زنان باردار در صورت ترس از عدم قطعیت و مقررات سختگیرانه در میان COVID-19

این اولین بار بود که بعد از اعمال محدودیت های جدید در M بهداشت دانشگاه مینه سوتا ماسونی بیمارستان کودکان برای ارائه مادران در میان كردن coronavirus.

مادران می تواند در حال حاضر تنها یک نفر آنها را همراهی او و همسرش دنی مسلمات جونیور گفته شد زمانی که آنها وارد, مارس 13 برای ناتاشا تولد سزارین برنامه ریزی شده.

این بدان معنی است که نه او پدر و مادر که می خواهم پرواز در خارج از شهر و نه زن و شوهر و سه فرزند دیگر می تواند صبر کنید و در بیمارستان است. عکاس آنها می خواهم استخدام به سند او تا به حال بود لغو شد. هیچ یک از عزیزان خود می تواند سفر خود را در اتاق بیمارستان به ملاقات نماد فروغ مسلمات پس از او متولد شد.

“ما امیدوار بودیم به احاطه شده توسط خانواده پس از مراحل و فقط حتی با داشتن یک زمان از نماز به عنوان یک خانواده” دنی مسلمات گفت. “اما وجود دارد هیچ کدام از آن.”

علاوه بر قوانین جدید برای حاملگی و وضع حمل زنان باردار در صورت تغییرات به درمانگاه بازديد فرد در دسترسی به پزشکان و ماماها کودک دوش لغو به علت اجتماعی-فاصله گرفتن و سفت و سخت دستورالعمل برای نگه داشتن خود و نوزاد خود را در امن پس از تولد.

تغییرات و آگاهی است که بیشتر می تواند در آینده به ارمغان آورده اند اضطراب و ناامیدی و غم و اندوه برای بسیاری از والدین جدید را به عنوان آنها از دست دادن کنترل و حتی بیشتر از یک وضعیت آنها در حال حاضر کمی بیش از شروع با توجه به محلی ob-gyns ماماها و متخصصین پزشکی دیگر.

وجود دارد امیدوار است اخبار ، در حالی که تحقیقات محدود است و COVID-19 نکرده اند و در اطراف به اندازه کافی بلند برای درک اثرات آن بر زنان در اوایل بارداری, مطالعات اولیه نشان می دهد زنان باردار که به این ویروس نمی توسعه علائم شدید راه آنها می توانند با آنفلوانزا و سایر بیماری های تنفسی و که آنها نمی تصویب این ویروس را به نوزادان خود را در دوران جنینی گفت: دکتر لورا Colicchia یک perinatologist با مینه سوتا پری ناتال پزشکان متخصص در حاملگی پرخطر.

“تا کنون اطلاعات بسیار اطمینان بخش” او گفت:. “آنها آزمایش مایع آمنیوتیک و خون بند ناف و (آیا آن را پیدا کنید) و هیچ یک از نوزادان در زمان تولد مثبت بودند.”

که از مطالعه نه مادرانی که به هنگام تولد در چین Colicchia گفت که داده های اولیه از ایتالیا و انگلستان نشان می دهد همان یافته.

هنوز زنان باردار در معرض خطر در نظر گرفته با توجه به نحوه دیگر بیماری های تنفسی تمایل به ارائه مطلب به شدت در آنها و محدود تحقیقات او اضافه شده است.

“پس CDC است که هنوز هم … معرفی زنان را اجتماعی فاصله اقدامات — شستن دست ها-اقامت 6 پا و دور از دیگران, جلوگیری از اجتماعات بزرگ (مانند دوش نوزاد) کار از راه دور زمانی که ممکن است و دور ماندن از هر گونه شناخته شده مبتلا به کروناویروس و یا دیگر بیماری های تنفسی.”

شده اند وجود دارد موارد نوزادان ابتلا به ویروس در مدت کوتاهی پس از تولد از مثبت مادران Colicchia ادامه داد: اما تا به امروز وجود داشته است هیچ نوزادان که فوت کرده اند از ویروس و نه کودکان.

“بنابراین حتی اگر نوزادان می تواند تبدیل به آلوده ترین نوزادان به نظر می رسد به انجام این کار بسیار خوب Colicchia گفت.

که گفت: نوزادان باید از آن محافظت شود. مادران با این ویروس باید استفاده خوب بهداشت دست و پوشش دهان خود را و چهره خود را با ماسک زمانی که نزدیک به نوزادان و یا به طور بالقوه یکی دیگر از پرستار برای نوزاد بلافاصله پس از تولد.

COVID-19 شده است شناسایی شده در شیر مادر تا کنون, که بدان معنی است که مادران هنوز هم باید شیر یا پمپ و بطری تغذیه در حالی که در نظر گرفتن دیگر اقدامات Colicchia اضافه شده است.

حتی مادران بدون ویروس توصیه می شود به اقدامات احتیاطی پس از تولد برای محافظت از خود را در هر دو دوره نقاهت سیستم ایمنی بدن و نوزاد خود را در یکی از جدید گفت: LeeAnn هوبارد یک ob-gyn که در خدمت به عنوان مدیر پزشکی در مناطق تولد مرکز.

