مهر باطله تمبر پست بی نظمی می تواند ابطال برخی از ویسکانسین آراء

تحت ایالات متحده تصمیم دیوان عالی کشور صادر شده و در اوایل این هفته, رای, بازیگران برای روز سه شنبه انتخابات پذیرفته شده می تواند توسط کارمندان تا 4 بعد از ظهر دوشنبه به عنوان طولانی به عنوان آنها شهریور در انتخابات روز 7 آوریل. شش روز بافر اجرا می شد به جای برگه از طریق پست در روز انتخابات و تاخیر در خدمات پستی در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

اما انتخابات در سراسر کشور در حال گزارش برگه های رای را آغاز کرده اند که می رسند بدون postmarks یا نامنظم نشانه از جمله postmarks که ناخوانا و یا فقط نشان می دهد “مارس سال 2020” بدون یک تاریخ خاص است.

یک یادداشت ارسال شده در جمعه توسط ویسکانسین کمیسیون انتخابات مشخص شده برخی از علامت سوال.

در طول یک بعد از ظهر جمعه در جلسه کمیسیون sparred در مورد آنچه ارشاد صادر می شود باید به کارمندان در مورد کسانی که برگه های رای.

کمیسر ان Jacobs که منصوب دولت دموکراتیک رهبر اقلیت سنا جنیفر شیلینگ خواست این کمیسیون به اعطای گریز بیشتر به کارمندان برای شمارش آراء. او گفت ایالات متحده خدمات پستی کارگران باید قادر به گواهی برخی از برگه های رای در اختیار خود و یا قبل از روز انتخابات حتی اگر آنها مورد نیاز مهر باطله تمبر پست.

“چگونه بسیاری از مردم می خواهیم به disenfranchise بیش از یک تزئینی, تمبر?” جاکوبز گفت.

اما کمیسر باب Spindell منصوب شده توسط دولت جمهوری رهبر اکثریت سنا اسکات فیتزجرالد, استدلال اگر انتخابات را شامل نمی شود قابل مشاهده و مهر باطله تمبر پست به تاریخ مارس 7 و یا قبل از آن نباید محسوب می شود.

“من فکر می کنم دادگاه عالی بود خیلی روشن … دیوان عالی ایالات متحده است دادگاه بالا از زمین” Spindell گفت.

این کمیسیون به پایان رسید تا تصویب راهنمایی برای کارمندان است که برگه های رای باید یک مهر باطله تمبر پست از آوریل 7 و یا قبل از آن به منظور شمارش مگر انتخابات است “مارس 2020” مهر باطله تمبر پست و خدمات پستی رسمی فراهم می کند یک بیانیه که مهر باطله تمبر پست تنها استفاده می شود در روز انتخابات.

با توجه به این کمیسیون حدود 1.2 میلیون پست الکترونیکی-در برگه درخواست شد برای انتخابات. همانطور که از صبح جمعه در حدود 1 میلیون و ثبت شده است توسط کارمندان به عنوان بازگشت.

با توجه به کمیسیون مدیر Meagan ولف برخی از کسانی که بازگشت آراء ممکن است مهر باطله تمبر پست مسائل. نمی توان آن را پاک کردن چگونه بسیاری از رای ها را رد کرد تا انتخابات تکمیل یک ارزیابی از مشارکت. آنها باید 30 روز پس از روز انتخابات به انجام این کار است.

‘آن شده اند که از طریق پست های قبلی’

در مصاحبه ای پس از این کمیسیون ملاقات جمعه اسکات ون Derven رئیس ایالتی ویسکانسین انجمن حامل نامه گفت: رای غیابی که وارد کارمندان’ دفاتر جمعه را تقریبا به طور قطع شده از طریق پست در روز انتخابات و احتمالا پیش از آن.

“به احتمال زیاد بیش از آن می شده اند از طریق پست و قبل از آن” ون Derven گفت.

ون Derven گفت که چون پست اول به سفر به پست الکترونیکی پردازش مراکز در میلواکی, سبز, سرخ مایل به قرمز یا مینیاپولیس قبل از رسیدن آن به مقصد نهایی.

او گفت: یک جامعه کوچکتر می تواند به لحاظ نظری جمع آوری ایمیل در شنبه پس از انتخابات و دست و تحویل آن به یک کارمند همان روز.

“است اما به طور معمول چگونه ایمیل پردازش” ون Derven گفت.

او گفت: یکی از مسائل در قلب این اختلاف — نیاز است که پست باید شهریور یک تاریخ خاص — را منعکس نمی کند راه کشور سیستم ایمیل کار می کند.

“با توجه به داخلی ایمیل دستی آن را ندارد به لغو” ون Derven گفت. “پس از یک نوع مبهم مدت است.”

مشکلات متعدد با رای غیابی ظاهر شده اند برای این انتخابات است.

تعدادی از رای دهندگان در سراسر کشور گفت: درخواست برگه هرگز محقق در خانه های خود را قبل از روز انتخابات و آنها را وادار به انتخاب بین رای گیری در فرد و یا رای گیری نیست در همه.

ون Derven گفت: عوامل متعدد شده است می تواند در پشت تاخیر. کارمندان گفت: به احتمال زیاد با درخواست غرق به صورت برگه های رای و رای خود را می تواند همچنین یک مشکل در ماشین آلات که مراحل پست.

“این بسیار غیر معمول به اندازه پاکت پس این امکان وجود دارد که آنها بیرون از ماشین آلات پردازش است که اجرا واقعا سریع,” او گفت:.

ون Derven گفت: رکورد تعداد رای درخواست می تواند داشته باشد همچنین ضعف سیستم پستی که به طور همزمان ارائه با افزایش کمپین ادبیات.

“شما تا به حال حجم بالا فقط سیاسی ایمیل که نامزدهای خود را ارسال میکردند چرا که آنها نمی تواند بدیهی است که از طریق اجتماعی فاصله بیرون رفتن و انجام مبارزات انتخاباتی ظاهر و همه آن نوع از چیزی که به طوری که آنها با اتکا بسیار به شدت در گرفتن پیام خود را از طریق پست الکترونیکی” ون Derven گفت.

رژیم صهیونیستی. تونی Evers اقدام به عقب راندن انتخابات تا ماه ژوئن با اورژانس را روز شنبه. جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری ایالتی بلافاصله تجدید نظر به دادگاه عالی ایالت که حکومت 4-2 به اعتصاب منظور پایین. توافق قانونگذاران مخالف به تأخیر انداختن انتخابات این ادعا آن را ترک خالی در مهم دفاتر محلی در سراسر کشور.

دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه یک دادگاه عالی ایالت نژاد یک اصلاحیه پیشنهادی به دولت در قانون اساسی و هزاران نفر از دفاتر محلی در برگه های رای در سراسر ویسکانسین.

انتخابات ریاست جمهوری افغانستان آغاز خواهد شد انتشار نتایج انتخابات روز دوشنبه پس از 4 p. m.

ویسکانسین عمومی رادیو شنیده می شود در پورت دوقلو در 91.3 FM و یا آنلاین در wpr.org/news.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>