دبستان هاکی پسران: هرمانتاوون آماده به چهره دشمن آشنا

سپس یک دانشجوی سال دوم در 2018, Biondi به ثمر رساند کلاه ترفند در 4-2 کلاس چهارم و برنده شدن بیش از موس در اکسل انرژی مرکز در خیابان.

او حتی عینک آرزو کودکان به اندازه صورتی کلاه ایمنی دوچرخه سواری به postgame کنفرانس خبری به عنوان تیم بازیکن برتر.

خواهد شد که جایزه را یکی دیگر از ظاهر ستاره ارشد به جلو سر چهار شنبه هنگامی که دیدار تیم دوباره در سال 2020 کلاس چهارم?

“آن همیشه همراه با ما در هر کجا که ما در سفر” Biondi گفت: قبل از اینکه تیم bused به سنت پل. “این امر می تواند سرگرم کننده به آن را می پوشند ،

سوم-کشت هرمانتاوون (21-3-4) و unseeded مانتیسلو (20-7-1) روبرو خواهد شد در حدود 1:30 بعد از ظهر با یک نیمه نهایی اسکله در خط.

شاهین مربی پاتریک اندروز است و خاطرات خوبی از جوانه زدن رقابت نیز هست. او یک دستیار مربی در هرمانتاوون را تا سال 2017 تیم که با شکست مانتیسلو 4-3 در دو وقت اضافه به پیروزی در آن عنوان دوم در یک ردیف و ارسال مربی بروس پلانت به دوران بازنشستگی است.

“است که یک بازی باور نکردنی گفت:” اندروز که در زمان بیش به عنوان سر مربی فصل بعد. “این یک تجربه یادگیری بزرگ برای من هم فقط به تماشای چگونه بروس به کار گرفته شده همه چیز.

“دو اضافه کاری است که به خوبی به عنوان آن می شود. ما تا به حال واقعا خوب بازی با آنها را به هر دلیل ترکیب هیرو کار می کرد واقعا خوب است و ما پیش آمده است. آنها بوده ام خوب بازی رقابتی.”

سالمندان Biondi Indio Dowd, درو Sams ژاک کارسون و Cayden Sunde شد و در بازها ” نیمکت که تا سال 2018 بازی برابر مانتیسلو.

“آنها می دانند که مقابله با آنها شده است وجود دارد آنها بوده است و از طریق آن و می دانم که فشار” اندروز گفت. “ما تکیه بر آنها. همه آنها به کار گرفته فشار هست. داشتن پنج بچه که انجام داده اند که دقیق سفر کمک می کند.”

Biondi یک آقای هاکی فینالیست, رهبری, Northland در به ثمر رساند در این فصل با 43 اهداف و 45 کمک برای 88 امتیاز به طور متوسط بیش از سه نفر در هر بازی. به دولوت مینه سوتا ارتکاب شش کلاه کلاهبرداری و هشت بازی دیگر با حداقل دو گل.

“اگر بلیک می شود یک کلاه ترفند, من فکر می کنم ما فقط خوب” اندروز گفت.

بخش 5A قهرمان مانتیسلو که شناخته شده است به عنوان MAML در سال 2017 مسابقات است اما پس از کاهش وابستگی خود را با Annandale وارد برگشتی 12-2 در 14 بازی. اما گوزن شمالی تنها 3-7-1 در بازی های خارج از بخش.

اندروز سفر به تماشای 5A عنوان بازی — مانتیسلو ضرب و شتم کاج شهر منطقه 6-4 — و تحت تاثیر قرار گرفته بود با گوزن شمالی را بالا خط. اما در همان زمان او متوجه یک منطقه که در آن هرمانتاوون به احتمال زیاد دارای یک مزیت بزرگ است.

“آنها می دانند که آنها نمی توانند ما مطابقت عمق بنابراین آنها احتمالا انتظار برای بسیاری از منطقه زمان دفاعی و سپس در نهایت تلاش برای مقابله با آن,” او گفت:. “من فکر می کنم ما می شود بهتر تیم و من که خود راضی و یا متکبر و یا خود رای, اما ما در حال رفتن به عمق بیشتر.

“آنها نمی بلیک Biondi یا یک جوی پیرس. ما بیشتر بالا پایان استعداد آن را فقط یک ماده از چسبیده با ما بازی مانند ما در برابر Denfeld (در یک 6-0 بخش 7A نهایی win). ممکن است آن را تنگ راست پایین به پایان رسید اما بر روی کاغذ ما باید مهارت بیشتر و عمق است.”

کلاس یک حالت مسابقات

در اکسل انرژی مرکز, St. Paul
امروز یک چهارم نهایی

  • منکیتو شرق/لویولا (14-13-1) در مقابل شماره 2 خیابان کلیسای جامع (23-3-1), 11 صبح

  • مانتیسلو (20-7-1) در مقابل شماره 3 هرمانتاوون (21-3-4), 1:30 بعد از ظهر

  • هاچینسون (19-8-1) در مقابل شماره 1 Warroad (26-2), 6 p. m.

  • شماره 5 دلنو (22-6) در مقابل شماره 4 مهتومدی (20-8), 8:30 p. m.

تلویزیون: WDIO Ch. 10

توییتر: @rickweegman

در داخل: هرمانتاوون-مانتیسلو کپسول صفحه B4

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>