پلیس با خشونت شکستن اعتراض توسط کارکنان بهداشتی درمانی در بلوچستان پاکستان

Image by fernando zhiminaicela from Pixabay. Used under a Pixabay License.

تصویر توسط فرناندو Zhiminaicela از Pixabay. استفاده می شود تحت یک Pixabay مجوز.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

در 6 آوریل سال 2020 مراقبت های بهداشتی کارگران اعتراض در کویته مرکز استان بلوچستان به تقاضا بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). پلیس با توسل به باتوم شارژ معترضان و بازداشت حدود 150 پزشکی کارگران است.

وجود دارد بیش از 4000 coronavirus بیماران در پاکستان و متخصصان مراقبت های بهداشتی در حال کار با منابع محدود در اختیار خود دارد. در حالی که پزشکان مشغول به کار به طور مستقیم با کروناویروس بیماران آلوده با ارائه PPE کارکنان پزشکی که در حال دیدن بیماران مبتلا به بیماری های دیگر ادعا می کنند که آنها مجبور به کار بدون حفاظت کافی است. تا کنون 18 پزشکان آلوده شده اند در این استان در حالی که انجام وظایف خود است.

روزنامه نگار Aroosa شوکت در توئیتر خود نوشت:

در واکنش به دستگیری, بلوچستان پزشکان جوان انجمن اعلام اعتصاب در غیر مراقبت ويژه بيمارستان در سراسر استان. تحت فشار و بازداشت پزشکان منتشر شده در روز دوشنبه و تنها در سمت چپ ایستگاه پلیس زمانی که مقامات به آنها اطمینان داد که PPE خواهد بود ساخته شده در دسترس است. در 7 آوریل پزشکان به نام خود اعتصاب پس از دولت استانی موافقت به ارائه PPE کیت و تمدید قرارداد 533 پزشکان

این دستیار ویژه نخست وزیر در طرح ملی سلامت و خدمات دکتر ظفر میرزا محکوم درمان پزشکان و مطمئن باشید که حفاظت از پرسنل پزشکی بود که دولت در اولویت است.

به عنوان بخشی از پاکستان از تلاش های دولت برای تهیه لوازم و تجهیزات چین توافق کردند که به ارائه کمک رسانی به سند گلگت-بلتستان و اسلام آباد. دولت ژاپن نیز موافقت کرده است به کمک لوازم بهداشتی.

پاکستان فاجعه ملی مدیریت قدرت (ان دی ام ای) است که در ادامه به تهیه لوازم پزشکی — PPE و تست کیت — که برخی از آنها در حال حاضر از چین وارد شده. در 7 آوریل ارتش پاکستان همچنین اعزام اورژانس لوازم پزشکی به بلوچستان به صورت مستقیم توزیع امکانات بهداشتی است.

کادر پزشکی هستند و در خط مقدم مبارزه با COVID-19 قرار دادن آنها در قابل توجهی خطر ابتلا به عفونت. این درست است که در سراسر کشور و تا کنون دو پزشک فوت کرده اند در پاکستان است. Global Voices به فارسی صحبت با دکتر Nauman یک متخصص بیهوشی در منطقه سر سه ماهه بیمارستان در شهرستان درا قاضی کهن پس از او تشخیص داده شد با این ویروس:

ما کار کرده اند با ناکافی کیت نامناسب امکانات قرنطینه و کیت هستند تا به استانداردهای. وجود دارد حدود چهارده اعضای هیات از جمله پزشکان تاثیر ویروس. دولت در پاسخ به نیازهای ما در دو روز گذشته به نظر می رسد برخی از شکاف ارتباطی بین بیمارستان و مقامات دولتی.

رسانه های اجتماعی غرق شده است با ادای احترامات به این کشور پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان; با این حال بسیاری از مردم نیز اشاره کرد که آنها لازم نیست ادای احترام اما نه PPE کیت و امکانات مناسب برای مبارزه با ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>