Pop TV به هوا ‘Schitt نهر’ مستند پس از, سری آخر


پشت صحنه ویژه به سرب ششم-فصل نزدیک تر

Pop TV ارائه خواهد شد یک مستند ویژه در مورد آمار کمدی Schitt نهر. بهترین آرزوها توجه به گرم: یک Schitt نهر وداع با پخش مارس 7, پاپ, پس, سری آخر.

این Schitt را آخر را هوایی کمدی مرکزی و لوگو به عنوان به خوبی به عنوان پاپ. همه بخشی از ViacomCBS.

“همانطور که ما جشن پایان Schitt نهرما نمی تواند آن را انجام دهد بدون ایجاد یک ویژه تلویزیون لحظه ارسال این سری تاریخی در بالا گفت:” براد شوارتز, رئیس جمهور, Pop TV. “این باید تماشای, پشت صحنه, doc, راه عالی برای افتخار یک سری ساخته شده است که تاثیر در زندگی بسیاری از مردم با ماندگارترین شخصیت ها و داستان پر از قلب, طنز و صداقت است که آزمون زمان ایستاده.”

امی سگال به کارگردانی 60 دقیقه ای ویژه. “طرفداران را در پشت صحنه برای اولین بار با هرگز قبل دیده می شود فیلم هایی از کمد لباس و اتصالات عاطفی نهایی, جدول, جزئیات, استماع نوار و گفت:” پاپ. ویژه خواهد شد از ویژگی های مصاحبه با بازیگران سازندگان و افراد مشهور superfans از جمله Paula Abdul, Will Arnett, Carol Burnett, کامرون کرو, Tony Hale and Amy Sedaris.

Co-ایجاد شده توسط یوجین لوی و دانیل لوی Schitt نهر تک-دوربین کمدی. این Levys در بازیگران در کنار کاترین اوهارا آنی Murphy, Chris Elliott, Emily Hampshire, جنیفر رابرتسون, Noah Reid, Dustin Milligan, سارا لوی و کارن رابینسون. نشان می دهد که در آن فصل ششم.

راه اندازی شده توسط CBC و بهترین آرزوها تولید شده با بهترین آرزوها, Inc. اجرایی تولید کنندگان Daniel Levy, Eugene Levy, امی سگال اندرو بارنزلی و فرد لوی. برای CBC اجرایی تولید کنندگان سالی Catto, Trish ویلیامز و Greig Dymond. شوارتز و الیزابت آلن-Harrington exec تولید به نمایندگی از پاپ.

Pop TV, آغاز بکار یک روز در یک زمان, مارس 24 پیشرو از Schitt نهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>