سان فرانسیسکو — از 13 مربیان پر کردن مدیر گیب Kapler اولین کارکنان با غول سان فرانسیسکو تنها دو می توانید نظر خود را “خودی.”

یازده دوازده نان در حال چیدن زندگی خود و در حال حرکت به یک شهر جدید در حالی که دو اختصاص داده اند بسیاری از مشاغل حرفه ای خود را به حق رای دادن.

یکی از پایه سوم مربی ران Wotus, 58 که پیوست غول در سال 1991 و در حال حاضر در خدمت خود چهارم, مختلف, مدیر, Gabe Kapler. دیگر الهام Nakken, 29, که باعث می شود تاریخ به عنوان اولین زن به نام وقت مربی در لیگ برتر کارکنان.

“این فقط دقیق نیست برای تماس با یک خارجی به دلیل ورزشی حرفه ای و چون او شده است در این سازمان” غول جمهور بیس بال عملیات Farhan زیدی گفت. “اما شاید یک خارجی در این معنا به طور پیش فرض محل باشگاه وانجمن فرهنگ و چه کارهایی در حال انجام است.”

اکثر اعضای بیس بال بزرگترین کارکنان مربیگری می دانم کمی در مورد زندگی در سان فرانسیسکو به طوری که آنها آماده برای یک ماجراجویی جدید Nakken هماهنگ یکی از خود. بیرونی غروب ساکن صرف دو روز این هفته منجر مربیان’ عقب نشینی است که شامل یک تور از سان فرانسیسکو ماموریت منطقه کامل با توقف در شمار Gastropub, Tacolicious و churro فروشگاه.

آنها به پایان رسید و این رویداد با تگزاس نگه ’em بازی در Oracle پارک Gotham باشگاه به پایان رسید که با Nakken شمارش برنده خود را به عنوان قهرمان است.

“بروس Bochy در محل باشگاه در حال حاضر است و اولین چیزی که او به من گفت: “من می شنوید شما واقعا خوب در پوکر” Nakken گفت: پنج شنبه. “این اولین چیزی که شما می گویند ؟ من تا به حال دیده می شود او در چندی. که خیلی باحال بود.”

وقتی که می آید به او کار جدید Nakken ندارد بسیاری از چهره پوکر. او را همه در همه زمان ها است.

“این یک معامله بزرگ” Nakken گفت. “من احساس می کنم یک حس مسئولیت و احساس می کنم این کار من را به افتخار کسانی که به من کمک کرد به جایی که من هستم.”

Nakken پیوست غول در سال 2014 به عنوان یک عضو از بیس بال بخش عملیات پس از به دست آوردن او کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی در دانشگاه سان فرانسیسکو. سه-همه-کنفرانس سافتبال بازیکن در ساکرامنتو ایالت Nakken مشغول به کار در پروژه های مربوط به تازه کار, پیش نویس, بازیکن, توسعه و عملیات بین المللی قبل از افزایش به نقش رهبری که در آن او توسعه یافته و هماهنگ بهداشت و سلامتی طرح.

Nakken گفت: این کار انجام شد اما تا پایان 2019 فصل او مشتاق برای یک نوع متفاوت از آزمون. به ارزیابی که در آن او ممکن است مناسب در Nakken صرف ماه های اکتبر و نوامبر راه رفتن به هر دفتر و درخواست از آنها برای بررسی “وضعیت سازمان ما است.”

“من احساس کردم بعد از هر مکالمه من فکر می کنم وجود دارد می تواند یک فرصت برای من به در آمده و تاثیر برای این تیم و این کارکنان” Nakken گفت. “چه بود ؟ من نمی دانم, اما من می خواهم وجود داشته باشد. عنوان? من اهمیتی نمی دهند اما اجازه دهید به من کمک کند.”

در نهایت این سوال بود بدبختانه در او. Kapler یک تازه وارد به سازمان کنجکاو به شنیدن Nakken افکار در انتقال محل مصرف با غول. پس از چند هفته از مکالمه Kapler و Nakken ملاقات برای بحث در طول یک پیاده روی در سان فرانسیسکو درونی غروب آفتاب منطقه.

که زمانی که او موفق به دریافت یک پیشنهاد است که منفجر دور. Nakken گفت: اهمیت تصمیم او برای پیوستن به کادر مربیگری هنوز تنظیم نشده است اما زندگی او را تغییر فورا.

“گوشی خود را شروع می شود به منفجر کردن و سپس شما به نوبه خود در تلویزیون وجود دارد و خبرنگاران در دوران کودکی اتاق خواب شما بزرگ شده در خانه پدر و مادر خود. آن را مانند خدا که تشدید سرعت.’ اما آن را احساس باور نکردنی.”

Nakken نمی شود یکی از هفت مربیان در ستاره شرق در طول بازی او خواهد بود و در این زمینه برای pregame دریل. او را کمک به پایه اول مربی Antoan ریچاردسون بود که ترویج از موقعیت خود را از جزئی لیگ زمینه هماهنگ با خود و baserunning راهنما و او را ضربه grounders و پرتاب پنبه حلاجی تمرین.

او همچنین کمک به هماهنگی صبح جلسات ستاد به صورت Kapler که هدفمند Nakken برای کار در بخش های بزرگ به دلیل چشمگیر ارتباطات و آماده سازی مهارت های خود را.

“هرگز در مورد اینکه یک زن در آن بود هرگز در مورد اول بودن در آن بود در مورد ‘هی ما باید یک نام تجاری جدید کارکنان وجود دارد مقدار زیادی در رفتن. ما نیاز به کسی برای آمدن به اینجا و تاثیر,’ ” Nakken گفت.

پس از پیوستن به مربیگری کارکنان Nakken شده است با الهام از تبریک توییتهایی از پیشگامان مانند Billie Jean King و نانسی پلوسی و حمایت از او را دریافت و از همه مربیان سابق. او گفت که او یک کار خوب انجام داده اجتناب از رسانه های اجتماعی برای نگه داشتن بی دلیل انتقاد کردن ذهن اما اشاره او را fazed هر کسی که فکر می کند او یک “نشانه ای استخدام” یا سزاوار این کار است.

“من فکر می کنم من فقط رشد به سقوط قربانی به احساس بد در مورد خودم با آنچه که مردم می گویند” Nakken گفت. “من هم احساس می کنم فوق العاده با پشتیبانی از نزدیکترین افراد به من است.”

او همچنین با تشکیل یک دوستی جدید با یانکی ها جزئی لیگ ضربه مربی راشل Balkovec که مصاحبه برای یک کار در Kapler کارکنان این offseason. مربیان ملاقات بیش از یک تماس تلفنی هفته گذشته و قول داده اند که برای حمایت از یک دیگر در نقش خود می شود و صدایی تابلوهای اگر موقعیت های ناراحت کننده بوجود می آیند.

یکی است که در ذهن هواداران غول است چگونه Nakken می تواند آشتی کار تحت Kapler که بنا به گزارش ها و سنن و تجاوز جنسی اتهامات علیه داجرز جزئی بازیکنان لیگ هنگامی که او در مزرعه مدیر در لس آنجلس.

Nakken گفت که او و Kapler نداشته one-on-one بحث دربارهی نقش خود را, اما در گوش دادن به Kapler آدرس دفتر جلو صبح از مقدماتی کنفرانس مطبوعاتی با غول او بر این باور او صادق بود و گفت او رشد کرده از اشتباهات قبلی است.

“من فکر نمی کنم او فوق العاده با افتخار از وضعیت چگونه است رفتار او احساس ندامت اما او عذرخواهی کرد و تنظیمات” Nakken گفت. “او آماده است به جلو حرکت کند و همه ما هستند.”

بیش از چند روز آینده گردباد ادامه خواهد داد. Nakken خواهد بود پس از مصاحبه در غول های رسانه ای روز, یکی از شرکت کنندگان در ملاقات و خوش آمد می گوید در FanFest و یک مسافر در یک پرواز به بهار آموزش.

که در آن تاریخ شروع به ساخته شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر