تجمع حامیان Kuomintang نامزد انتخابات ریاست جمهوری هان کو-یو در 21 دسامبر 2019. از هان کمپین صفحه را در Facebook.

تایوان در ژانویه 2020 انتخابات ریاست جمهوری در سمت چپ یک برنده روشن به عنوان دموکراتیک حزب مردم (DPP) رهبر Tsai و نشستند ون تحت سلطه پای صندوقهای رای است. اما Kuomintang (KMT) نامزد هان کو-یو شکست یک ضربه سنگین برای پیروان خود بسیاری از آنها بیش از 40 سال. آنچه را توسعه داده است یک نسل تقسیم با بسیاری از پدر و مادر در حال سقوط بر روی طرف مقابل از سیاسی راهرو از فرزندان خود را. برخی از والدین حتی رفته تا آنجا که به پا زدن فرزندان خود را از خانه و خانواده به دلیل این اعتقادات متفاوت.

پس از انتخابات Facebook گروه پشتیبانی صفحات ایجاد شد با نام مانند “احساس درماندگی که من پدر و مادر هان کو-یو طرفداران” و “گروه پشتیبانی برای کودکان از پدر و مادر که طرفداران هان کو-یو”. این گروه ها از یک محل برای به اشتراک گذاشتن داستان و همچنین به تقاضا که KMT عذر خواهی برای اخلال در روابط خانوادگی.

هان طرفداران در مقابل Tsai طرفداران

چرا که بسیاری از هان مخالفان هستند و کمتر از 40 سال سن هان طرفداران بر این باورند که ضد هان رای دهندگان شده اند و شستشوی مغزی توسط DPP تبلیغات. به طور مشابه, جوان pro-DPP رای دهندگان اصرار دارند که هان نه تحویل در وعده های شهرداری در شهر کائوسیونگ. در طول انتخابات ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی, دیدگاه های این دو گروه در نقطه مخالف بودند: هان حامیان موافق نبود با هنگ کنگ ضد استرداد جنبش و با اولویت ایمنی بیش از دموکراسی در حالی که Tsai حامیان توافق با تظاهرکنندگان در هنگ کنگ به عنوان آنها نمی خواهند تایوان به لحاظ سیاسی تجاوز در پکن.

“پشتیبانی هنگ کنگ بنر” در یک تجمع در کهسیونگ در دسامبر 2019. عکس های گرفته شده توسط هوانگ آویزان یو با اجازه

نسل درگیری های ناشی از سیاست ایجاد تنش در بسیاری از خانواده های منتهی به انتخابات با برخی از هان حامیان تهدید فرزندان خود را به رای گیری نیست برای Tsai. حمایت اعضای گروه به اشتراک گذاشته شده داستان در مورد پدر و مادر مصادره اسناد کلیدی به طوری که کودکان می تواند رای دادن نیست. دیگران متوجه پس از انتخابات کودکان خود رای داده بودند برای Tsai و قطع کمک های مالی به آنها را مجازات کند.

از آنجا که تعدادی از مشخصات بالا فعالان جوان مانند لین Feifan و چن Weiting از آفتابگردان جنبش دانشجویی شد و دانش آموزان از دولتی دانشگاه ملی تایوان و دانشگاه Tsinghua هان طرفداران شروع به معاشرت دولتی دانشگاه با طرفدار استقلال جنبش است. در زیر برخی از داستان های به اشتراک گذاشته شده در گروه های پشتیبانی:

پیام #1379 گفت:

我家人是會自稱鋼鐵韓粉的那種人
自從韓落選之後
我爸整天嗆年輕人不懂事不會想
甚至所有國立大學都被打成台獨學校
家中有個準備考大學的妹妹
家妹從小很努力成績有機會上台大
但我爸自從韓國瑜敗選後昨晚直接命令我妹(真的命令)
“妳如果敢去報考台大這種垃圾學校妳就不要回家,台灣前途被妳們這群年輕人害死”到底在說什麼?對一個沒投票的人講什麼鬼話?
大考快到了,我妹完全受到影響,家裡氣氛變得很差,天啊該怎麼辦?

