دبستان هاکی پسران: هرمانتاوون می پوشد Denfeld در 7A نهایی

در هرمانتاوون مربی پاتریک اندروز’ نظر بخش قهرمانی بازی بدترین بازی ممکن است برای ردیف 1 دانه.

“بخش قهرمانی است nerve-wracking همه آنها را” اندروز گفت: شنبه شب. “من شده است به یک دستیار در حالت مسابقات قهرمانی بازی است که یک سر مربی در مسابقات دولت و من می خواهم بگویم این است nerve-wracking از تمام بازی ها.”

بنابراین زمانی که دلوت Denfeld نگه داشته بالا-کشت و شدیدا مورد علاقه هرمانتاوون کردن رتبه بندی برای اولین 27 دقیقه از بخش 7A نهایی در Amsoil عرصه کسانی که اعصابم رو به رشد در شدت.

اما هاوکز را در خود حفظ وقار و در نهایت حل Denfeld goaltender شاون Easty یک بار در دوره دوم و پنج برابر بیشتر در سوم برای پیروزی 6-0.

پیروزی می فرستد دوم-رتبه هرمانتاوون (21-3-4) به کلاس یک حالت مسابقات به صورت 10 بار در 11 سال که در آن از آن خواهد شد بازی یک چهارم حریف تعیین می شود چهارشنبه آینده در اکسل انرژی مرکز در خیابان.

هاوکز’ نه سال دولت اجرا به پایان رسید و یک سال پیش در 7A نهایی دست 3-2 در هیجان دو وقت اضافه بازی برابر underdog Greenway.

اما بلیک Biondi (دو گل و دو پاس گل) و linemate ژاک Kilen (دو گل و سه پاس گل) کمک کرد تا مطمئن شوید که Hawks خواهد بود رفتن به پایتخت.

“سیصد و شصت و پنج روز سخت کار می کنند اما ما در حال انجام نیست. ما حتی نزدیک به انجام” Biondi گفت. “این گروه واقعا نزدیک است و ما می خواهیم به پیروزی در مسابقات قهرمانی کشور. ما در اینجا فقط به پیروزی بخش ما در حال تلاش برای برنده شدن در مسابقات قهرمانی کشور.”

دفاعی بازی طرح Denfeld (21-6-1) استفاده می شود اما نمی توان آن را آسان. نه ارشد goaltender شاون Easty که به پایان رسید با 44 موجب صرفه جویی در.

“این مربی کابوس” اندروز گفت. “شما بهتر تیم و (حریف) دروازه بان ایستاده بر روی سر خود را — Easty باور نکردنی بود از طریق دو دوره از بازی. شما در حال خاراندن سر خود را به تعجب آنچه که شما باید انجام دهید.”

Easty متوقف 30 31 عکس در دو دوره اجازه می دهد تنها Kilen را backhanded ضربه تند وشدید زدن فقط در خارج از چین در میانه دوم.

“ما بازی نمی کند ما بهترین در دوره اول ما کمی لرزان و” Kilen گفت. “ما در جمع خودمان در دوم و آمد بازی ما بهترین (سوم) و دفن آنها است.”

اندروز تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن بر بازیکنان خود را که آنها نیاز به خراب کردن آن را در مقابل هدف به موفقیت به عنوان Kilen, Biondi و اتان لوند بود که هدف اوليه.

“که آنچه در آن بود و این چیزی است که ما مدام به آنها ‘شما باید برای به دست آوردن و رسیدن به شبکه به دلیل مسائل ناز در حال رفتن به محل کار امشب.’ و آنها” اندروز گفت. “آنها در نهایت در خانه های خود را در آشپزخانه خود را درست در چین و هک و whacked و آن را در رفت. که آرامش ما را چرا که اگر ما رفته بود به سوم 0-0, من فکر می کنم که ما تا به حال برخی از خیلی تنگ چوب.”

Outshot 31-7 از طریق دو دوره شکارچیان نمی تواند نگه دارید تا دیگر هیچ. هاوکز به ثمر رساند سه بار در 1:55 span و پس از آن افزود: قدرت-بازی بازی هدف دقیقه بعد به شکستن بازی باز است.

“ما outplayed آنها در اول و دوم, اما آنها به مبارزه سخت است. آنها را ترک نمی, و آنها قطعا ما را در کسب این پیروزی گفت:” Biondi که 43 اهداف و 45 کمک این فصل است. “ما نگه داشته شدن عکس به شبکه و در نهایت خود را شکست دام و ما به پایان رسید تا گرفتن (اهداف) در خوشه و شکست یخ.”

شکارچیان باید یک سال دیگر صبر کنید سعی کنید و ضربه محکم و ناگهانی خود را 31 سال از دولت مسابقات خشکسالی است. آنها به همه آنها می تواند برای 36 دقیقه.

“ما فرار کردن از گاز” Denfeld مربی دیل Jago گفت. “ما اساسا رفت و با چهار defensemen و دو دو و نیم خط. ما بچه ها با گاز کشته شدند. ما نگه داشته شلاق اسب اما اسب نمی خواهید برای اجرا کنه. آنها را نگه داشته که در امواج. آنها عمیق و آنها با حروف بزرگ.”

دلوت Denfeld 0-0-0-0

هرمانتاوون 0-1-5-6

دوره اول — هیچ به ثمر رساند.

دوره دوم — 1. ژاک Kilen (اتان لوند, Blake Biondi), 9:29.

دوره سوم — 2. Aydyn Boland (کول Antcliff, Kilen), 2:04; 3. Kilen (Biondi), 2:25; 4. Biondi (اتان از اندیشمندان Kilen), 3:59; 5. جکسون لوسیا 6:30 (pp); 6. Biondi (Kilen درو Sams), 16:55.

موجب صرفه جویی در — Shawn Easty, DD, 44; یعقوب Backstrom ثانیه 10.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>