Pocket Cinema Camera 4Ks و DaVinci Resolve استودیو برش صفحه استفاده می شود برای “را به غبار” میز Gaming Series

Fremont, CA – 4 مه سال 2020 – Blackmagic Design امروز اعلام کرد که RealmSmith.tv با استفاده از محصولات خود را به زندگی می کنند جریان ضربه میز gaming series “را به غبار” در حرکت یا کشش ناگهانی و با استفاده از DaVinci Resolve استودیو قطع صفحه به سرعت ویرایش هر یک از نشان می دهد برجسته برای یوتیوب.

RealmSmith.tv یک تورنتو در بر جریان زندگی و میز gaming شرکت “را به غبار” ویژگی های بداهه زنده بازی Dungeons & Dragons’ “نفرین Strahd” کمپین تنظیم. Jason Azevedo بنیانگذار و رئیس جمهور RealmSmith.tv به عنوان مأموریت زندان با استاد در کنار هفتگی بازیکنان را دور خود جمع همهجانبه جدول, راه اندازی, که در آن بازیکنان و تماشاگران به احساس آنها بخشی از تجربه بازی. جوئل Augé, شرکت, صاحب RealmSmith.tv مدیریت تمام جنبه های جریان تولید و گردش کار.

زمانی که RealmSmith.tv سوار بر “را به غبار” آنها تصمیم به تولید نشان می دهد به عنوان یک چند دوربین پخش زنده نگه داشتن بینندگان را سرگرم در طول قسمت. آنها در ابتدا سرمایه گذاری در یک ATEM تلویزیون Studio HD live تولید سیستمهای دو Blackmagic میکرو سینما دوربین و دو Blackmagic Pocket Cinema Camera 4Ks برای رسیدن به سینمایی تر احساس می کنم. آنها بعد از ثبت دو جیب اضافی دوربین سینما 4Ks به طوری که آنها می تواند بهبود تجربه با گرفتن بیشتر زاویه دوربین.

“در حالی که بسیاری از جریان زنده هستند و بر اساس یک نمای که در آن بازیکنان در تماس از خانه های خود را با وب کم, ما می خواستیم به غبار’ به همه نشان می دهد در همان اتاق با چندین زاویه دوربین و نور مناسب” گفت: Azevedo. “ما واقعا خودمان جدا با داشتن چنین حرفه ای سینمایی, نگاه ما به زندگی می کنند جریان است.”

دو Pocket Cinema Camera 4Ks در حال راه اندازی را به تصرف جبهه عکس, یک اشاره در سیاه چال, استاد و دیگر برای گرفتن یک شات گسترده تر از کل جدول از شش بازیکن. دو نفر دیگر Pocket Cinema Camera 4Ks استفاده می شود در دو طرف میز به دنبال در سراسر و بیش از بازیکنان شانه.

علاوه بر این, RealmSmith.tv با استفاده از یک ATEM تلویزیون Studio HD برای سوئیچ بین دوربین های دیجیتال و برای نقشه برداری از توالی تغییر دوربین و انیمیشن. پس از شروع خود را از جریان زندگی در یک گاراژ فقط دو سال پیش داشتن دنده مانند ATEM تلویزیون Studio HD به کمک نگه داشتن RealmSmith.tv’s, جریان, حرفه ای, صرف نظر از محل فیزیکی آنها در حال تیراندازی است.

“این ATEM تلویزیون Studio HD مغز جریان زندگی” توضیح Augé. “بدون آن ما نمی خواهد بود قادر به انجام به عنوان عکس در پرواز و تغییر به صورت پویا تولید شده نشان می دهد زندگی در خانه است.”

زمانی که تیم به جریان از راه دور Augé با استفاده از یک دوربین وب مجری به قدرت خود گردش کار از خانه. “این یک اسب بارکش برای زمانی که ما تا به حال برای انطباق عادی ما گردش و جریان سری از راه دور کمک به ما ارائه با کیفیت بالا جریان, حتی زمانی که مبارزه با کاهش پهنای باند موقعیت” گفت: Augé.

پس هر هفته سه ساعت پخش زنده, که پخش در Dungeons & Dragons’ و RealmSmith.tv’s, حرکت یا کشش ناگهانی کانال RealmSmith.tv با استفاده از DaVinci Resolve استودیو کات صفحه برای ایجاد یک روکش برای آغاز هر نمایش در مربوطه خود را در کانال یوتیوب.

“ما از طریق جریان کامل روز پس از نشان می دهد زندگی می کنند می رود و برجسته و نشانگر بار در این قسمت است که ما می خواهم به تاکید در روکش و سپس آنرا به سردبیر گفت:” Augé. “او پس از آن طول می کشد live stream, فایل های به ارمغان می آورد و آنها را به DaVinci Resolve استودیو جدول زمانی با استفاده از برش صفحه برای ویرایش هم روکش.”

قادر به دیدن کامل سه ساعت جلسه بازی در برش صفحه اجازه می دهد تا جدول زمانی RealmSmith.tv به حرکت به سرعت به عنوان ممکن است از یک برش به بعد.

“اساسا سه ساعت قبل از بازی است که در حدود سه دقیقه برای recaps. با استفاده از برش صفحه کارآمد گردش کار ویرایش اجازه می دهد تا ما را به سرعت به نوبه خود در اطراف محتوای بنابراین ما می توانید ارسال آن به یوتیوب به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. بدون DaVinci Resolve, استودیو, این امر می تواند یک فرایند بسیار طولانی است و ما می خواهم که قابل توجه زمان تاخیر بین جریان زنده و نهایی فیلم” توضیح داد Augé.

RealmSmith.tv همچنین با استفاده از DaVinci Resolve استودیو برای ایجاد محبوب مقدمه به “را به غبار” سری دنباله انیمیشن نشان می دهد که هر بازیکن در ترکیب با هم زندگی واقعی خودشان را با شخصیت خود را. تیم اتکا در صفحه ویرایش را Retime منحنی ابزار برای ایجاد اثر دراماتیک از دود رفتن را از طریق شخصیت ها در طول مقدمه. آنها سپس اصلاح این ویدئو را با سرعت با نقشه برداری از بخش های مختلف صوتی و با استفاده از نشانگر و سپس بهنگام این ویدئو کلیپ به موسیقی است.

“مانند هر کسب و کار کوچک بودجه بسیار برای ما مهم است. داشتن قیمت مناسب از ویژگی های غنی دنده ارائه می شود که بزرگ سینمایی با کیفیت مانند Pocket Cinema Camera 4Ks و DaVinci Resolve استودیو ساخته شده Blackmagic طراحی کامل برای ما از همان آغاز” به این نتیجه رسیدند Augé.

مطبوعات عکاسی

عکس محصول از Pocket Cinema Camera 4K, Micro Cinema Camera, ATEM تلویزیون Studio HD داوینچی حل و فصل Studio, Blackmagic وب سایت مجری و همچنین دیگر Blackmagic طراحی محصولات در دسترس هستند www.blackmagicdesign.com/media/images.

در مورد Blackmagic Design

Blackmagic طراحی ایجاد جهان را با بالاترین کیفیت ویرایش ویدئو, محصولات, دیجیتال, فیلم, دوربین, رنگ, کجا, مبدل ویدئو, مبدل تصویری, نظارت, روتر, زندگی سیستمهای تولید دیسک ضبط موج مانیتور و زمان واقعی اسکنر فیلم, برای فیلم سینمایی, پست, تولید و پخش تلویزیونی صنایع. Blackmagic طراحی DeckLink ضبط کارت راه اندازی یک انقلاب در کیفیت و قیمت در پست تولید در حالی که این شرکت امی™ برنده جایزه داوینچی تصحیح رنگ محصولات را تحت سلطه تلویزیون و سینما از سال 1984. Blackmagic Design همچنان شکستن زمین نوآوری از جمله 6G-SDI و 12G-SDI محصولات و stereoscopic 3D و Ultra HD گردش. دهکده جهانی پیشرو در تولید پست سردبیران و مهندسین Blackmagic طراحی دفاتر در ایالات متحده آمریکا, انگلستان, ژاپن, سنگاپور و استرالیا است. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به www.blackmagicdesign.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>