به هیبینگ پسران بسکتبال مربی از دست داده بود مادرش Darlene به سرنوشت مشابه بیش از 22 سال پیش از آن و در حال حاضر پزشکان به او گفت که او تا به حال یک تومور که نیاز به برداشته شود از مثانه خود را.

“بدون سوال, سخت ترین زمان در زندگی من به پایان زندگی خود را. که یک زمان برای همه ما” مک دونالد به یاد می آورد در ماه ژوئن سال 1997 فقط سه هفته قبل از او ازدواج همسرش, کری. “آن را فورا شما را به این وضعیت ویرانگر با او. شما امیدواریم که برای بهترین اما شما نگران بدترین.”

47-سال-قدیمی مک دونالد تا به حال عمل جراحی برای برداشتن تومور در کلینیک مایو در روچستر مینه سوتا در Nov. 1, مدت کوتاهی قبل از شروع خود را در 21 فصل به عنوان سر مربی از Bluejackets.

در راه خانه خود را, مینه سوتا, سابق همه زمان منجر گلزن بسکتبال صرف شب خود را در قانون را در بلین. آن را طولانی نیست قبل از مک دونالد بیدار در یک وضعیت بحران است.

“من از خواب بیدار در وسط شب و کاتتر بود پر از خون” او گفت:.

رانده شده به اتاق اورژانس بیمارستان در این نزدیکی هست فریدلی, مک دونالد تضعیف به وضعیت بحرانی با توجه به از دست دادن خون.

“من فشار خون قابل ملاحظه ای کاهش یافته است و آنها من را در آمبولانس به من پشت کردن به مایو” مک دونالد گفت.

پس از یک عمل جراحی و دو شب در بخش مراقبت های مک دونالد در نهایت از آن ساخته شده خانه.

خبر خوب برای مک دونالد است که در حالی که آزمایشات نشان داد که تومور به “درجه بالا” سرطان است گسترش به مناطق دیگر بدن خود را.

“آنها بسیار با اعتماد به نفس نبود تهاجمی” مک دونالد گفت: از پزشکان مایو. “من خوش شانس بود که گرفتار آن هم از نوع اولیه است.”

به جای شیمی درمانی مک دونالد تصمیم گرفتند برای سلول های بنیادی درمان شناخته شده به عنوان Bacillus Calmette-Guerin که در آن زندگی می کنند سل باکتری وارد مثانه در امید آنتی بادی تولید برای ساخت تا ایمنی به سلول های سرطانی. که روش و عدم عوارض جانبی اجازه داده است او را به ادامه به مربی Bluejackets و همچنین تدریس در دبیرستان تاریخ و جغرافیا چهار روز در هفته چهارشنبه ها به درایو را به روچستر به دریافت دو دقیقه درمان است.

مک دونالد که فارغ التحصیل از Chisholm دبیرستان با یک دولت-بهترین 3,292 امتیاز در 1991 — یک علامت بود که 15 سال — تصمیم به بازدید مایو پس از او مطلوب تجربه با پزشکان وجود دارد در سال 2007 زمانی که او دچار شدید فیبریلاسیون دهلیزی که مورد نیاز دائمی فرو کردن, سه استنت در رگهای ریوی.

او را سيستوسکوپی در هشت هفته برای تعیین چگونه موفق عمل شده است.

“سرطان واقعا نمی باید یک برنامه بازی متفاوت آن برای هر فرد” مک دونالد گفت. “شما فقط رفتن را از طریق مراحل درمان و سعی کنید به انجام همه چیز درست است. من احساس فوق العاده خوش شانس است که من قادر به مربی به دلیل آن است که یک انحراف بزرگ.”

شاید سخت ترین بخشی از مصیبت برای مک دونالد گفتن بود دو فرزند یکی از آنها 15 ساله Ayden است که ستاره دوم پوینت گارد تیم بسکتبال و بقیه بازیکنان خود را در back-to-back روز.

“در این جلسه (با بازیکن من شکست در مقابل آنها و Ayden بود همان چیزی که” مک دونالد بازگو کرد. “آنها بوده است وجود دارد برای او شده است و از او بسیار حمایت و در شرایطی مانند این که شما نیاز دارید که از مردم در اطراف شما است.”

Ayden یک نوجوان عاقلانه فراتر از سال خود را به نام این وضعیت را “ترسناک” به دست آورده و اضافی احترام تماشای پدرش نبرد این بیماری است.

“این دیوانه به من چگونه قوی او را در آنجا ماند و در طول کل فرایند قادر به مربی و سفرهای طولانی هر هفته به روچستر” او گفت:. “این باعث می شود شما متوجه شما باید برای گرامی داشتن هر واحد دوم شما باید با افرادی چون شما هرگز نمی دانید چه مدت شما باید با آنها.”

و مسائل پیچیده در طول پاییز و اوایل زمستان بود مسائل در حرکت باب مک دونالد, Joel پدر و مینه سوتا را تمام وقت winningest مربی تیم بسکتبال با 1,012 پیروزی در 59-حرفه ای سال از یک مرکز کمک زندگی می کنند در Chisholm به یکی دیگر از مرکز مراقبت در هیبینگ. جوئل, جوانترین باب و Darlene را شش فرزند بوده است اولیه سرپرست برای پدرش.

در ضمن Joel دختر ابی انتقال از خیابان دولت به St. Scholastica و ترک بسکتبال با توجه به نگرانی های تغذیه ای.

Rhett مک دونالد, Joel برادرزاده و دلوت شرق پسران بسکتبال مربی نیست تعجب عمویش است پژوهشگر همه چیز را به خوبی همه در حالی که نگه داشتن خانواده خود را اول است.

“در حال رشد برای من جوئل و عمو تام شد مانند پدران بسیاری از زمان” Rhett گفت. “نه وجود دارد بسیاری از بچه ها به عنوان خوب به عنوان او را به عنوان یک پدر. هر دو او و کری انجام بهترین خود را به ارائه هر چه که بچه ها نیاز دارند. آنها شده اند به طوری که سرمایه گذاری در بچه های خود را. اگر شما می خواهید یک ثبت خوب از پدر و مادر آنها فقط خود را نگاه کنید بچه ها.

“این واقعیت است که او در ادامه به مربی و قرار دادن خود بچه ها حتی زمانی که او تا به مسائل مربوط به سلامت واقعا می گوید زیادی در مورد او.”

سهوا این حادثه به ارمغان آورده Bluejackets نزدیک به عنوان یک تیم Ayden می گوید. هیبینگ است 14-6 است و رقیب برای رسیدن به آن حالت اول مسابقات از سال 1989 است.

“این تیم شده است وجود دارد برای او و به من کمک کرده است. ما مثل برادران” Ayden گفت. “بسیاری از کودکان و نوجوانان در این تیم شده اند و با هم از کلاس سوم. ما قطعا نزدیک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de