رئیس پلیس: جورج فلوید مرگ شد ‘قتل’ و متهم افسر ‘می دانست آنچه که او انجام شده بود’

توسط براد پارک | ایسنا

مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo می گوید مرگ جورج فلوید بود “قتل” که افسر بود که دیده می شود با فشار دادن زانو خود را به فلوید را گردن “می دانست آنچه که او انجام شده بود” از آنجا که او تا به حال گرفته شده و آموزش های خاص در جلوگیری از “خفگی موضعی” و یا خفگی.

“آقای جورج فلوید مرگ غم انگیز بود نه به دلیل عدم آموزش — آموزش وجود دارد. چوین می دانست آنچه که او انجام شده بود” Arradondo در بیانیه ای گفت.

“افسران می دانستم که چه اتفاقی می افتد — یک عمدا ناشی از آن و دیگران موفق به جلوگیری از آن است. این قتل بود — آن را عدم آموزش” Arradondo گفت.

درک چوین و Tou Thao دو نفر از افسران درگیر در مرگ جورج فلوید هم دریافت بخش آموزش در جلوگیری از “موضعی خفگی” یا خفگی در مردم بودن و محدود در یک موقعیت مستعد و یا در صورت پایین مینیاپولیس اداره پلیس تایید کرد به سی ان ان روز چهارشنبه.

Arradondo منتشر شد بیانیه اواخر سه شنبه شب در پاسخ به سوابق آموزشی سوالات و اطلاعات درخواست از استار تریبیون در مورد اینکه آیا مینیاپولیس اداره پلیس انجام یک وعده در حل و فصل 2013 به نیاز همه سوگند افسران تحت آموزش خطرات ناشی از خفگی موضعی.

رئیس Arradondo گفت: در بیانیه ای که مینیاپولیس اداره پلیس “فراتر رفت و الزامات” از حل و فصل.

آن را نه تنها ارائه آموزش اما تغییر سیاست های خود در ژوئن 2014 به “صراحت نیاز به حرکت به یک arrestee از یک موقعیت مستعد برای بهبود موقعیت زمانی که حداکثر خویشتن داری روش استفاده می شود و نیاز به نظارت مستمر از یک arrestee وضعیت.”

سی ان ان رسیده است به وکلای مدافع سابق افسران درک چوین, Tou Thao و توماس خط برای نظر. وکیل برای افسر سابق J. Alexander Kueng کاهش یافته است به نظر سه شنبه ،

The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>