دبستان پسران بسکتبال: Grand Rapids,’ ساترلند نمرات تمام منطقه بازیکن سال افتخار

گراند رپیدز ارشد به جلو تحت سلطه مخالفان در دادگاه این فصل و او هنوز مسلط در خانه.

“برادر کوچک من (جوی) و من کلوخ کردن جلوی خانه ما و ما شده ایم تیراندازی در خارج از در حیاط خلوت” ساترلند گفت. “و من شده بلند کردن وزنه در پدربزرگ و مادربزرگ من فقط تلاش برای ماندن در شکل. این (YMCA) بسته است و این جایی که من به طور معمول طوری بسیار وجود دارد در اینجا در حال حاضر است.”

وجود دارد تنها بسیار بهبود می توانید از طریق بازی در مقابل یک 12 ساله به خصوص اگر شما را به شما بدهد تا چند سبد از زمان به زمان به او علاقه مند نگه دارید.

سال 2020 همه منطقه پسران تیم بسکتبال

“یک بار در در حالی که, اما من همیشه مطمئن شوید که من پوند او را” ساترلند گفت.

ساترلند زد مخالفان زیادی در این فصل به طور متوسط یک Northland-بهترین 32.8 امتیاز در هر بازی و گرفتن 12.9 ریباند یک بازی در مسیر به نام بودن اخبار تریبون تمام منطقه بازیکن سال.

“کسانی که برخی اعداد باور نکردنی” گرند رپیدز مربی دن Elhard گفت. “این امر می تواند جالب به نگاه و مشاهده شده است که قادر به انجام این کار (در گذشته). این خیلی شگفت انگیز است.”

6-پا-7, 220 پوند ساترلند انجام شده است که با وجود اینکه نقطه کانونی مخالف دفاع.

“تیم انجام بسیاری از چیزهایی را امتحان کنید و او را متوقف کند اما او فقط راه های جدید برای نمره” Elhard گفت. “این باور نکردنی بود که چگونه او قادر به مقابله با ثابت دو و سه گانه-teaming.”

نرم-صحبت ساترلند حال آسان ،

“من همیشه دوست داشتم به ثمر رساند,” او گفت:.

با وجود Thunderhawks نداشتن درست ثانویه به ثمر رساند گزینه ساترلند در بر داشت زمان برای ظرف به هم تیمی های خود و آنها را به ثمر رساند عمل می کنند. با رسم دو تیم در سمت چپ آن حداقل یک بازیکن در حالت تهاجمی پایان بیشتر از زمان.

“ما تا به حال یک تعداد از بچه ها که ضربه توپ را به خوبی در این سال در بخش بزرگی چون جان عالی بود رهگذر,” Elhard گفت. “او به طور متوسط حدود چهار کمک یک بازی بود و بسیار مایل رهگذر.”

ساترلند در نظر گرفتن استعدادهای خود را به دولوت مینه سوتا پس از امضای نامه ای از قصد پاییز گذشته. با ترکیبی از استعدادهای به ثمر رساند در داخل و خارج او باید یک کالای با ارزش برای Bulldogs.

“او در داخل و خارج تهدید” Elhard گفت. “او را مجبور به کار در زرادخانه خود را از حرکت در سطح بعدی. (UMD) خواهد او وجود دارد چرا که او را آسان به مربی. او است که توانایی را به بچه ها گزاف گویی کردن و او به ضرب گلوله 46 درصد از 3 — ما شد و التماس او را به شلیک 3 بیشتر — بنابراین او تمام ابزار ها و توانایی های خود را به نمره از طیف وسیعی از مکان است.”

ساترلند می گوید: او خوب است و با بازی در جناح و یا در داخل در دانشگاه مریلند.

“هر چه من می توانم به تیم برنده و کمک به که” او گفت:.

که فلسفه اش در گرند رپیدس که بهبود یافته از نه برنده در 2018-19 به 18-10 کمپین که به پایان رسید با از دست دادن احتمالی بخش 7AAA قهرمان پرینستون در نیمه نهایی.

“در این سال بود که خیلی بهتر از دو سال گذشته” ساترلند گفت. “سال گذشته ما تنها برنده و نه بازی در این سال ما برنده 18. ما تا به حال خیلی بهتر شیمی و من تا به حال بسیاری از سرگرم کننده است.”

ساترلند بود به ثمر رساند و بازگشت پدیده به عنوان یک کاربر بیش از حد زمانی که او ریخت و در 27.5 امتیاز یک بازی و به طور متوسط 11.5 تخته یک بازی اما افزایش سطح خود را به یک نقطه به ندرت دیده می شود در Northland.

فقط او چگونه انجام این کار ؟

“او یک بازیکن خیلی خوب است به عنوان یک دانشجوی سال دوم اما تبدیل خود را به یک بازیکن بزرگ بودن ضرب المثلی بدنسازی موش” Elhard گفت. “من نمی دانم اگر او هر روز در تمام طول سال های طولانی.”

که وضعیت تغییر کرده است برای ساترلند و ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها در طول coronavirus بیماری همه گیر.

برای ساترلند او نمی توانید صبر کنید برای بازگشت انجام آنچه او را دوست دارد.

“او فقط به نام من (چهارشنبه) و شفاعت با من برای پیدا کردن یک راه برای به دست آوردن او را به (دبیرستان) ورزشگاه” Elhard گفت. “او تا به حال به ضرب گلوله یک سبد به مدت سه روز و از دست رفته بود آن بسیار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>