کشیش برنده آنلاین anti-جایزه برای روسیه ‘جنسیتی از سال’

ارتدکس روسیه Archpriest دیمیتری Smirnov. تصویر از Na Mayak را 2018 یوتیوب ویدئو “Как относиться к гомосексуалистам? Прот. Дмитрий Смирнов”

“زنان ضعیف تر ذهن. البته برخی از ماری Curies را می توان یافت در اینجا وجود دارد, اما آنها نادر” اعلام کرد: دیمیتری اسمیرنوف یک Archpriest از کلیسای ارتدکس روسیه زنده در رادیو Radonezh ژوئیه گذشته. آن کلمات را دوباره به امد و شد زیاد روحانی که برنده آنلاین رای سازماندهی شده توسط فمینیست به شناسایی 2019 را “جنسیتی از سال است.”

این جنسیتی جایزه سال است که احتمالا بسیاری از مشخصات بالا “anti-جایزه” در RuNet. آن است که ایجاد روزنامه نگار ناتالیا گاز و فعالان دیگر از برای فمینیسم جنبش که با هدف افزایش آگاهی نسبت به ظهور misogynistic سخنرانی نفرت در زندگی عمومی و “عیاشی از تبعیض جنسیتی در رسانه های جمعی و تبلیغات.” رای هر سال برگزار می شود در این مسابقه وب سایت از 23 فوریه روز جهانی زن در 8 مارس; فهرست نهایی شرکت کنندگان وارد شده است برای فمینیسم و FemUnity دیگر گروه فعال. مسابقه خود را به دست آورد برخی از تبلیغ در سال های اخیر و مشتاق پس Facebook و محبوب در شبکه اجتماعی روسی VKontakte.

گاز و همکاران او در حال خراب برای انتخاب زمانی که آن را می آید به صورت شایسته کنندگان. چند مشخصات بالا روسها برنده جایزه: در سال 2014 نویس Yegor Kholmogorov تاج گذاری شد جنسیتی از سال برای نظرات خود را در دفاع از مشت زنان که جرأت مطلق کلمه “تبعیض جنسی.”

در این سال 5,995 آرا ریخته شد برای “جنسیتی از سال” که اسمیرنوف در زمان 48 درصد است. در جایگاه دوم با 39% آمد سرگئی Vostretsov یک معاون دوما نامزد خود پیشنهاد که زنان خانه دار به صورت “انگلی.” در سومین و آخرین محل با 12% آمد Dmitry Rogozin های روسیه آژانس فضایی Roskosmos. Rogozin معتقد است که سفینه “باید مردانه, نام, نمی, girls’.”

منتقدان نیز catered برای است; اگر وجود دارد هر گونه شک که متخلف اظهارات عمیقا جنسیتی هر مطلب ارائه می دهد یک توضیح.

چه مجموعه این ابتکار عمل از هم جدا است که آن را به سادگی تمرکز بر ظالمانه اظهارات مظنونین. گاز تاکید کرد در نظرات به GlobalVoices که این جایزه است در مورد بیش از طغیان تعدادی آمار و ارقام اما نگرانی های تبعیض جنسی در زندگی عمومی به عنوان یک کل. مسلما هر سه نامزد برای 2019 هستند یا نزدیک به حزب حاکم و یا اعضای نخبگان سیاسی خود را — در حالی که اسمیرنوف کلمات به خصوص فاحش آن ممکن است بسیار تعجب آور به شنیدن آنها از یک روحانی; کلیسای ارتدکس روسیه است که پیشتاز دولت فرهنگی محافظه کار درایو.

دور از همه نامزد در سال های گذشته بوده است به خصوص معروف است. به عنوان جایزه وب سایت آن قرار می دهد:

Среди тревожных тенденций последнего десятилетия мы констатируем усиление языка вражды в отношении женщин в политике, культуре, СМИ и рекламе. Ситуация усугубляется из-за роста коммерческой составляющей в традиционных медиа и электронных СМИ, куда можно отнести социальные сети и мессенджеры. В общественном дискурсе женщины представлены в качестве предмета потребления при продвижении товаров и услуг. В соответствии с патриархатными нормами, женщины воспринимаются как товар, а товары позиционируются так, как если бы они были женщинами. В российских медиа ширится агрессивная антиженская пропаганда, базирующаяся на фундаменталистских религиозных взглядах и т.н. “традициях”. На наш взгляд, цель этой пропаганды — вытеснение женщин из экономической жизни и сегрегация в сфере домашнего неоплачиваемого труда и принудительного деторождения.

