جیب.سازمان دیده بان می بیند بچه جدید حق رای دادن در ‘عشق دیانا’


نشان می دهد تلویزیون و محصولات مصرفی چشم به مدت شش سال احساس یوتیوب

جیب.سازمان دیده بان استودیو که تبدیل یوتیوب احساس به رسانه های فرانچایز امضا کرده است آنچه در آن فکر می کند خواهد بود و بعد از آن آمار جهانی در دیانا شش سال لقب شاهزاده خانم بازی.”

آینده کار با رایان جهانی, جیب.سازمان دیده بان است که به دنبال اجرای آن راهکار از طرف دیانا که کانال یوتیوب کودکان و نوجوانان دیانا نشان می دهد 123 میلیون مشترک و بیش از 52 میلیارد دلار در طول عمر views.

در آثار یک نمایش جدید به نام عشق دیانا گسترش به فرمت های جدید و توزیع به بیش از حد بالا و بازی های سیستم عامل است. نسخه حق بیمه از این نمایش خواهد بود تن به تن به شبکه های تلویزیونی. جیب.سازمان دیده بان همچنین دارای اندود شده تا طیف وسیعی از محصولات مصرفی از جمله اسباب بازی, عروسک, مو لوازم جانبی و مبلمان.

عشق, Diana marks یک فصل جدید برای پاکت پی سی.سازمان دیده بان به عنوان یک رهبر در سرگرمی بچه و بی بدیل ما توانایی شناسایی بعدی بچه ها بزرگ جهانی حق رای دادن” گفت: مدیر عامل Chris Williams. “ما ثابت موفقیت در راه اندازی چند تا از محبوب ترین بچه های یوتیوب خالق فرانچایز مانند رایان جهان, رایان رمز و راز Playdate و HobbyKids ماجراهایشده ضرب تا هیجان قریب به اتفاق از همکاران برای چه آمده است. ما در حال افتخار به استقبال دیانا و خانواده اش به جیب.سازمان دیده بان و به عشق دیانا به جدید و تاسیس مخاطبان در سراسر جهان است.”

حق رای دادن شروع خواهد شد و بدون حامیان اما ویلیامز گفت: جیب.سازمان دیده بان متنوع جریان درآمد از جمله محتوای توزیع و مصرف کننده محصولات. “ما به طور کامل انتظار می رود در آینده فصول و انواع دیگر محتوا حمایت می شود,” او گفت:.

تولید 40 قسمت جدید سریال عشق دیانا” a live-action و انیمیشن, ترکیبی, در حال حاضر آغاز شده است. نشان می دهد که انتظار می رود به آماده نمایش در پاییز. آن است که نظارت سابق ویاکام مدیران و جیب.سازمان دیده بان رئیس محتوای افسر Albie Hecht خالق شماره یک نمایش برای کودکان پیش دبستانی, جیب.سازمان دیده بان رایان رمز و راز Playdate در Nickelodeon است.

“ما برنامه های که ما انجام می دهیم با ما franchises برای توسعه محتوا برای تقریبا تمام سیستم عامل” گفت: Hecht. “ما ایجاد,دیجیتال, خواص است که باید دیجیتال DNA اما که باید چند پلت فرم امکانات”

Hecht انتظار ندارد همه گیر به مانع تولید است. “ما یک مجازی انیمیشن استودیو در محل است که تاثیر پذیری از این پس ما قادر به ادامه ما تولید انیمیشن” او گفت:. “در زندگی به سمت ما خوش شانس هستید که دوباره YouTube ستاره می دانید که چگونه برای تولید خود را. بنابراین ما شده اند قادر به انجام برنامه نویسی در اینجا و costuming و کنسرت بربس که ممکن است لازم باشد برای زندگی-عمل بسته بندی افزودنیها و سپس آنها را عملا و ویرایش آنها را در اینجا.”

