انرژی مثبت سیل چینی رسانه های اجتماعی به عنوان بیش از 60,000 شما با COVID 2019

مدرسه بچه های بسیج برای گسترش انرژی های مثبت و بیان حمایت خود را از ووهان. ویروسی تصویر از Weibo.

اخیر مرگ دکتر لی Wenliang پزشک که هشدار در مورد وقوع احتمالی فشار از coronavirus در حال حاضر شناخته شده به عنوان COVID-19 توجهی نشد رفت مجموعه, رسانه های اجتماعی چینی در آتش است. در حال حاضر شهروندان چینی تبدیل شده اند نارضایتی خود را به شجاع خواستار اصلاحات سیاسی, هل دادن اصطلاح “آزادی بیان” به بالای Weibo نتایج جستجوی.

نارضایتی عمومی اما متوقف نشده تبلیغات مقامات از تعقیب صداهای مستقل و سانسور وب است. تفسیر انتقاد شکست چینی, سیاسی, سیستم, شد, سانسور در رسانه های اجتماعی از جمله WeChat و Weibo. دو شهروند روزنامه نگاران گزارش از ووهان پایتخت چین هوبئی که در آن ویروس سرچشمه ناپدید شده اند. چن Qiushi گم شده از فوریه 6, 2020, شب دکتر لی از مرگ; سه روز بعد نیش بینگ نیز ناپدید شد.

همانطور که از 15 فوریه وجود دارد 66,577 موارد عفونت با ویروس و مرگ و میر 1,524. در عین حال طی هفته گذشته, چینی, رسانه های اجتماعی شده است, آب گرفتگی با پیام های دلگرم کننده که از ووهان. “چگونه به نوبه خود یک افسرده بحران به مثبت خبر؟” — نگار چینی مایکل ضد نمایش معمولی تبلیغ قطعه با جهانی بار’ تیتر screen capture:

جهانی بار در ” [توییتر] حساب به شما می آموزد که چگونه به نوبه خود خبر بد به خبر خوشحال و پر از انرژی مثبت.

در فوریه 13, چین گزارش 15,111 عفونت های جدید از ویروس و 252 مرگ و میر — یک 742 درصد افزایش از ارقام فقط روز قبل از — یک نتیجه از تغییر رهبری در هوبئی استان در کمیسیون بهداشت. در حالی که شهروندان چینی بودند هنوز هم در شوک بیش از افزایش جهانی این بار با عنوان آن 14 فوریه گزارش “عفونت های جدید از coronavirus در هوبئی کاهش یافته است بیش از 10,000 که در مقایسه با روز گذشته!”

مثال هایی از این قبیل فقط نوک کوه یخ که آن را به انرژی مثبت, کمپین وجود دارد این است که پیچیده تر تلاش در کنترل این روایت از COVID-19 شیوع که شامل تبدیل این بحران به یک قهرمان داستان از یک کشور قوی است.

دکتر لی Wenliang به عنوان خود فدا کردن قهرمان

در حالی که اکثریت شهروندان چینی دیدن دکتر لی Wenliang به عنوان معمولی قهرمان که در برابر مقامات اولیه پوشش از شیوع طرفدار دولت حاضر گفتمان متهم مردم از سیاسی کردن حادثه. در پاسخ به 12 فوریه بزرگداشت Li مرگ در خارج از پکن دفتر رابط در هنگ کنگ مثلا @usltuvS59jt41H0 گفت:

请你们搞清楚一件事,李医生不是死于”新闻自由”言论,病毒肺炎才是夺走李医生生命的罪魁祸首,我们感动于李医生在患病之际仍然希望病愈后与疫魔继续做抗争,而你们这些利用那疫情,制造”罢工”,无视身为医生的职业道德,把病人的生命当做你们可利用的政治筹码的人,根本没有资格祭奠李医生

Li Wenliang مرگ هیچ ربطی به بحث خود در مورد آزادی مطبوعات است. Coronavirus تنها باعث مرگ او شد. ما را لمس خواهد خود را به مبارزه با ویروس به طوری که او می تواند بازگشت به کار. اما شما [Hongkongers] با استفاده از این اپیدمی به عنوان بهانه ای برای راه اندازی یک ‘حمله’, کنار گذاشتن اخلاق پزشکی کارگران است. کسانی که استفاده از زندگی بیماران به عنوان تراشه های سیاسی حق ندارد به تتم دکتر لی.