در میان نگرانی گرایش دهه گذشته ما توجه داشته باشید تشدید نفرت در زبان, در, سیاست, فرهنگ, رسانه ها و تبلیغات نسبت به زنان است. وضعیت وخیم تر شده است با توجه به رشد تجاری سنتی و رسانه های آنلاین است که همچنین نگرانی هایی در شبکه های اجتماعی و رسولان. در گفتمان زنان به عنوان یک کالا برای فروش کالا و خدمات است. مطابق با هنجارهای پدرسالارانه زنان به عنوان کالا به فروش می رسد و محصولات خود را به فروش می رسد به عنوان اگر آنها زنان هستند. تهاجمی ضد زن تبلیغات در حال رشد است در رسانه های روسی بر اساس بنیادگرای مذهبی دیدگاه ها و به اصطلاح “سنت.” به نظر ما هدف از این تبلیغات این است که به حذف زنان از عرصه اقتصادی و جداسازی آنها در حوزه پرداخت نشده داخلی کار و وادار به فرزندآوری.

که با توجه به گزیده همین دلیل است که وجود دارد در حال حاضر پنج دسته برای ضد جایزه در مقایسه با فقط سه تا هنگامی که آن را راه اندازی شد. این خدمات عبارتند از “جایزه” برای اکثر جنسیتی خروجی رسانه ها, تبلیغات و سیاست (سیاست و یا پیشنهادات). جالب نیز وجود دارد یک جایزه برای “زنان علیه زنان” و یا شخصیت های که پشتیبانی و یا بیان misogynistic ديدگاه. در این سال دومی جایزه رفت و به Nailya Zhiganshina صندلی اتحادیه زنان مسلمان روسیه و تاتارستان که استدلال می کرد که هیچ چیز می تواند انجام شود و اگر دختر بود ازدواج به یک پسر بچه در برابر او را به عنوان “پدر و مادر باید حقوق کامل خود را بیش از کودکان است.”

رگه برنده?

چند ماه به 2020, اسمیرنوف در قلب یکی دیگر از جنجال. در فوریه 15, کشیش, که او نیز سر اسقفی کمیسیون امور خانواده, ساخته شده از زیر نظرات در دیدار با اعضای OrthodoxBRO یک مسیحی گروه اجتماعی:

У нас женщины сами не понимают, что такое брак. Неохота сказать, что “я бесплатная проститутка”, поэтому говорят: у меня гражданский брак. Здрасьте! Да нет, ты просто бесплатно оказываешь услуги — и все, а так тебя никто за жену не считает

زنان در اینجا خود را درک نمی کنند چه ازدواج است. آن را به انجام چیزی که می گویند “من پرداخت نشده فاحشه” به طوری که آنها می گویند “من در یک ازدواج مدنی.” خوب سلام! نه شما فقط ارائه خدمات به صورت رایگان — و این همه هیچ کس توجه شما به عنوان یک همسر.

Smirnov فوران کرده است خشم بسیاری از برجسته زنان در جامعه است. در میان آنها هستند و نه فقط فعالان فمینیستی اما حتی طرفدار دولت آمار و ارقام که علنا به حمایت محافظه کار فرهنگی باعث چنین به عنوان سردبیر RT news network مارگاریتا Simonyan. در acerbic Facebook پست در فوریه 16, Zakharova به نام کلیسا به آمده تا با یک نام برای مردان زندگی در ازدواج مدنی. اکاترینا Lakhova صندلی اتحادیه زنان از روسیه به نام Smirnov واژه “زشت و نامناسب” هر چند تاکید کرد که او به حمایت از خانواده سنتی.

چندین کاربر را جلب تشابه با اضطراب عمومی بیش از سال 2013 قانون در برابر “توهین به احساسات مذهبی مؤمنان” و پرسید: چرا روحانیون بودند که با ملاحظه به کسانی که از زنان است. این کاربر توییتر که مسئولیت رسیدگی به ترجمه به عنوان “زن که تا به حال به اندازه کافی” مبالغ تا احساسات بسیاری از زنان روسی در اسمیرنوف کلمات:

من امروز صبح از خواب بیدار و متوجه شدم که من یک زن روسپی است. بله بله! که چه archpriest اسمیرنوف اعلام کرده است! پس از آن بدان معنی است که ما یک مقاله در برابر توهین به احساسات مؤمنان, اما آنچه در مورد متخلف صادق شهروندان ؟ در اینجا یک ایده: همه ما زنان روسی باید نوشتن یک اعلام جرم علیه اسمیرنوف برای متخلف [احساسات ما است.]

اسمیرنوف که می گوید او دریافت کرده تهدیدات آنلاین خود را برای کلمات است با این وجود در دفاع از آنها. در این مصاحبه با RadioBaltkom در فوریه 19, اسمیرنوف شکایت از نادرست روزنامه نگاری پوشش:

Вот пишут, заголовок – “Смирнов оскорбил половину русских женщин”. Женщина, когда читает, уже готова к тому, что ее оскорбили. Я никакую женщину никогда не оскорблял и вообще считаю это ниже своего собственного достоинства. У меня совершенно другие задачи, а здесь вообще слова выдернули из контекста. Вообще, вся беседа была посвящена мужчинам, которые недостойны такого звания

در اینجا آنها نوشتن در گیومه: “اسمیرنوف به جرم نیمی از زنان روسی.” هنگامی که یک زن می خواند که او در حال حاضر به این واقعیت است که او شده است جرم است. من هرگز جرم هر کاری و در نظر گرفتن آن در زیر من برای همیشه انجام دهید. اهداف من کاملا متفاوت هستند و در اینجا کلمات من شده اند به طور کامل پاره شده از چهار چوب خود را. کل بحث شد در مورد مردان — مردان که نالایق نام.

در ضمن کلیسای ارتدکس روسیه اتحاد خود را به فاصله از Smirnov کلمات. در فوریه 17, شهری Hilarion از وولوکولامسک اسقفی مسکو را مدیر روابط خارجی عذر خواهی کرد برای Smirnov “شنیع اظهارات” هر چند گفت که او معتقد است که آنها با نیت خوب. به طور مشابه, ولادیمیر Legoyda کلیسای سخنگوی اظهار داشت: در تلگرام کانال است که در حالی که آن را هیچ جای تعجب است که یک کشیش را در حمایت سنتی ازدواج Smirnov عبارت بودند کسانی که از یک کشیش:

От себя еще могу добавить, что троллинг, в форме которого отец Димитрий периодически пытается донести некоторые свои мысли, приносит обратный результат, к сожалению. Кроме того, это не “в РПЦ считают”, но мнение одно лишь священника. Даже не мнение, а троллинг. Неудачный…

— ولادیمیر Legoyda و تلگراف 15 فوریه سال 2020

من شخصا می توانید اضافه کنید که این چرخش از طریق آن پدر دیمیتری دوره تلاش به بیان برخی از افکار خود را متاسفانه به نتیجه مخالف از نظر گرفته شده است. این است که یک ماده از “کلیسای ارتدکس روسیه معتقد است:” اما از نظر یک کشیش. و نه حتی یک نظر اما چرخش. ناموفق…

به نظر می رسد که در این سال اسمیرنوف در رول است. در مارس 4, کشیش دوباره باعث داد و بیداد پس از او با صدای بلند فکر که آیا یک آموزش و پرورش مدرسه لازم بود برای دختران.

مسابقه برای جایزه

پس از یک دهه از آن عملیات جنسیتی جایزه سال یک درجه از شهرت و یا رسوایی بسته به جایی که شما ایستاده است. اما چه چیزی بودند خود را از این جایزه و چگونه آنها را پیدا کردن در مورد آن ؟

گزیده گفت GlobalVoices که او شخصا دعوت الکساندر Ilyashenko, 2018 را جنسیتی از سال به مراسم جوایز خود را دریافت خواهید کرد ضد جایزه. Ilyashenko دیگر روحانی که نامزد دریافت جایزه بود برای دفاع از دختران, ازدواج و داشتن فرزند در سن 17 وعده داده شده به فکر می کنم در مورد آن, اما به نوبه خود او می گوید:.

Поскольку феминисткие паблики в социальных сетях читают многие наши оппоненты, наши номинанты довольно быстро узнают о голосовании. Часто они сами “пиарят” премию в своих аккаунтах. Были случаи, когда о премии СМИ писали в негативном ключе. Но чаще СМИ рассказывают о голосовании и номинантах, распространялся информацию о премии. Сначала мы рассылали приглашения победителям с предложением принять участие в церемонии оглашения результатов голосования. Но ни один из них на мероприятие не пришёл. В прошлом году я лично пригласила на церемонию победителя протиерея Александра Ильяшенко, он обещал подумать, и тоже не пришёл.

با توجه به این که بسیاری از مخالفان ما بخوانید فمینیستی پست ها در شبکه های اجتماعی ما نامزد پیدا کردن در مورد رای گیری کاملا به سرعت. آنها غالبا “تبلیغ” این جایزه در حساب های خود را. شده اند وجود دارد موارد که در رسانه ها نوشت: در مورد جوایز در یک منفی. اما معمولا رسانه ها گزارش در مورد رای دادن و نامزد و توزیع اطلاعات در مورد جایزه. در ابتدا ما توزیع دعوت نامه به برندگان آنها را دعوت به شرکت در یک مراسم که در آن نتایج رای گیری شد و اعلام خواهد شد. اما تنها یکی از آنها تبدیل به رویداد.

آن است که متاسفانه امن فرض کنیم که وجود دارد ممکن است یک منبع فراوان از شرکت کنندگان برای استفاده از این ماه در سال به آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>