دبستان حذفی برنامه


مینه سوتا
بخش 5A
امروز بازی-در بازی

شماره 10 مکگرگر (5-19) در شماره 7 Hinckley-فینلیسون (7-19), 7 p. m.

ویسکانسین
بخش 1
مقطعی 1
جمعه, فوریه. 28 دور اول

شماره 11 برتر در شماره 6 Marshfield, 7 p. m.

بخش 2
مقطعی 1
روز سه شنبه دور اول

شماره 9 Waupaca در شماره 8 Ashland 6 p. m.

بخش 3
مقطعی 1
جمعه, فوریه. 28 دور دوم

هیوارد/سنت کریکس مرکزی برنده در شماره 2 Northwestern, 7 p. m.

مینه سوتا
بخش 7AA
روز شنبه در نیمه نهایی
در Amsoil آرنا

اندوور (21-3-1) در مقابل جنگل دریاچه (14-9-3) ظهر

گرند رپیدز (18-7-1) در مقابل الک ریور/زیمرمن (11-15), 2 p. m.

پنج شنبه, فوریه. 27
قهرمانی
در Amsoil آرنا

نیمه نهایی برندگان 7 p. m.

بخش 7A
روز شنبه در نیمه نهایی
در Amsoil آرنا

هرمانتاوون (19-3-4) در مقابل Eveleth-گیلبرت (17-8), 6 p. m. (WWAX-92.1 FM)

دلوت Denfeld (20-5-1) در مقابل Greenway (13-12-1), 8 p. m. (WWAX-92.1 FM)

چهار قهرمانی
در Amsoil آرنا

نیمه نهایی برندگان 7 p. m.

ویسکانسین
بخش 2
مقطعی 1
یک چهارم نهایی
پنج شنبه نتایج

برتر, 8, Medford, 0

هیوارد 12, Chequamegon منطقه 0

Amery 15, WSFLG 0

بازی امروز

شماره 5 ریچموند جدید (9-14) در شماره 4 رایس لیک (8-12-1), 7 p. m.

روز سه شنبه نیمه نهایی

برتر (9-15-1) در هیوارد (18-5-1), TBD

رایس لیک/جدید ریچموند برنده در Amery (20-5), TBD

مینه سوتا
دولت مسابقات
در اکسل انرژی مرکز, St. Paul
کلاس AA
پنج شنبه نتایج
یک چهارم نهایی

Andover, 6, Farmington, 0

میننتنکا 7, روسو 2

ادینا 4 Burnsville 0

افرا گراو 3 تپه-موری 2

بازی امروز
نیمه نهایی

اندوور (26-2) در مقابل میننتنکا (22-6-1), 6 p. m.

ادینا (27-1) مقابل افرا گراو (21-6-1), 8:30 p. m.

تسلی نیمه نهایی
در Tria پیست, St. Paul

فارمینگتون (18-11) در مقابل روسو (21-6-2) 10 a. m.

Burnsville (19-8-2) در مقابل تپه-موری (18-10-1) ظهر

سهشنبه, بازی

جایگاه پنجم را در Tria پیست ظهر

مقام سوم ساعت 11 صبح

قهرمانی 7 p. m.

کلاس
چهار شنبه نتایج
یک چهارم نهایی

Warroad 7, ویلمار 4

کلوکت-Esko-کارلتون 2, Hutchinson, 0

Breck 8, Lynn 1

روچستر لورد 2, جنوب, St. Paul 1

پنج شنبه نتایج
تسلی نیمه نهایی
در Tria پیست, St. Paul

هاچینسون 9, ویلمار 4

جنوبی, St. Paul 8, Lynn 4

امروز نیمه نهایی

Warroad (22-4-2) در مقابل کلوکت-Esko-کارلتون (26-3), 11 صبح (WKLK-96.5 FM)

Breck (23-6) در مقابل لورد روچستر (18-10), 1:30 بعد از ظهر

سهشنبه, بازی
مکان پنجم

هاچینسون (22-8) در مقابل ساوت سنت پاول (20-8-1) در Tria پیست 10 صبح

مقام سوم

نیمه نهایی بازنده 9 صبح

قهرمانی

نیمه نهایی برندگان 4 p. m.

ویسکانسین
مقطعی 1
پنج شنبه نتایج
دور اول

هیوارد-اشلند 2, Chippewa Falls/منومنی 1 OT

هادسون 4, Somerset منطقه 1

St. Croix دره 3 برتر 1

روز سه شنبه نیمه نهایی

هیوارد-اشلند (12-11-2) در یو کلر منطقه (19-4-1), 7 p. m.

هادسون (10-12-1) در سنت کریکس دره (20-5), TBD

مینه سوتا
بخش 7AA
در نرتهدل M. S., راگون رپیدز
امروز در دیدار با

غواصی مقدماتی و نیمه نهایی, 6 p. m.

روز شنبه در دیدار با

شنا و غواصی نهایی 2 بعد از ظهر

بخش 6A
در هیبینگ
روز شنبه در دیدار با

غواصی مقدمات, 11 صبح

شنا و غواصی نهایی 3 p. m.

مینه سوتا
بخش 7AA
افراد
در مورا
امروز در دیدار با

اول و دوم دور TBD

روز شنبه در دیدار با

نیمه نهایی و نهایی TBD

ویسکانسین
افراد
شنبه Sectionals

برتر در بخش 1 مقطعی در ویسکانسین رپیدز لینکلن, 10:30 صبح

Ashland نورث وسترن در بخش 2 مقطعی در اوسکلوا, 10:30 صبح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>