پیشنمایش: ‘Retroit’ برنامه بلند پروازانه به reimagine MMO برای موبایل

بلوک سیاه, مدیر عامل شرکت رابین همراهی دارای یک چشم انداز از آنچه که در آینده از MMOs به نظر می رسد. نمی توان آن را به طور انحصاری تواند بر روی رایانه های شخصی و نه آن را تنها بر روی کنسول. ایده این است که مداوم بازی های جهانی را زنده در ابر و توان در همه جا. آنها در دسترس خواهد بود در راه های مختلف از طریق گوشی های هوشمند و رایانه های شخصی و دیگر خدمات است.

به عنوان اثبات این ایده او و استودیو ایجاد “Retroit,” بالا به پایین رانندگی بازی های تلفن همراه است که به نظر می رسد مانند اصلی “Grand Theft Auto.” که تعجب باید به عنوان پل Kurowski رئیس محصول افسر در کار حق رای دادن در اوایل.

“ایده این است که آن را در جهان گسترده باز و آن را آنلاین,” او گفت:. “همه ماشین ها رانده شده توسط بازیکنان.” با این فعالیت بازیکنان باید انتظار ساختمان جهان و سیاست نظام است.

بهترین راه برای توضیح این پروژه بلند پروازانه است که آن را ترکیبی از “حوا آنلاین” و “Grand Theft Auto.” بازیکنان را انتخاب کنید یک کار است که متکی بر یک وسیله نقلیه است. در حال حاضر وجود دارد دو نقش روروک مخصوص بچه ها و افسران. به درایو روروک مخصوص بچه ها نسبت به پست های بازرسی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و ماموران سینه روروک مخصوص بچه ها و دیگر جنایتکاران. آن را به یک “نیاز به سرعت” استعداد اما بلوک سیاه با هدف گسترش آن در ارتباط تنگاتنگ با شغل.

آنها قصد اضافه کردن نقش های مانند دو کامیون که از مسافت دور wrecks و کامیون زباله است که به دور زباله از رستوران ها. موفقیت در این شغل بستگی دارد بزرگتر پویایی “Retroit” از آنجا که همراه با رانندگی اتومبیل های بازیکنان خواهد شد که کنترل مناطق را در منحصر به فرد شهرستان. بازیکنان می توانند با هم به منطقه زمینه را برای کسب و کار.

در واقع بلوک سیاه برنامه ای برای اضافه کردن یک عنصر سیاسی به بازی. ایده این است که بازیکن می تواند انتخاب شهردار عنوانی شهر Retroit که فرد می تواند در تنظیم نرخ مالیات و قوانین. که خواهد شد بازی را به کلی سیستم را به بازی و نقش های مختلف برای بازیکنان است.

این راه همراهی کردن و Kurowski بحث در مورد آن “Retroit” به نظر می رسد به قرض گرفتن از “حوا آنلاین.” توسعه دهندگان قصد ایجاد سیستم برای بازی و اجازه دهید بازیکنان خود را توسعه و هنجارهای جامعه است. چرا که “Retroit” برگزار خواهد شد در یکی از شهرستان های زمین و چگونه مردم خود را توسعه مناطق باید با اهمیت است.

شهردار و یا بازیکنان می توانید تصمیم بگیرید که اگر آنها می خواهند برای قرار دادن پول به توسعه junkyards برای دو رانندگان کامیون یا بیشتر رستوران ها برای کامیون زباله. کسانی که تصمیم گیری می توانید تعیین کنید که چگونه مشغول این شغل هستند.

“بازیکنان می توانند سیاسی microsystems” Squires گفت. “آنها می توانید یک کم مالیات در اقتصاد می شود و یا سوسیالیستی و صرف پول در آرمانشهر سوسیالیستی.”

با خیلی غیر قابل پیش بینی ساخته شده را به این بازی برای تلفن های موبایل مانند آن محول می تواند به یک “GTA” ناکجاآباد توسعه دهندگان گفت: آنها می خواهند به نگه داشتن “Retroit” امن برای همه است. آنها هدف برای درخواست تجدید نظر توده بدون بیش از حد بالای جرم و جنایت و ضرب وشتم. آنها می خواهند را به بازیکنان چندین راه بازی و پاداش آنها را از طریق عناصر ماشین لوازم آرایشی و بهداشتی.

در حال حاضر بلوک سیاه است تست سیستم خود و دنیای بازی به خودی خود یک و نیم کیلومتر توسط نیم کیلومتر است. این مناطق می تواند نگه دارید از 400 کاربر همزمان که یا مسابقه و یا در حال تعقیب توسط ماموران.

“Retroit” خود را هنوز هم احساس اولیه در فرآیند توسعه. درایو کنترل نیاز به برخی از افزایش سرعت در دستگاه iOS اما فراتر از آن, بلوک سیاه است که به دنبال اضافه کردن عناصر تعاملی از طریق جریان.

این است که در آن “Retroit” جالب می شود. توسعه دهنده می خواهد برای ایجاد یک خیابان را به بازی از طریق جریان زندگی می کنند. در حرکت یا کشش ناگهانی آنها می توانید سوئیچ های دوربین در نقاط مختلف شهر. آنها همچنین می توانند ارتباط برقرار کردن با آن رانندگان با ریختن در یک توپ فوتبال یک کامیون زرهی با پول و یا یک انفجار پینیاتا. راه آن را تنظیم جریان جنبه ای از بازی احساس می کند مانند fishbowl یا یک مورچه مزرعه. هنگامی که بازیکنان در شهرستان نگاه آنها متوجه آنها در حال تماشای بازیکنان واقعی و آن را به طور بالقوه می تواند جذاب به تماشای چگونه همه آنها تداخل می کنند.

اگر چه برخی از هسته مکانیک مانند رانندگی و تعاملی حرکت یا کشش ناگهانی جریان های کاربردی “Retroit” است که هنوز یک کار در حال پیشرفت است. آن را بسیار بلند پروازانه اما بازی آینده که بلوک سیاه رنگ است که یک جذاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>