هر قسمت از عشق دیانا عبارتند از مثبت درس در مورد دوستی, رهبری, خانواده, تخیل و مهمتر از همه قدرت بازی. این مجموعه راه اندازی خواهد شد سقوط 2020 در یوتیوب و جیب.سازمان دیده بان OTT شبکه که شامل آمازون نخست ویدیو های کانال Roku و سامسونگ TV Plus.

جیب.سازمان دیده بان تا به حال دیانا در آن رادار برای برخی از زمان ویلیامز گفت. “او یک شبیه مقیاس و مغناطیس است که ما در رایان,” او گفت:. “به همین ترتیب ما در دیانا و خانواده اش رادار. آنها را ما به عنوان تنها شرکت آنها می خواهم تا کنون دیده شده است که قادر به بچه های IP از یوتیوب و تبدیل آن به یک عظیم در سراسر جهان کودکان حق رای دادن.”

ویلیامز اشاره می کند که در برخی از راه این است که یک زمان خوب برای بچه های جدید نشان می دهد. مشاهده شده است تا با مردم پناه در صفحه اصلی با این شرکت یوتیوب مخاطبان افزایش 30% و آن OTT مشاهده کردن و حتی بیشتر. در همان زمان این محتوا است از توسعه منافع برای کودکان در خانه با تخیل بازیگوشی توانمند و خلاق و دوستی همه مهم بودن در طول زمان بود.

“با بچه های دیانا نشان می دهد ما ایجاد یک جامعه جهانی است که سهام در دیانا عشق بازی و تخیل است. این ما به ارمغان می آورد شادی بزرگ برای دیدن بچه ها و خانواده خود را در آغوش دیانا به عنوان دوست خود گفت:” اولنا و ولدیمیر دیانا پدر و مادر. “ما هیجان زده برای پیوستن به جیب.سازمان دیده بان یک شرکت است که قادر به انجام چنین کارهای شگفت انگیز با بسیاری از سازندگان ما را تحسین. ما خیلی هیجان زده به کار با پاکت پی سی.سازمان دیده بان را به کودکان و نوجوانان در سراسر جهان بیشتر از آنچه که عشق از دیانا.”

ویلیامز کاهش یافته است به بحث در مورد برنامه ریزی مالی با دیانا ، “به طور کلی یوتیوب ستاره با مخاطبان را مقدار قابل توجهی از پول در حال حاضر” او اشاره کرد.

Hecht گفت که او فکر نمی کنم رایان و دیانا را ملاقات کرده است.

“آنها قطعا آگاهی از هر یک از دیگر,” او گفت:. و در حالی که رایان دارای بیش از یک نر مخاطبان و دیانا جذب دختران “آنها مکمل یکدیگر واقعا خوب زمانی که ما فکر می کنم در مورد چگونه آن دو علامت های تجاری می تواند با هم کار کنند در آینده است.”

دیانا “شیوه زندگی خط” از محصولات مصرفی است که در کودکان بین دو تا هفت سال است. مجوز شامل Headstart, ساخت عروسک, عروسک, لوازم جانبی و طراحی سر. فقط بازی – نقش بازی جری لی, ساخت لباس, اسباب بازی; دور از اسباب بازی های ساخت کلکسیون; HiJinx, ساخت اسباب بازی مخمل خواب دار آمار و ارقام; H. E. R., مو لوازم جانبی و جواهرات; طعم و زیبایی, و زیبایی محصولات; Franco تولید فرش اتاق خواب و حمام KidKraft با مبلمان و خانه عروسک

“Headstart هیجان زده است برای ادامه همکاری ما با جیب.سازمان دیده بان که سهام ما و تعهد برای کودکان سرگرمی” گفت: Headstart بین المللی مدیر عامل اندرو Hendy. “ما معتقدیم که عشق دیانا در حال رفتن به reimagine جهان از بازی و ما هیجان زده به معرفی خط تولید عظیم جهانی fanbase.”

این عشق دیانا با نام تجاری را به حرکت در بازی های موبایل است که با در دسترس در فروشگاه App و Google Play بعد از این سال. جیب.تماشای برچسب با رایان بازی دارای 12 میلیون دانلود و 450,000 روزانه کاربران فعال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر