Preus’ رمان جدید ستایش در نیویورک تایمز نقد کتاب

دلوت نویسنده Margi Preus’ داستان یک بی پروایی شوخ و گاهی اوقات بیش از حد سنجاب-y سنجاب می شود مطلوب nod در آخر این هفته نیویورک تایمز نقد کتاب.

مؤلف, Lenora Todaro تماس “کوچکترین Voyageur” — رمان بشود 7 – 10-ساله — “جذاب” و می گوید: از این وسعت Preus کار: “همیشه آنها شیرجه رفتن به whorl از زمان و به ما یک دیدگاه تازه.”

Preus’ سنجاب, Jean Pierre Petit Le Rouge باعث می شود راه خود را به یک birchbark قایق رانی با تجار تنظیم کردن در یک دادوستد سفر. در طول راه سنجاب است که گاهی اوقات یک بار و گاهی یک کمک بزرگ به مردان — که همه به نام ژان (چیزی).

Le Rouge می یابد دوستانه جیب برای سفر.

“Preus plumps تا این حقایق تاریخی با گوشت و برگ خواننده دانستن آنچه در آن ممکن است احساس مانند یک هوشمند بی باک سنجاب پیدا کردن راه خود را به عنوان یک ماجراجو در حالی که ایستاده تا برای همکار خود را موجودات در شرکت خشن و جست و خیز مردان همه به نام ژان” Todaro می نویسد.

Preus نویسنده افتخار نیوبری کتاب “قلب سامورایی” نیز به تازگی منتشر شده “ایجاد کرد از اراذل” است که در مورد افراد جوان در فرانسه ایجاد کرد که به کمک مردم یهودی به ایمنی در طول جنگ جهانی دوم است.

نیویورک تایمز نقد کتاب خواهد بود در روز شنبه, مارس 19 نسخه قابل چاپ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>