آنها به شما اجازه خود را بر روی یخ بازی را به صحبت کردن.

Biondi پیرس و سوم-کشت هرمانتاوون (22-3-4) را در اسمیت و دوم-کشت خیابان کلیسای جامع (24-3-1) در یکی از پیش بینی ترین کلاس هاکی پسران نیمه نهایی در سال های اخیر در ساعت 11 صبح جمعه در اکسل انرژی مرکز.

“آن دو خوب رفقا از من اما من شده است به دور ماندن از آنها. من تو را دیدم آنها را در مهمانی و نمی گویند بسیار به آنها گفت:” اسمیت ارشد رو به جلو که از دست رفته تیم 5-5 کراوات در ماه ژانویه با یک فوقانی بدن آسیب است. “یک کمی بد خون رفتن به بازی. کسانی که رفقا من و من با آنها در آینده اما من متمرکز در سمت راست در حال حاضر.”

به همین ترتیب Biondi بود تا حدودی دور زمانی که بحث در مورد رابطه اش با اسمیت پس از Hawks’ 7-1 چهارم و برنده شدن بیش از مانتیسلو در روز چهارشنبه.

“ما کمی صحبت کردیم اما این همه کسب و کار در حال حاضر” Biondi گفت. “این است که دولت مسابقات و این همه در مورد این برنامه است. دوستی ما قرار داده می شود در کنار یک بیت.”

Biondi ارشد مرکز بوده است بنای شاهین’ برنامه. او اهداف 46 و 47 کمک برای 93 امتیاز رتبه بندی در میان رهبران دولت در به ثمر رساند.

پیرس یک کاربر ساخته شده است که تعهد خود را به UMD در اوایل این فصل در نظر گرفته شده است به عنوان یکی از بالا defensemen در دولت است.

هر دو نیاز به در بالای بازی خود را در برابر دفاع از دولت-قهرمان صلیبیون که خرد منکیتو شرق/لویولا 11-2 در روز چهارشنبه یک چهارم نهایی.

“آنها دو پرقدرت جرائم” منکیتو شرق/لویولا مربی اریک نلسون گفت. “این باید یک پا به پا در نبرد یک مبارزه سنگین وزن — می توانست یک قهرمانی کشور بازی. پیش بینی بالا است باید آن را یک بازی سرگرم کننده به تماشای.”

هیچ کس اختلافات است.

“آنها در حال بازی هاکی خوبی, ما در حال بازی خوب هاکی” Biondi گفت. “این رفتن به یک نیمه نهایی بازی. ما نیاز به مراقبت از کسب و کار; ما فقط می خواهید را به نفع خود.”

که چیزی از آن برتر شاهین موفق به انجام زمانی که صلیبیون آمد به هرمانتاوون در اوایل ژانویه. هاوکز پیچ به یک 5-1 سرب در دوره دوم اما تا به حال به حل و فصل برای چه معلوم بود که برای اولین بار از سه روابط در یک ردیف هزینه آنها را رتبه بندی بالا در دولت برای بقیه فصل.

“این واقعا خوب بازی نیمه نهایی گفت:” شاهین ارشد به جلو ژاک Kilen که 26 اهداف و 69 امتیاز در این فصل است. “ما می 5-5 متاسفانه. ما آنها را از رفتن به دوره سوم و فقط به عقب گذاشته و فکر ما بود (پیروزی). ما به دنبال به جلو به مسابقه برگشت با آنها.”

هر چند اسمیت نشسته بر روی نیمکت در این بازی دیگر صلیبیون به یاد داشته باشید احساس سقوط از پشت, با چهار گل.

“ما باید به پایین در اوایل خود را در بازی قدرت ما را در خاک” گفت: ارشد به جلو بلیک Perbix که تا به حال چهار امتیاز در یک چهارم نهایی را به او بدهد 89 در این فصل است. “در رختکن ما فقط گفت:” ما نیاز به اسکیت بازی کردن ما می توانید اسکیت بازی کردن با هر کسی.’ Nate وارنر سوخته یک زن و شوهر از بچه ها و ما آن را بنابراین ما قطعا آماده (برای مسابقه برگشت).”

اسمیت یک دور اول پیش نویس انتخاب از Sioux Falls رم در ایالات متحده آمریکا هاکی لیگ نشسته شش هفته و باید عمل جراحی پس از این فصل است. که اختلال در هر دو صدمه دیده و کمک به صلیبیون.

“شما از دست دادن یک بازیکن کالیبر جک اسمیت و آن را هرگز از چیزی است که شما می خواهید به عنوان یک مربی گفت:” کلیسای جامع مربی جرثقیل قهوه ای استفاده می شود که به هفت های مختلف ترکیب تیم در موقت. “اما که ایجاد برخی از عمق و آن ما را در برخی از شرایط نامطلوب. این که جک به عقب. من افتخار می کنم چون این بچه به من چپ (اسمیت) به برخی از واقعا فرصت های خوب (به ترک به USHL) و برای او به پایان سال آخر خود را در اینجا است که آنچه در این مورد تمام شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im