در همان زمان تعداد زیادی از مطالب تصاویر و نظرات پدید آمده از سیستم عامل رسانه های اجتماعی به تصویر می کشد پزشکی کارگران به عنوان قهرمانان رهبری حزب کمونیست چین (CCP):

پزشکی کارگران ثروت از دولت آنها واقعا در این کشور دانست. آنها در حال مبارزه در خط مقدم در برابر coronavirus آنها داوطلبانه خود را به کار در خط مقدم. هر کس لمس است و ادای احترام به آنها. این ملت است که در پشت خود را! ما باید برای حفاظت از خود را فداکارانه قلب با اعتماد قلب و صبر و شکیبایی است. آنها ما قهرمانان واقعی. تحت رهبری حزب کمونیست چین چین را به غلبه بر ووهان coronavirus.

Guancha.cn یک CCP-وابسته خروجی چاپ یک داستان پر شور در رسانه های اجتماعی در مورد یک پرستار بازگشت به COVID-19 خط مقدم فقط ده روز پس از سقط جنین به عنوان یک exemplification از “فارغ از خود” قهرمان. داستان رفته ویروسی با انتقاد شدید کارگردان در این مبلغان برای خود بی عاطفه ظلم و ستم.

رقص در میدان جنگ

به جای نشان دادن تصاویر از, بیماری, خستگی و مرگ در خط مقدم کلیپ های ویدئویی از کارکنان پزشکی و بیماران در بیمارستان ها رفته اند ویروسی در رسانه های اجتماعی چینی. @duqiaoxiaoyao چاپ یکی از کلیپ های ویدئویی در توییتر

ترجمه: همیشه از 300 انرژی مثبت مبلغان وارد در خط مقدم از coronavirus میدان جنگ, جهت هدایت افکار عمومی منتقل شده است. یک netizen فقط نظر: از آن آسان است به ضرب و شتم یک کوه اما دشوار است به ضرب و شتم یک دسته از احمقها.

در فوریه 4, تلویزیون مرکزی چین گزارش داد که بیش از 300 روزنامه نگاران شاغل در دولت وابسته به رسانه ها فرستاده شده بود به ووهان و هوبئی به گزارش از خط مقدم. ژانگ Xiaoguo یک مدیر در مرکزی گروه تبلیغات گفت: اقتدار خواهد هماهنگی تبلیغات از بیماری پیشگیری و کنترل با توجه به این حزب سیاسی اصلی تم (主旋律).

به عنوان @AxVYJhw7FQX1XAn با اشاره به رهبری تبلیغات درایو افراد در قرنطینه اردوگاه نیز در این بخش بدون در نظر گرفتن خطر سلامت:

در این نگاه سیاسی سرگرمی! در چنین قرنطینه اردوگاه که در آن صدها نفر از مردم های فضایی و برخی ممکن است coronavirus یا دیگر حامل ویروس است که به وضوح یک انسان انتقال خطر است. انجام ورزش در یک محیط را افزایش تنفس در هوا را به داخل ریه ها — آیا سازمان از جمله فعالیت می خواهم برای دیدن بیشتر انتقال? این coronaviris ترسناک است اما حماقت است که بیشتر قریب به اتفاق.