خانواده می تواند به عنوان جان سخت طرفداران هان
پس هان از انتخابات از دست داده من پدر و صرف تمام روز بد دهیم افراد جوان گفت: آنها هیچ چیز را درک نمی کنند و نمی توانید به درستی فکر می کنم
او می گوید تمام دولتی دانشگاه ها نابود شده اند و تبدیل به pro-تایوان استقلال مدارس
خواهر کوچکتر من است در حال آماده سازی برای ورود امتحانات که برای او آماده کرده است برای سال
اما پس از هان را شکست پدرم دستور داد (او واقعا سفارش) او را برای ورود به یک زباله جایی مثل دانشگاه ملی تایوان و یا دیگری او نمی خواهد اجازه بازگشت به صفحه اصلی اضافه کرد آن است که افراد جوان مانند او که از بین بردن تایوان.
اما آنچه که او صحبت کردن در مورد ؟ به کسی که حتی بیش از حد جوان برای رای داده اند?
ورود امتحانات هستند به دلیل به زودی خواهر من عمیقا تحت تاثیر قرار خلق و خوی در خانه افتضاح است. باید چه کار کنم ؟

پیام #2034 گفت:

其實一直說著與心相悖的話真的十分痛苦,我也很不想說謊,但是那群家人總是威脅著”如果你們投蔡,就斷了你們生活費,也不要給我們回來了”
這畫面就像當初九合一大選一樣,他們對我說著”你是同志喔,啊你就不要回來投票了,你只是還沒找到對的男人而已,同婚要是過了我們就要全家移民,啊你就在臺灣一個人生活吧”
後來這幾天我就接到電話辱罵等等的,因為妹妹平時不怎麼表態,他們並沒有懷疑她,而是懷疑我,他們說我去臺北讀大學之後都在說讓他們聽不懂的話,更大罵我,說我肯定跑票的事情,說什麼1450啊甚至是過年不要回家、沒有你這個女兒(孫女)、讀書讀假的、你被民進黨洗腦了、不要給你生活費了。
甚至連”韓國瑜沒上都是你的錯!!”這句話都說的出口

در واقع این دردناک است که می گویند چیزهایی که مخالف دقیق از آنچه که من فکر می کنم. من نمی خواهم به دروغ اما خانواده من همیشه تهدید به من گفت که “اگر شما برای رای دادن Tsai ما را قطع تمام حمایت های مالی و فکر نمی کنم از آمدن به خانه”.
این شبیه آنچه اتفاق افتاده در طول سال 2018 انتخابات محلی آنها به من گفتند که “شما در حال گی, شما لازم نیست به خانه آمده برای رای دادن [تایوانی نیاز به رای گیری در محل اقامت رسمی است که اغلب در خانه از پدر و مادر خود را اگر آنها جوانتر] شما فقط یافت نشد مرد مناسب برای ازدواج اگر ازدواج همجنس بازان است که ما را مطمئن شوید که تمام اعضای خانواده ما emigrates و به شما خواهد شد همه به تنهایی در تایوان است.”
پس از آن من توهین به تماس های تلفنی برای چند روز. پس خواهر من واقعا به او صحبت می کنند ذهن آنها مشکوک اما گمان من. آنها می گویند که پس از من رفت و به تایپه به مطالعه شروع کردم به صحبت کردن در مورد چیزهایی که آنها را درک نمی کنند. آنها نفرین من حتی بیشتر گفت: من قطعا رای دادند در مقابل هان و که من باید بروید به جهنم آمده نباید خانه برای سال جدید است که من وجود ندارد در چشم خود که من مطالعه کرده اند جعلی چیز و شستشوی مغزی شده است توسط DPP به طوری که آنها خواهد قطع حمایت های مالی است. آنها حتی گفت: چیزهایی مانند “هان نمی برد چرا که از شما!”

تایوانی مردم و تاکید بر احترام به افراد مسن و تقوا فرزندی به عنوان بخشی از خود را به خوبی تثبیت پذیرش ارزش های کنفوسیوسی. به عنوان ظهور از پیام های ارسال شده در پشتیبانی از گروه های خاص هان حامیان استفاده از مفهوم تقوا فرزندی به باج گیری عاطفی فرزندان خود را به رای گیری برای هان.

پیام #1448 گفت:

…….
我忍不住問了爸爸,你覺得韓國瑜有什麼好值得你支持
他反問我,他又哪裡不好?
民進黨各種抹黑打壓、文字獄合理嗎
他能把陳菊做了好幾年都辦不到的路平做好
(他一直很不爽高雄的路坑坑巴巴,尤其小港臨海路)
中間還講了政二代、掏空政府、私菸、甚至去中國化⋯不一一贅述
最後他說了”我後悔生妳這個女兒,讓妳現在來忤逆對付我!””你們都被民進黨洗腦了!””以後我們不要再互相往來,我死了也不要拜我””我應該不要讓妳們念這麼多書””去中國化就是數典忘祖””你們就是蠢才會被蔡英文騙”
原來一條平坦的路比不上他的女兒,原來仇恨會讓人面目可憎
國民黨、韓國瑜,拜託你們將我的爸爸還給我!!!

