نظرسنجی: طرفداران می خواهند واکسن قبل از حضور در بازی های

نزدیک به سه چهارم آمریکایی ها می گویند که آنها نمی خواهد احساس امنیت حضور در بازی های ورزشی تا یک واکسن برای coronavirus توسعه یافته است, بر اساس یک نظرسنجی انجام شده توسط دانشگاه سیتون هال را Stillman مدرسه کسب و کار است.

این نظرسنجی که پنج شنبه منتشر شده دریافت پاسخ از یک نمونه تصادفی از 762 نفر مورد سوال توسط تلفن بین دوشنبه و چهارشنبه.

پرسید: در مورد حضور در یک بازی قبل از توسعه یک واکسن 72 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که احساس “در تمام” امن در حالی که 12 درصد گفت: آنها احساس امن “تنها در صورتی اجتماعی فاصله.” سیزده درصد گفت: آنها احساس امن و 3 درصد پاسخ “نمی دانم/بدون نظر.”

یکی دیگر از سوال پرسیده شده در مورد چگونگی حضور و غیاب باید به کار گرفته شود اگر ورزش بازگشت در سال 2020 است. دوازده درصد در پاسخ گفت بازی باید بازی با طرفداران در حال حاضر به صورت عادی در مقایسه با 23 درصد که مورد علاقه “محدود حضور و غیاب.” در مجموع 21 درصد گفت: هیچ طرفداران باید در حال حاضر و 40% گفت: ورزش باید در تمام در سال 2020 است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در روز شنبه او را “کاملا” شبیه به دیدن هواداران در استادیوم برای بازی در ماه اوت هر چند او افزود: “نه ارتکاب به آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش گفت: ورزش های مختلف کمیسیون در یک کنفرانس تلفنی در اوایل روز شنبه که او امیدوار است برای پر NFL season.

خاص به NFL 70 درصد از پاسخ دهندگان گفت که لیگ شروع باید به عنوان برنامه ریزی شده اگر “برخی از فرم های اجتماعی فاصله” در ادامه به سقوط. 20 ٪ اضافی مورد علاقه شروع به عنوان برنامه ریزی شده اما اجازه می دهد بازیکن را انتخاب کنید به بازی نیست.

در مجموع 74 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که باور آن ممکن است (46%) به احتمال زیاد (16 درصد) و یا به احتمال بسیار زیاد (12%) که تمام ورزش ها لغو خواهد شد از طریق پایان سال 2020 است.

نسبتا کوچک نظرسنجی نمونه متنوع ترکیبی از طرفداران و غیر طرفداران با 46% گفت: آنها به دنبال ورزش “نه نزدیک” (26%) و یا “نه در همه” (20%).

تقریبا همه عمده ایالات متحده ورزشی متوقف شده است از مارس 11 — هنگامی که NBA تعطیل بعد از یکی از بازیکنان خود را آزمایش مثبت برای COVID-19-یا مارس 12, زمانی که اکثر لیگ های دیگر به حالت تعلیق در بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>