حتی بیشتر وحشتناک? داشتن یک کیک تولد در coronavirus بيماران بخش:

#ضبط زیبایی از زندگی در #چین سفید فرشتگان در حال برگزاری جشن تولد 80 سال coronavirus بیمار در Huoshenshan بیمارستان. این است که دست زدن که اشک سقوط…

یادگیری از لی فنگ

CCP همچنین بازدید از این بحران به عنوان یک فرصت برای گسترش داستان از لی فنگ — حزب وفادار خود به خطر انداختن شکل ساخته شده در چین انقلاب فرهنگی. در Weibo مردمی سازمان حزب مانند لیگ جوانان و زنان فدراسیون شده اند با استفاده از لی فنگ بسیج داوطلبان به عنوان این گزیده ای از گزارش منتشر شده توسط هیلونگجیانگ زنان فدراسیون نشان می دهد:

当前,新冠肺炎疫情防控工作正处在关键时期,龙江广大巾帼志愿者积极响应妇联组织号召,大力弘扬志愿精神和雷锋精神,舍小家顾大家,在抗击疫情的基层工作中主动作为,着力社区防控,着重邻里关爱,着眼守护家门,做了很多强信心、暖人心、聚民心的好事实事,进一步彰显了龙江女性在社会生活和家庭生活中的独特作用,她们是龙江大地疫情阻击战中一道美丽的风景线!

در این دوره مهم در مبارزه با کروناویروس جدید زنان فدراسیون داوطلبان در حال زندگی روح از لی فنگ: آنها کنار خانواده خود باید در خدمت بزرگتر خانواده و مبارزه با این بیماری همه گیر در سطح توده مردم با در نظر گرفتن مراقبت از همسایگان خود محافظت در مقابل دروازه از مناطق مسکونی. آنها را از انجام بسیاری از اعمال خوب را گرم و قلب مردم و آشکار مشخص نقش زنان در خانواده و در جامعه است. آنها را تبدیل به پس زمینه زیبا از هیلونگجیانگ را خط مقدم مبارزه با کروناویروس!

بین المللی در مقابل چینی تبلیغاتی

تبلیغات اطراف 2019-nCoV همچنین اتحاد بین المللی محوری. داستان در مورد اهدای 100 یورو توسط کومور چین انجمن دوستی شده است, چاپ در بسیاری از چینی ها رسانه های اجتماعی. چین کمونیست جوانان لیگ ارسال شده داستان در توییتر

[داستان در مورد 100 یورو کمک مالی ارائه شده توسط کومور-انجمن چین برای دوستی است بنابراین دست زدن!] به عنوان چین در مبارزه با کروناویروس 100 یورو کمک مالی ارائه شده توسط شرق آفریقا کشور جزیره کومور گرفتار شهروندان چینی’ توجه است. یک نظر گفت: یک پر است که می آید از یک هزار مایل دور, حمل وزن بیشتر از هدیه.

ویدئو متصل به پست برجسته این واقعیت است که کومور یکی از فقیرترین کشورهای جهان است.

در ضمن آنلاین, اخبار رسانه های برجسته در حمایت از کره جنوبی:

【中国抗击新冠肺炎疫情 韩国高校和政府积极声援】#新型冠状病毒 #肺炎(#COVID19)#疫情 扩散以来,#中国 政府和人民抗击疫情的消息感动着 #韩国 人,各大高校和韩国驻华机构纷纷声援,与中国站在一起。

[کره جنوبی دولت و دانشگاه ابراز حمایت چین در مبارزه با کروناویروس] #Newcoronavirus #COVID2019 به عنوان #اپیدمی گسترش عمده #کره جنوبی دانشگاه ها و سازمان های دولتی در چین در حال لمس توسط دولت چین و مردم را به نبرد در برابر ویروس. آنها حمایت خود را و در حال ایستاده با چین است.

در فوریه 14, چین لی فنگ مهندسی کمیته (中國雷鋒工程辦公室) چین لی فنگ پست(中國雷鋒報) و یادگیری از لی فنگ دفتر(全國學雷鋒辦公室)صادر مشترک اطلاع رسانی است که “دست زدن به داستان” باید جمع آوری شده از خارج از کشور چین; بنابراین کاملا محتمل است که وجود دارد به زودی یک سرريز از انرژی مثبت از رسانه های اجتماعی چینی به شبکه جهانی وب.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش تاثیر ووهان coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید