هرمانتاوون مطمئن ساخته شده خواهد بود وجود دارد هیچ تکثیر شاهکار در سطح دبیرستان.

بالا-کشت شاهین steamrolled Eveleth-گیلبرت منطقه 8-0 در دو بخش 7A نیمه نهایی در Amsoil عرصه به ثمر رساندن چهار اول دوره اهداف و هرگز خود را در اسکیت تیغه کردن خرس طلایی’ گلو.

“ما در شناخت وظیفه ما در مقابل از ما و ما در زمان مراقبت از کسب و کار تمام راه را از طریق” گفت: ارشد به جلو ژاک Kilen که به ثمر رساند یکی از اولین دوره اهداف است. “چهار گل در اولین دوره به پایان رسید هر گونه شتاب و اعتماد به نفس آنها بود. ما فقط دفن جن.”

تاریخ رو به جلو Aydyn پایین را باز کرد به ثمر رساند فقط 70 ثانیه به مسابقه بر روی یک مچ شات از حافظه بلیک Biondi برخوردی خشن روبرو جن در روز دوم دوباره بجای اول برگشتن و هارون Pionk تبدیل 2 بر 0 و Kilen سون در یک backhander از یک زاویه به حساب کاربری برای شروع سریع و ارسال دوم-رتبه Hawks (20-3-4) به روز چهارشنبه 7 p. m. عنوان بازی در Amsoil عرصه است. آنها بازی خواهد کرد و برنده اواخر بازی روز شنبه بین, Duluth, Denfeld و Greenway.

“من فکر می کردم ما واقعا خوب” شاهین مربی پاتریک اندروز گفت. “ما می دانستیم که ما احتمالا بهتر تیم در حال رفتن به بازی اما برگشتی و ما نمی توانیم فقط نشان می دهد.”

هرمانتاوون تا به حال شکست خرس طلایی 5-2 در فصل, درب بازکن, اما به عنوان طرفداران هاکی قبلا دیدم شنبه کسانی که به طور منظم فصل نتایج موضوع کمی در حذفی زمان (Grand Rapids تا به حال مورد ضرب و شتم الک ریور/زیمرمن 5-2 در فصل به طور منظم قبل از حذف شدن توسط الک در 7AA نیمه نهایی).

رفت و چیزهای خوبی برای شاهین که goaltender یعقوب Backstrom که همه متوقف 12 عکس او مواجه شد اعتبار برای کمک در هدف ششم زمانی که او از دست خود چوب بر روی بازی. یک Eveleth-گیلبرت شات منحرف کردن Backstrom را چوب آن ضربه زدن به گوشه به عنوان Boland skated جن پایین یخ و داشت درو Sams برای هدف دوم خود را.

Backstrom خوشحال بود خود را بالا صفحه هم تیمی شکست و به ثمر رساند به طوری که اغلب.

“این باعث می شود یک تفاوت بزرگ” ارشد گفت. “هنگامی که شما قادر به قرار دادن چهار در اولین دوره آن طول می کشد یک بار بزرگ کردن شانه های خود را.”

اندروز می گوید Biondi که منجر Northland در به ثمر رساند با 83 امتیاز نمی خواهد اجازه دهید این تیم را خرس طلایی به آرامی.

“آنها متمرکز هستند و بلیک آنها تماس گرفته شده در اینجا و در حال حاضر” اندروز گفت. “همه که اهمیت این دوره برای اولین بار و پس از آن شما کار می کنند وجود دارد.”

در حال حاضر شاهین در حال تمرکز بر روی یک بازگشت به کلاس یک دولت مسابقات که Greenway محروم و آنها را از انجام این کار برای 10 سال متوالی با دو وقت اضافه پیروزی فصل پیش.

“تنها چیزی که در بچه ها ذهن در حال حاضر است و همه ما در حال تمرکز بر روی” Kilen گفت.

او دروازه بان تکرار بیانیه ای که.

“ما آماده شده است برای این همه سال” Backstrom گفت. “از دست دادن در سال گذشته بود که یک ضربه بزرگ و ما کار ما ته همه سال به عقب بر گردیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im