“به عنوان سخت به عنوان آن است که نوزاد در دوره ما توصیه آنها لازم نیست که هر بازدید کننده ای … که آنها اساسا به خانه و قرنطینه” هوبارد گفت.

این بود تا پس از تولد است که ناتاشا داده متوجه شدم تا چه حد از نظم جهانی جدید او زندگی می کنند در.

او تا به حال برخی از مشکلات برنامه ریزی را برای اولین بار نوزاد را بررسی کنید تا به دلیل تغییرات کلینیک های در حال اجرای در اطراف بازدیدکننده داشته است. هنگامی که او وارد ستاد شد و با پوشیدن ماسک و پرستاران بودند بسیار دست کردن. پسر او را ختنه به تعویق افتاد, به دلیل آن ضروری نیست. و او تا به حال به او فشار دکتر کمی برای به دست آوردن یک دوم-check-up برای پسرش پس از آن کشف شد او می خواهم وزن از دست رفته پس از تولد.

“این واقعا می ترسم من صادقانه” ناتاشا مسلمات گفت. “من فکر می کنم این است که یک نوزاد تازه متولد شده. ما باید مطمئن شوید که این کودک در حال رشد است.”

در بالای همه چیز جدید که مشتاق است برنامه ریز گفت: او را به مبارزه با بلوز نوزاد که برخی از متخصصان مراقبت های بهداشتی گفت: مادران باید فوق العاده هوشیار در طول این زمان نامشخص است.

“من فقط نمی توانم باور کنم که پسرم به دنیا آمد و در اولین روز بیمارستان قفل شده بود. آن را مانند … چه نوع جهانی آن است رفتن به در حال حاضر.”

برخی از زنان باردار نگران این محدودیت می تواند حتی سخت تر از آن زمان آنها به هنگام تولد.

اضطراب منجر به خوشه در سوالات در بدو تولد در مراکز و در میان ماماها که ارائه صفحه اصلی تولد.

Emme Korbil یک ماما که صاحب Trillium مامایی و مراقبت به طور معمول زمینه یک یا دو تماس یک هفته از زنان کاوش تولد صفحه اصلی. به تازگی بیشتر شبیه پنج روز, او گفت:.

پت Hinck یک ماما و مدیر مامایی در مینه سوتا تولد مرکز گفت: این مرکز دیده است “هجوم عظیمی” در مورد علاقه.

مرکز تولد رایگان-ایستاده درمانگاه متصل نیست و به یک بیمارستان است که اجازه می دهد دو بازدید کننده در تولد.

هر دو تنها گزینه برای مادران سالم و Colicchia هشدار رها کردن برنامه برای بیمارستان تولد به عنوان نیروی کار و تحویل در خارج از آنها را با خطرات خود را.

زنان باردار به اشتراک گذاشتن ترس ها و مشاوره

امیلی آلن با توجه به دو سال گفت: این بیماری همه گیر ساخته شده خود را بر روی لبه در مورد همه چیز — از جایی که برای ارائه به خواهد شد که سازمان دیده بان خود را زمانی که او می رود به کار است. طرح اصلی بود پدربزرگ و مادربزرگ برای کمک به, اما آنها مسن تر هستند و در دسته پر خطر. در حال حاضر او است که هنوز هم در حال برنامه ریزی برای تحویل در ابوت شمال غربی بیمارستان; اما گزینه های دیگر روی میز هستند.

“اگر چیزی واقعا بد اتفاق می افتد و شما نیاز به یک ER بیمارستان است که در آن شما می خواهید به. اما … اضافه کردن در جهانی همه گیر و این نوع تغییر نقشه در جایی که امن ترین مکان است که در حال حاضر” آلن گفت.

برای دانیل Indovino Cawley یک بلومینگتون زن با بارداری پرخطر به دلیل در سپتامبر سخت ترین بخشی است از دست دادن کنترل.

“شما در حال حاضر هیچ کنترل بارداری. من می دانم که چون من تا به حال دو ضرر و زیان … اما در حال حاضر شما هیچ کنترل بیش از هر چیزی در زندگی خود را,” او گفت:. “چگونه می توانم آماده شدن برای آنچه که به انجام 13 هفته از در حال حاضر زمانی که من حتی نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد در سه هفته است.”

به باقی ماندن این زنان هستند که با تکیه بر همکاران و دوستان و همکاران و حمایت کارفرمایان. آنها نیز با تمرکز بر کودک.

کتی Kolodge از مینیاپولیس است که با توجه با فرزند دوم مارس 17. او و شوهرش با داشتن دختر دیگری.

“که بهترین بخش این است,” او گفت:. “من و همسرم شد شوخی دیروز که او قطعا رفتن به خود داستان خاص متولد تحت این شرایط … ما نمی توانیم صبر کنید برای دیدار با او …. و فقط در طرف دیگر از این.”

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اند این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>