PPI آزاد گسترش می یابد هفتگی همزمان ورزشی بلوک به سه ساعت


ایستگاه های تلویزیونی در حال تقلا برای پر کردن زمان باقی مانده با لغو زنده لیگ حرفه ای بازی

ونیز بیچ, کالیفرنیا.-بر اساس PPI آزاد در حال گسترش است Syndie شبکه ورزش (SSN) از یک و نیم تا سه ساعت در هفته در تلاش برای کمک به ایستگاه پر کردن زمان در سمت چپ لغو به علت coronavirus از زندگی ورزشی ملی مانند انجمن ملی بسکتبال ملی هاکی لیگ و لیگ اصلی بیس بال.

“…[U]nder این شرایط فوق العاده ما می خواستیم به ما ارائه پخش شرکای آسان پلاگین و بازی راه حل برای برنامه های خود و برخی از تسکین را زمانی که آنها به آن نیاز دارند” گفت: Ritch Colbert, اصلی PPI. “ما در حال رسیدن به اجازه دهید آنها را می دانیم که شاخص بهای تولیدکننده در محل آماده به خدمت به آنها و این که ما قدر کار خوب انجام می دهند برای جوامع خود.”

این بلوک شامل نیم ساعت سری جاودانه, لیست کوتاه و خالص بیرون. PPI دادن به ایستگاه های گزینه های جدید برای برنامه ریزی از جمله برنامه نویسی هر نشان می دهد. آنها می توانند هر یک ارائه می شود در یک ساعت بلوک تشکیل شده از دو قسمت یا هر ایستگاه می توانید انتخاب کنید تا کل خوراک در سه ساعته پشته عمودی. شاخص بهای تولیدکننده نیز ارائه می دهد چنین مجموعه ای با عنوان فقط برای خنده شوخی, مداخله, شنونده و پزشکی قانونی عامل. همه PPI نشان می دهد ارائه شده به ایستگاه های تلویزیونی در یک داد و ستد کالا بر اساس.

ایستگاه گروه از جمله روباه ایستگاه های تلویزیونی Nexstar, سینکلر, Tegna کاکس, Quincy و Heartland حمل PPI را Syndie شبکه ورزش است که تولید شده توسط بیمه ورزشی توليد محتوا آژانس Inverleigh.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>