پلیس: زن به اتهام قاچاق جنسی 2 نوجوان کالیفرنیا در آلاباما

HOMEWOOD, علا. (AP) — گرجستان یک زن دستگیر شد و متهم به آوردن دو دختر نوجوان به آلاباما به ترافیک آنها مقامات روز سه شنبه گفت. این بچه پیدا شد و به ارمغان آورد به یک آژانس حمایت.

Marlette Lychelle Smith, 26, از رم بود و با متهم درجه اول قاچاق انسان در ژوئن 13, پلیس در Homewood, آلاباما گفت: رسانه های خبری روز سه شنبه. Homewood حومه بیرمنگام آلاباما بزرگترین شهرستان.

Homewood پلیس Sgt. جان Carr گفت: مقامات متوجه شدند که دو دختر نوجوان از کالیفرنیا در سنین 15 و 16 شد و ممکن است قربانیان قاچاق جنسی انسان. Carr گفت: ماموران رفت و به یک هتل که در آن آنها یافت می شود ،

تحقیقات مشخص شد دختران بوده است قاچاق از ممفیس به آتلانتا و سپس به Homewood با توجه به Carr. پلیس گفت که آنها شناسایی اسمیت به عنوان یک مظنون و حکم صادر شده برای دستگیری او در ژوئن 12.

اسمیت برگزار می شد در جفرسون کانتی زندان 1 میلیون دلار اوراق قرضه. اطلاعات بیشتر در مورد این پرونده نبودند بلافاصله منتشر شد.

آن شناخته شده نیست اگر اسمیت تا به حال یک وکیل است که می تواند نظر او.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>