جیب.سازمان دیده بان شیپور خاموشی Spronz بین المللی برای گسترش


Etisalat برای حمل کودکان و نوجوانان برنامه نویسی در خاورمیانه

دیجیتال کودکان و نوجوانان برنامه نویس جیب.سازمان دیده بان گفته است که در حال گسترش در سطح بین المللی و استخدام سابق والت دیزنی Co. exec دنی Spronz به عنوان مدیر عامل EMEA.

Spronz قبلا VP دیجیتال مشارکت و تاثیر گذار بازاریابی در دیزنی EMEA خواهد بود مستقر در لندن در اولین بین المللی محل برای جیب.سازمان دیده بان که تبدیل یوتیوب ستاره ها به تلویزیون franchises.

“میزان تقاضا برای کودکان برنامه نویسی از بزرگترین ستاره ها و سازندگان توسط نسل آلفا در سراسر EMEA و دیگر سرزمین های غربی نشان می دهد هیچ نشانه ای از کاهش و جیب.سازمان دیده بان منحصر به فرد قرار برای پر کردن این نیاز” گفت: Spronz. “جیب.سازمان دیده بان ثابت کرده است که زمان و دوباره به پیشگامی در بچه ها, سرگرمی, فضا, و من هیجان زده هستم برای پیوستن به این تیم به کمک های بیشتر این شرکت موفقیت و رسیدن به سرزمین های جدید است.”

این شرکت به توافق رسیده است با Etisalat یک اپراتور مخابراتی در خاورمیانه به اجرای جیب.سازمان دیده بان برنامه نویسی از جمله رایان جهانی و HobbyKids ماجراهای در Etisalat بچه های کانال تلویزیون امارات متحده عربی.

“ما خوشحال هستیم که برای ادامه به منظور افزایش محتوای ما ارائه با همکاری با جیب.سازمان دیده بان گفت:” Humaid رشید Sahoo, مدیر عامل شرکت E-Vision. “ما e-Junior کانال شماره یک تماشا ترین بچه های کانال در امارات متحده عربی و در دسترس به طور انحصاری در شرکت مخابراتی اتصالات را eLife تلویزیون. آوردن آخرین و بهترین در کودکان و نوجوانان, سرگرمی برای درهم مکمل هدف ما ارائه بهترین کیفیت محتوا به ما e-Junior مشتریان است.”

جیب.سازمان دیده بان همچنین گفت: آن اضافه شده JasonVlogs به فهرست خود را از سازندگان. مستقر در هلند JasonVlogs به دست آورد تا بیش از 5 میلیارد views پس از راه اندازی در سال 2015.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر