دبستان گزارش: شاهین بالا برتر, پیروزی LSC

هرمانتاوون به ثمر رساند نهایی سه گل برای شکستن یک کراوات بازی و رفتن به یک دریاچه سوپریور کنفرانس-عقد 5-2 پسران هاکی صفحه اصلی پیروزی بر برتر در شب جمعه.

دوم-رتبه Hawks (18-1-4 به طور کلی 5-0 LSC) پیچیده کامل کنفرانس فصل پس از به اشتراک گذاری به عنوان با کلوکت-Esko-کارلتون یک سال پیش.

بازدید از مهاجمان به ثمر رساند و پنج بار در دوره سوم از جمله سه توسط بن Troumbly به upend فرمانداران در nonconference عمل است.

برادن هولکوم تا به حال یک هدف و دو کمک می کند در حالی که goaltender کارتر Clafton بالغ بر 21 صرفه جویی در Thunderhawks’ خانه برد.

میکا Pocernich را به آتش کشیدند میزبان دریانوردان برای 38 امتیاز و هفت 3-اشاره گرها در کاردینالز’ قطبی لیگ برنده شوید.

آشر Zubich ثمر رساند تا بازی-بالا 32 امتیاز به کلید رنجرز’ تار و مار Lakeview مسیحی آکادمی در پنبه دبیرستان.

لنس پف کننده 23 امتیاز برای شیرها به او بیش از 1000 برای کار خود را.

سیمون LaPrairie آمار 3-اشاره گر در زنگ بلند Ogichidaag به پیروزی در کلوکت.

Gianna Kneepkens گل 34 امتیاز و فضل کرک 32 اضافه شده به عنوان میزبان Hilltoppers cruised گذشته قوچ در nonconference بازی.

این جفت ارز در ترکیب 11 از مارشال 13 3-اشاره گر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet