پادکست تولید شرکت طنین ضبط پذیرای RME ADI-2 برای تمیز, تبدیل, بهتر, کنترل حجم

Louisville, KY, مارس 20, 2020 — طنین ضبط نهایی یک فروشگاه توقف برای پادکسترها. سرویس کامل پادکست تولید شرکت را پوشش می دهد همه چیز را از قبل از تولید و اسکریپت ویرایش به پس از تولید و میزبانی وب — حتی دست زدن به یک پادکست را محتوای رسانه های اجتماعی. مهندس اختلاط پت Kicklighter دسته همه کنترل کیفیت از پیشنهادهای مشتریان صوتی برای لوئیزویل, کنتاکی-بر اساس شرکت است. او به تازگی به ثبت RME را ADI-2 دو کانال مبدل به زرادخانه خود را برای کمک به تمیز تبدیل.

“من واقعا نیاز 0.5 یا 1-دسی بل افزایش در حجم کنترل با بازخوانی دیجیتال بنابراین من می دانم که جایی که من هستم وقتی که من تسلط,” او گفت:. “من استفاده از واسط های دیگر است که, اما شما لازم نیست که به همان اندازه کنترل سطح نظارت خود را مانند شما با RME واحد.”

بیشتر از همه چیز

با انواع مشتریان اعم از پادکست های غول پیکر Tenderfoot تلویزیون به دانشگاه های بزرگ مانند دانشگاه براون و دانشگاه استنفورد به خانه علاقمندان طنین ضبط خدمات طیف گسترده ای از podcasters.

“ما در حال Tenderfoot تلویزیون پست اصلی تیم” Kicklighter توضیح داد. “و ما نیز پیدا شده است که کسب و کار و دانشگاه ها باید تعداد زیادی از نیاز برای ارتباطات داخلی است که آنها در حال حاضر با استفاده از پادکست برای. هر کسی که می خواهد برای ضبط یک پادکست است که کسی ما با کار است.”

Kicklighter خود را ADI-2 بیرون آمدن از لپ تاپ خود را که “پر شده از کابل USB” را به عنوان او آن را قرار می دهد. یکی از کسانی که مستقیما به خود ADI-2 و پورت دیگر تغذیه به به یکی دیگر از رابط. Kicklighter گفت: ADI-2 او را فراهم می کند با بیش سقف وفاداری و پهنای باند.

“بسیاری از مقرون به صرفه رابط را محدود به طیف پویا و تولید نسبتا اواسط rangey صدای” او توضیح داد. “آنها اغلب مقدار زیادی از قدرت — مانند حتی اگر شما فقط به برق وصل کردن هدفون خود را به لپ تاپ شما می توانید تعداد زیادی از خروجی اما این نوع از بسته های میانی صدا.”

“اما RME متفاوت است” او ادامه داد. “ADI-2 یک تن بیشتر فضای بیشتر وفاداری بیشتر پهنای باند بیشتر بالا پایان و کم پایان.”

Kicklighter اضافه شده که RME نیز ارائه می دهد خروجی اضافی گزینه های قدرت. “من با استفاده از خروجی بالا گزینه برای من Audeze هدفون اما برای من Sennheisers من می توانید با استفاده از قدرت کم گزینه, پس از آن ظرفیت به بهترین از هر دو جهان است.”

Kicklighter توضیح داد که ADI-2 را گسترده و به طور کلی EQ می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن یک هدفون صدا ایده آل برای زمانی که یک تولید کننده یا showrunner است که گوش دادن به پخش.

“اگر من با کسی گوش مانند یک تولید کننده آنها تمایل به بیشتر استفاده می شود به یک باس سنگین صدا مانند گوش دادن در یک اتاق پخش, پس ADI-2 اجازه می دهد تا من به نوبه خود که باس محدوده و من پس از آن می توانید آنها را به یک صدای آشنا.”

برای اطلاعات بیشتر در RME بازدید rme-usa.com

در مورد Synthax Incorporated

Synthax Inc. منحصر به فرد ایالات متحده آمریکا توزیع کننده برای RME صوتی دیجیتال راه حل Digigram پخش سیستم های صوتی Appsys صوتی دیجیتال ابزار Ferrofish صوتی پیشرفته برنامه های کاربردی myMix شخصی سیستم های مانیتورینگ و الوا cableware. ما عرضه یک شبکه در سراسر کشور از فروشندگان این محصولات به صورت حرفه ای صوتی, پخش موسیقی, صنعت, بازرگانی, صوتی, تئاتر, نظامی و دولت برنامه های کاربردی. برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید از شرکت آنلاین در http://www.synthax.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>