چند محل تولید ارائه دهنده راه حل Presteigne پخش استخدام اتحاد پیوست, ویدیو های ورزشی, گروه (SVG) اروپا به عنوان یک سطح طلا ،

کرولی, West Sussex, 06 فوریه سال 2020 – چند محل تولید ارائه دهنده راه حل Presteigne پخش استخدام اتحاد پیوست, ویدیو های ورزشی, گروه (SVG) اروپا به عنوان یک سطح طلا ،

نزدیک به 15 سال SVG ارائه پشتیبانی برای تمام حرفه ای که تکیه تصویری, صوتی و پهنای باند فن آوری برای تولید و توزیع مطالب ورزشی. در علاوه بر این به ماموریت خود برای پیشبرد ایجاد و تولید و توزیع مطالب ورزشی آن را نیز تلاش برای فعال کردن ارائه دهندگان خدمات مانند Presteigne برای دسترسی به فرصت های تجاری جدید با ارائه معاصر آگاهانه درک درستی از وضعیت فعلی ورزش تولید بازار.

Presteigne پخش استخدام مدیر عامل شرکت آدریان جوان توضیح داد: “SVG اروپا ارزشمند است پلت فرم برای به اشتراک گذاری بینش به آخرین گردش کار, نرم افزار, تکنولوژی و ظهور تحولات در تحویل محتوا در سراسر کانال های متعدد.

“Presteigne است نزدیک به 30 سال سابقه به عنوان یک ارائه دهنده خدمات به زندگی ورزشی بازار و این هرگز مهم تر بوده است که ما نه تنها گوش دادن به نیازهای مشتریان و شرکای اما سهم عمق ما عملی تجربه می کنند. یک SVG اروپا طلا عضو قادر می سازد ما را به انجام این کار از طریق مشارکت در به طور منظم نشست ها و سمینارها و میزگردها به صورت موازی با SVG در اروپا قوی در طول سال بازاریابی دیجیتال برنامه.”

SVG اروپا سرمقاله مدیر Fergal Ringrose گفت: “طلا عضویت فراهم می کند طیف گسترده ای از مزایای از جمله حضور در اروپا و منطقه ای SVG اروپا نشست که ثابت کرده اند به پیشرفته ترین و صحبت در مورد حرفه ای تبادل و توسعه حوادث در ورزش صنعت تولید. ما خوشحال به استقبال Presteigne به تیم ما از صنعت گسترده تولید کنندگان و تامین کنندگان و توسعه دهندگان تکنولوژی که به طور مداوم کار برای بهبود کیفیت و سودآوری برنامه نویسی ورزشی.”

###

در مورد Presteigne پخش استخدام
تاسیس در سال 1991 Presteigne پخش استخدام پیشرو خشک و استخدام و تکمیل چند محل تولید ارائه دهنده راه حل. با دفاتر در انگلستان و عامل در سطح جهان Presteigne پخش استخدام تخصص برای ارائه در سراسر جهان راه حل برای دیدار با طیف گسترده ای از تولید نیاز دارد. آن بخش اجاره یکی از جامع ترین در صنعت با دسترسی به بیش از 30 ، 000 اقلام از تجهیزات در حالی که متخصص در پروژه های راه حل های که در آن آنها خود را گسترده RF, صوتی, ریاست پالیسی تدارکات, سرور, تصویری, 4K, روشنایی, متخصص دوربین های دیجیتال, ارتباطات و پروژه بخش هم برای ارائه به مشتریان منحصر به فرد و بدون درز تجربه رادیو و تلویزیون.

می شود آن را زنده ورزشی, درام یا مستند عمده تولید جهانی شرکت های بین المللی و رسانههای تکیه بر Presteigne پخش استخدام برای برآوردن نیازهای خود و ارائه نهایی در پشتیبانی 24/7, 365 روز در سال است. Presteigne به طور مستمر در آخرین فن آوری و راه حل های برای اطمینان نهایی تجربه مشتری. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا ببینید: http://presteigne.tv/

مطبوعات تماس با ما:
جنی Marwick-Evans
مانور بازاریابی
Tel: +44 (0)7748 636171
ایمیل: jennie@manormarketing.tv

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im