هرج و مرج سیاسی در برزیل به نخست وزیر جدید در شیوع خرید اینترنتی

توسط Ricardo بریتو | ایسنا

برازیلیا – برزیل Jair Bolsonaro متحمل سنگین ترین ضربه را به ریاست جمهوری خود تا کنون به عنوان محبوب خود وزیر دادگستری ترک در روز جمعه و او را متهم کرد به طور بالقوه جنایی دخالت در اجرای قانون اضافه کردن به آشفتگی دولت در تلاش برای مقابله با رشد سریع شیوع کروناویروس.

سرجیو مرو که برنده گسترده حمایت عمومی برای اسامی سیاستمداران فاسد و تجار و بازرگانان به عنوان یک قاضی گفت: او استعفا به دلیل Bolsonaro اخراج فدرال رئیس پلیس Mauricio Valeixo به صورت شخصی و دلایل سیاسی.

تکان دهنده خروج و اتهامات از به اصطلاح ” سوپر وزیر شد یک ضربه چکش برای Bolsonaro که محبوبیت در حال حاضر کاهش یافت برای کم اهمیت جلوه دادن رمان coronavirus به عنوان یک “کمی سرد است.” ویروس گرفته بیش از 3,600 زندگی در برزیل و کارشناسان می گویند اوج هنوز به آمده است.

رئیس جمهور سابق Fernando Henrique Cardoso خواست Bolsonaro به مرحله پایین در حالی که رهبر با نفوذ لابی اسلحه در کنگره – یک متحد دیرینه — گفت: او می تواند استیضاح.

مرو نرم-صحبت نشانی در زنده تلویزیونی شامل یک سری ویرانگر در برابر اتهامات رئیس جمهور که هنوز به توضیح دهد که چرا او می خواست Valeixo ،

دفتر ریاست جمهوری نیست در پاسخ به یک درخواست برای نظر. Bolsonaro گفت در توییتر او را “برقراری مجدد حقیقت” در 5 بعد از ظهر در کنفرانس خبری.

برزیل بازارهای مالی سقوط سهام در حال سقوط نزدیک به 10% از قبل بریده شده و زیان و نرخ ارز لغزش بیش از 3 درصد به یک رکورد کم است. سرمایه گذاران از ترس وزیر اقتصاد پائولو Guedes می تواند آینده ‘سوپر وزیر’ به خروج.

قبر اتهامات علیه Bolsonaro به احتمال زیاد او را در معرض جدی سیاسی و حتی حقوقی خطرات.

مرو گفت: Bolsonaro تا به حال ابراز نگرانی در مورد دادگاه عالی تحقیقات بدون دادن جزئیات بیشتر و او می خواست در داخل اطلاعات از پلیس بالا.

“رئیس جمهور تاکید کرد به نظر من به صراحت بیش از یک بار که او می خواست کسی بود که یک تماس شخصی که او می تواند تماس از کسی که او می تواند دریافت, اطلاعات, اطلاعاتی, گزارش” مرو گفت. “و واقعا که کار پلیس فدرال به اطلاعات است.”

کپیتو Augusto رئیس لابی اسلحه در کنگره است که کلید به رئیس جمهور threadbare ائتلاف گفت: این “آغاز پایان” برای Bolsonaro.

“موقعیت خود را در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر غیرقابل دفاع” آگوستو به رویترز گفت و اضافه کرد که یک مجلس بررسی شد ، “من فکر می کنم که بعد از این همه گیر موضوع اول که خواهد شد مورد بحث خواهد بود که سوال از استیضاح رئیس جمهور.”

سر از برزیل کانون OAB, Felipe سانتا کروز همچنین گفت: این سازمان خواهد “تجزیه و تحلیل جرائم برجسته مرو.”

به مرو رسید تلویزیونی خود, آدرس, تظاهرات زد بیرون سراسر برزیل با مردم کوبیدن قابلمه و ماهی تابه از آپارتمان خود را و فریاد “Bolsonaro بیرون!”

از دست دادن متحدان

مرو خروج ممکن است بیگانه رای دهندگان که حمایت Bolsonaro خود را برای مبارزه با فساد در مبارزات انتخاباتی در سال 2018 ترک جمهور بیشتر متکی محافظه کار فعالان اجتماعی همراه با زمان سابق و ژنرال با موقعیت برجسته خود را در کابینه.

“خروج از وزیر Sergio مرو از دولت را نشان می دهد Bolsonaro دولت فاصله خود را از محبوب و تمایل به مبارزه با فساد. آن است که شکست اخلاق” در میانه Podemos حزب در بیانیه ای گفت.

بحران می آید فقط یک هفته پس از Bolsonaro اخراج محبوب وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta پس از درگیری بر سر چگونگی مقابله با شیوع کروناویروس. Mandetta مانند بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان در حال حمایت اجتماعی فاصله سفارشات توسط برزیل فرمانداران اما Bolsonaro به نام اقدامات “سم” که عواقب اقتصادی می تواند کشتن بیش از ویروس.

برزیل ثبت شده 357 coronavirus مرگ و میر در 24 ساعت گذشته وزارت بهداشت گفت: در نظر گرفتن مرگ و میر به حداقل 3,670 به عنوان تایید موارد افزایش به حدود 53,000.

دولت آشفتگی موجب فروش در میان سرمایه گذاران در حال حاضر نگران کاهش نقش دانشگاه شیکاگو-روت وزیر اقتصاد Guedes.

“ما شاهد دولت از هم جدا آمده گفت:” فرناندو Bergallo سر از معاملات ارز در FB سرمایه است. “شایعاتی وجود دارد که کنار رفتن است پائولو Guedes. با این که دولت تمام شده است.”

وزارت اقتصاد نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مرو گفت: او موافقت کرده بود به خدمت در Bolsonaro دولت تا زمانی که او تا به حال مهار آزاد به تعیین زیردستان خود و بدون فشار سیاسی است. او گفت Bolsonaro شده بود به دنبال تغییر بالا فدرال افسر پلیس پس از نیمه دوم سال 2019 بدون دادن کافی دلیل.

قاضی سابق گفت: او تا به حال دیده نشده از جمله دخالت های سیاسی در برزیل پلیس فدرال حتی در دولت قبلی که مقامات و متحدان مورد بررسی قرار گرفت و به جرم شرکت در فراگیر طرح های فساد.

برای چهار سال مرو نظارت برزیل بزرگترین-تا کنون برای مبارزه با فساد مالی که کشف میلیاردها دلار رشوه و زندانی نمرات قدرتمند بازرگانان و سیاستمداران از جمله رییس جمهور سابق لوئیز ایناسیو لولا دا سیلوا.

“رئیس جمهور این است که خود را حفر گودال. استعفا قبل از اینکه استعفا” رئیس جمهور سابق Cardoso گفت در توییتر. “اجازه دهید که معاون رئیس جمهور را بیش از.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>