پلیس: میلپیتاس افسر ضرب شاخه اتهام چاقو-wielding man

میلپیتاس —یک افسر پلیس به ضرب گلوله یک جوان 19 ساله پس از یک اتهام چاقو یکشنبه در میلپیتاس, پلیس گفت:.

افسران در پاسخ به 130 بلوک از شمال معبد درایو یکشنبه در 12:57 بعد از ظهر به یک گزارش از یک سلاح سرد است که تا به حال رخ داده در داخل یک آپارتمان. هنگامی که آنها وارد ماموران دریافتند یک جوان 19 ساله در نزدیکی یک حیاط با یک چاقو کشته شده است.

افسران دستور داد که مرد را به رها کردن چاقو به او و تسلیم شدن اما پلیس گفت: او به جای فرار در یک افسر. افسر اخراج در مرد ناشناخته مقدار بار و زخمی شدن او. 19 ساله به بیمارستان منتقل شد جایی که او بعد از جراحات درگذشت. نام او هنوز منتشر نشده است.

قربانی از سلاح سرد یک زن 34 ساله که گفته می شود با چاقو توسط 19 ساله نیز به بیمارستان منتقل. او رو به بهبود است و بعد از آن از بیمارستان مرخص.

میلپیتاس پلیس, که منتشر شد, اطلاعات در مورد افسر-درگیر تیراندازی اواخر یکشنبه شب گفت: “آنها به طور فعال بررسی” مورد همراه با سانتا کلارا کانتی دفتر دادستان منطقه.

“هر زمان نیروی کشنده استفاده می شود آن چیزی است که ما را بسیار جدی است. افکار ما هستند با خانواده مرد را در طول این زمان” به پلیس گفت: در بیانیه منتشر شده در رسانه های اجتماعی در روز یکشنبه ،

هر کسی با اطلاعات در مورد این حادثه خواسته است برای تماس میلپیتاس پلیس در (408) 586-2400. راهنمایی می alo. بود. با توجه ناشناس در (408) 586-2500.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>