جستجوی پلیس برای مظنون پس از کلوکت مادر فرزند مرده یافت

پلیس به طور جدی به دنبال شلدون James Thompson, 33, از کلوکت برای بازجویی در مرگ 27 سال و 18-ماه-پیر پسر. تامپسون توضیح داده شده است به عنوان 5-پا-7, 180 پوند و مادری آمریکایی با چشم های قهوه ای و ممکن است سر تراشیده.

با توجه به انتشار اخبار پلیس به اعتقاد تامپسون ممکن است رانندگی یک رنگ تیره سدان احتمالا Buick LeSabre یا خیابان پارک و یا قهوهای مایل به زرد هوندا با ویسکانسین ثبت نام. اعتقاد او به مسلح و خطرناک است, توصیه به رویکرد تامپسون.

هر کسی با اطلاعات در مورد محل نگهداری از Thompson خواسته به 911 تماس بگیرید. ناشناس نکات را می توان از طریق پیام کوتاه 888777 با CLOQUETPD نکته پس از این پیام.

مدت کوتاهی در 1 p. m. روز شنبه یک شهروند نگران ابلاغ اجرای قانون در مورد ترس بیش رفاه زن و فرزند. با توجه به انتشار اخبار افسران بررسی خانه واقع در 1620 لاک لین در کلوکت در فوند دو لک, رزرو, اما قادر به تماس و یا دیدن کسی داخل. یک حکم جستجو انجام شد و در حالی که در جستجوی خانه افسران پیدا شدن اجساد زن و کودک در داخل خانه است.

اسامی قربانیان در حال نکردن در انتظار شناسایی و اطلاع از نزدیک ترین خویشاوندان. اعتقاد بر این است که قربانیان و مشکوک به حال یک رابطه و یا در غیر این صورت با یکدیگر می دانستند انتشار اخبار گفت.

تامپسون دارای سوابق کیفری متعدد جنحه و جنایت برای حملات داخلی و ضرب و جرح از سال 2009 تا سال 2017 است و در حال حاضر در مشروط و بدون نظارت از طریق 12 جولای سال 2020 پس از نقض استفاده داخلی بدون تماس سفارش در سال 2017, با توجه به اسناد دادگاه.

اداره جنایی دلهره درخواست شد برای crime lab خدمات. BCA عوامل و صحنه جرم تکنسین وارد و پردازش صحنه, انتشار اخبار گفت. کالبد شکافی خواهد شد انجام شده توسط میانه دفتر معاینات پزشکی در, Ramsey, مینه سوتا است. انگیزه است که تحت بررسی است. متعدد وجود دارد شهود و مصاحبه ها ممکن است برخی از زمان با توجه به پلیس.

کلوکت پلیس با کمک فوند دو لک اداره پلیس کارلتون شهرستان کلانتر, St. Louis County, کلانتر, اداره جنایی دلهره محققان و صحنه جرم واحد و Carlton County دفتر دادستان.

فوند دو لک گروه در مراکز Brookston, ساویر و کلوکت بسته برای روز یکشنبه “با توجه به این رویداد غم انگیز است که اتفاق افتاده است” با توجه به Facebook posts همه در این مراکز’ صفحات. “ما عمیق ترین تسلیت به خانواده” پست گفت.

Gitchigumi پیشاهنگی یک گروه است که ایدز در جستجو برای از دست رفته و قتل زنان بومی با انتشار بیانیه ای در Facebook به درخواست مردم به مجموعه ای از توتون و تنباکو و “می گویند نماز برای یک منطقه تا حد زیادی تحت تاثیر این های اخیر تروما است.” این پست را تشویق کسانی که نیاز به خدمات برای رسیدن به خروج.

این داستان بود که اخیرا به روز شده در 9:39 p. m. 8 مارس سال 2020 با اطلاعات اضافی. این اصل نوشته شده در 11:27 صبح 8 مارس سال 2020 است. این است که در حال توسعه داستان; بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>