پلیس با انتشار تصویری از شش شرق خلیج افسران قتل قتل مشکوک و سپس با عجله به نجات افسر که زده بود مشکوک ون

ریچموند — دو ماه پس از شش افسران از ریچموند و اوکلند به ضرب گلوله کشته و یک Vallejo مردی که مظنون به ضرب, زخمی شدن یک زن او می دانست که پلیس از هر دو بخش منتشر شد تصویری نشان افسران شلیک ده ها تن از عکس در مرد و سپس حرکت برای نجات یک افسر که می خواهم زده شده است توسط مظنون را ون.

سه بدن دوربین زاویه منتشر شد سهشنبه شب به تصویر کشیدن انتهای یک هرج و مرج حادثه در آوریل 16, که در آن 24 سال پیر جوانا Ayon-Barraza گفته مرگباری زخمی Vallejo ساکن Tamisha توماس ریخته او بدن مرده در نزدیکی موراگا و چراغ پلیس در تعقیب قبل از اینکه به ضرب گلوله کشته شدند و توسط افسران.

دلخراش ویدیو نشان می دهد یک نقطه نظر زاویه از ریچموند Ofc. جو دوریان که آتش سوزی چندین عکس را از طریق شیشه جلو اتومبیل و راننده سمت پنجره از خود ماشین گشت به عنوان Ayon-Barraza عبور از در ون. ریچموند رئیس پلیس Bissa فرانسه گفت: Ayon-Barraza مطرح اسلحه در دوریان قبل از او شروع به تیراندازی.

معلوم نیست اگر دوریان زده Ayon-Barraza اما ون همچنان در مسیر مستقیم عنوان برای یک اوکلند گشت SUV. ون سقوط به SUV در حال اجرا بیش از یک اوکلند افسر و سپس رول به عقب در سرعت آهسته است.

به عنوان ون lumbered به جلو SUV پنج اوکلند افسران شروع به آتش. در ادامه برای چند ثانیه که دوریان همچنان در ماشین گشت مجدد خدمات خود سلاح خروجی ماشین و سپس آتش سوزی حداقل دو بار بیشتر از در ون.

ماموران سپس با عجله به کمک افسر که زده شد توسط Ayon-Barraza ون. آنها مضطرب به نظر می رسد به جلو و چند افسر را به یک ماشین گشت جیغ “کجا بودی شات ؟ کجا بودی شات؟”

مجروح افسر پاسخ که او اجرا شد و نه ضربه. او دچار چندین شکستگی استخوان است و انتظار می رود برای بازیابی, فرانسوی گفت.

اوکلند افسران که از کار اخراج شده بودند شناسایی به عنوان 14-سال کهنه افسر مایکل Finnicum; 12-سال کهنه افسر بنیامین Sarno,; 5-سال کهنه افسر Kyle Gaskin; 5-سال کهنه افسر رابرت Recendez; و 3-سال کهنه افسر متی ههن. ریچموند افسر شناخته شد جو DeOrian.

بررسی برای به روز رسانی.

تصویری — از جمله یک هلیکوپتر زاویه بود که قبلا ساخته شده — در اینجا دیده می شود. این است که گرافیک و حاوی ناسزا:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>