من نمی تواند کمک کند درخواست پدر من آنچه که او فکر می کردم خیلی خوب بود در مورد هان کو-یو. او سپس از من پرسید: “چه چیزی اشتباه است با او ؟ همه DPP می کند به لام و سرکوب مخالفان است که این نوع از آزار و اذیت بوده است ؟ او می تواند رسیدن به آنچه که چن چون نمی توانستم در سال: پهن کردن جاده ها (او شده است بسیار ناراحت کائوسیونگ جاده پر از دست انداز).

سپس او گفت: “من حسرت داشتن داده هنگام تولد به یک دختر مثل شما که اطاعت پدر و مادر است. شما تمام شده است شستشوی مغزی توسط DPP. ما لازم نیست برای برقراری ارتباط هر بیشتر. حتی زمانی که من از مرگ نمی آیند به ادای احترام پرداخت. من نباید به شما اجازه خواندن بسیاری از کتاب های […] شما آنقدر احمق است که چرا Tsai می توانید از این ترفند شما!

معلوم می شود یک جاده صاف و دارای ارزش بیشتری نسبت به خود دختر و نفرت می تواند تحریف است.
Kuomintang هان کو-یو بازگشت پدر من به من!!!

پیام #283 گفت:

我很愛我爸,儘管他是韓粉。
但我覺得他不相信我愛他,因為我支持蔡英文。
有時候和他起爭執,我就會躲在房間哭。
然後就會持續一整個禮拜兩個人都不說話。
我總是低頭跟他道歉,不厭其煩的告訴他,我尊重他的立場,因為我愛他勝過一切,希望他也同等對我。
但就是沒辦法改善。
一直維持著相見如冰的狀況。
其實好累啊⋯⋯我真的做不到違背良心投給韓國瑜,對不起。
如果您覺得這是不孝,生我賠錢浪費,那我也沒辦法了。

I love my Dad, زیادی, حتی اگر او یک هان فن.
اما من فکر می کنم او نمی اعتماد واقع من او را دوست دارم چون من حمایت Tsai و نشستند ون.
گاهی اوقات هنگامی که ما استدلال می کنند من تا پایان دروغ گفتن در اتاق من گریه.
و سپس ما ممکن است صرف یک هفته تمام صحبت نمی کنید.
من همیشه تعظیم و عذر خواهی برای او تکرار خستگی ناپذیر است که من احترام و موقعیت خود را به خاطر من او را دوست دارم بیشتر از هر چیزی و امیدوارم که او می تواند درمان من به عنوان یک برابر است.
اما وجود دارد هیچ راهی برای پیشرفت. این رابطه باقی مانده یخی.
در واقع من بسیار خسته…من نمی توانم در برابر وجدان من و رای هان من متاسفم.
اگر شما فکر می کنم این عدم تقوا فرزندی و خود را به شما قطع حمایت مالی من هیچ انتخاب است.

بسیاری از شهروندان ارسال شده در گروه کمک صفحه ای که هان کو-یو و KMT نیاز به عذر خواهی و مسئولیت باعث اختلافات خانوادگی و نسل درگیری به دلیل انتخابات است. Han پاسخ داد: با Facebook post on ژانویه 17, دعوت از پدر و مادر و فرزندان خود را به “جلوگیری از پاره شدن هر یک از دیگر و شروع به مراقبت از خانواده خود را”. هان نوشت که پدر و مادر نباید سرزنش افراد جوان برای امید بستن به پشتیبانی مخالف نامزد شده است. در یک جامعه دموکراتیک یکی از نیاز به پذیرش نظرات مختلف باز کردن یک گفت و گو و بازسازی منطقی در ارتباط است. او همچنین گفت که افراد جوان نیاز به توقف استفاده از کلمات زشت هنگامی که توصیف هان حامیان و با اشاره به اینکه والدین نیز نیاز به حمایت از خانواده های آنها در نتیجه همه نیاز به گوش دادن به هر یک از دیگر احساسات به منظور بازگرداندن خانواده های عادی.

حتی اگر انتخابات در حال حاضر بیش از نسل جنگ همچنان ادامه دارد. Lin Zonghong یک محقق در موسسه تحقیقات اجتماعی دانشگاه Sinica اشاره می کند که علت اصلی آن بخش است که یک توزیع نابرابر درآمد و ثروت و قدرت و ارزش های فرهنگی. دولت نیاز به تخصیص منابع به آموزش و پرورش مسکن عدالت و بلند مدت سیاست ها به منظور آشتی دادن نسل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im