهان نگاری: امن حفاظت از محتوا
Primestream بصری نهان نگاری یک راه حل جدید است که اجازه می دهد تا به صورت متن نمایش داده می شود به صورت پویا بر اساس کاربر فعال مشاهده ویدئو. علامت شامل نام کاربر و آدرس IP سیستم و یک تاریخ و زمان تمبر. پویا موقعیت مانع از استفاده از پوشش ساده برای حذف علامت دادن این سازمان یک ابزار بسیار موثر برای حفاظت از آن محتوای با ارزش از توزیع غیر مجاز در تولید از طریق به توزیع.

اتاق خبر چارچوب: ادغام تنگ بین MAM و هشت پا Newsroom
در طول سال 2020 NAB نمایش Primestream راه اندازی خواهد شد بومی Newsroom چارچوب با هشت پا NRCS ادغام. اتاق خبر چارچوب ساخته شده است به طور مستقیم به Primestream گردش کار سرور اصلی اجازه می دهد برای ادغام تنگ با اتاق خبر, سیستم عامل, ارائه ثبات بیشتر و حمایت از چرخش سریع به آخرین امکانات و گردش با newsroom سیستم. سازمان ها می توانند با استفاده از Newsroom چارچوب نه تنها به کاهش هزینه های خود را از زیرساخت بلکه به ساده اتصال به شبکه بین MAM و هشت پا Newsroom و کاهش نقاط شکست ماموریت بحرانی قطعات.

داشبورد پروژه: افزایش دید به وضعیت پروژه
در سال 2020 NAB نمایش Primestream راه اندازی پروژه جدید داشبورد که اجازه می دهد تا کاربران را به مشاهده گزارش وضعیت تمام پروژه ها در سراسر Xchange™ به عنوان آنها را از طریق حرکت زنجیره تامین. کاربران می توانند ارتباط برقرار کردن با پروژه های با دسترسی آسان تر به دست آوردن دید و تصمیم گیری هوشمند در زمانی که تغییرات مورد نیاز هستند.

شرکت نقل قول:

“بازدید کننده ما NAB نمایش غرفه خواهد پیدا کردن راه حل برای تمام رسانه های خود را به گردش چالش است. Primestream را برجسته محصولات جدید و همچنین پیشرفت قابلیت های موجود برای سیستم عامل. از داشبورد و تجزیه و تحلیل برای بسته شدن شکاف از مصرف از طریق archive Primestream به ارمغان می آورد بیش از 20 سال از راه حل های ناب 2020. ما مشتاقانه منتظر به نمایش قدرت ما قوی مدیریت دارایی و تولید نرم افزار اتوماسیون.”
— Namdev Lisman معاون اجرایی رئیس جمهور از Primestream

Headshot لینک: www.wallstcom.com/Primestream/Primestream-NamdevLisman.jpg

معرفی شرکت

Primestream پیشرو در ارائه دهنده دارایی, مدیریت, اتوماسیون, نرم افزار و راه حل های برای رسانه ها و تولید است که مقیاس پذیر و بسیار قابل تنظیم در سراسر بازار سیستم عامل و زیرساخت برای اطمینان بلند مدت انعطاف پذیری و ارزش. با سابقه طولانی در رسانه ها ایجاد گردش, Primestream ترکیبی از بهترین در کلاس تکنولوژی با قابلیت اطمینان اثبات شده برای کمک به بهینه سازی رسانه های خلاقیت برای شرکت, دیجیتال, رسانه, ورزش, و, پخش, عملیات در سراسر جهان است. Primestream محصولات اهرم تخصص عمیق و بینش به روند بازار و نیاز مشتری برای اتصال ایجاد محتوا, همکاری, مدیریت سرمایه و تولید و تحویل با هم در یک گردش کار مطلوب.

این Primestream مجموعه نرم افزار شده است زمینه-ثابت در طیف گسترده ای از امکانات تولید برای بسیاری از جهان پیشرو پخش و شرکت های چنین به عنوان معاون گروه رسانه ای مایکروسافت تولید استودیو سیسکو TV NFL شبکه NFL, فیلم StreamTeam, AT&T, ورزش SunTV دیزنی دنیای جدید سمفونی Verizon Media Group, Fortune Magazine, زمان, Inc., کسب و کار خودی USC آننبرگ مدرسه برای ارتباطات و روزنامه نگاری, MTG, سوئد, گلدمن ساکس, و بسیاری دیگر.

برای کسب اطلاعات بیشتر در Primestream راه حل های بازدید primestream.com و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter و LinkedIn.

محصول و یا خدمات نام که در اینجا ذکر شده علائم تجاری صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/Primestream/200227Primestream-2020NABShow.docx

تصویر محبوبیت:

www.wallstcom.com/Primestream/Primestream-creativebridge-fcpx-xchange.jpg
خلاق پل Final Cut Pro X با Xchange™

www.wallstcom.com/Primestream/Primestream-creativebridge-resolve-xchange.png
DaVinci Resolve با Xchange

www.wallstcom.com/Primestream/Primestream-newsroom-framework.jpg
Primestream Newsroom چارچوب

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>