سیاسی تبلیغ شرکت FP1 باعث می شود نیلسن محلی رتبه های مقابله


داده ها کمک می کند تا کمپین تبلیغات رسیدن به رای دهندگان

نیلسن ساخته شده است که یک معامله برای ارائه تلویزیون های محلی داده ها در سراسر کشور به سیاسی مشاوره و تبلیغات شرکت FP1 استراتژی.

نیلسن داده ها ارائه خواهد شد FP1 با اطلاعات در مورد بینندگان سن و قومیت و رفتار در خانواده از جمله over-the-air خانه.FP1 به تازگی اضافه شده رسانه های خرید به خدمات ارائه می دهد نامزدهای سیاسی.

“ما هیجان زده به کار با نیلسن و آن محلی تلویزیون مخاطبان ابزار برای بازار گسترده و شهرستان-با-شهرستان داده است. نیلسن اندازه گیری مکان تاکید بر نماینده داده است که ما پیدا کردن بسیار مهم است به عنوان یک پایه ارز گفت:” استفان Szostak شریک در FP1. “ما متعهد به تجزیه و تحلیل مخاطبان تلویزیون در انواع راه و Nielsen بزرگ را فراهم می کند پایه و اساس که در آن به درک کامل و رسیدن به پتانسیل و مقایسه تحویل از ما رقبای سیاسی. به عنوان یک آژانس دقت میباشد در برنامه ریزی ما و ما هیجان زده در مورد ارزش و دقت است که این داده ها ارائه خواهد شد برای مبارزات ما.”

“ما خوشحالیم که همچنان به گسترش روابط ما با FP1 استراتژی” گفت: Dan Malmed مدیر عامل سازمان و تبلیغ راه حل در Nielsen. “ما به دنبال توانمند سازی FP1 استراتژی جامع افراد در سطح دانه دانه آنها را به یک درک عمیق از نحوه رای دهندگان بالقوه مصرف رسانه ای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>