نرم Technologies’ میزبان ویژگی های ارائه با practicalshowtech.com


چه:

نرم های میزبانی مجازی ویژگی های ارائه شده در همکاری با عملی نشان می دهد Tech. این خواهد بود 2-ساعت های تعاملی که در آن جلسه coms کارشناسان از نرم بحث اساسی فن آوری در پشت آن CrewCom و MicroCom بی سیم دیجیتال, آی فون, محدوده محصول و همچنین ارائه مجازی بررسی اجمالی از آخرین آن ارائه شده است. این شامل نرم را CrewCom با به روز رسانی V1.8 سیستم عامل و جدید MicroCom XR. شرکت کنندگان می توانند در پست سوال در طول زندگی ارائه خواهد شد که تعدیل توسط صنعت coms متخصص Peter Erskine.

که:

عملی نشان می دهد Tech پخش زنده است که با تمرکز بر روی آیفون های RF و صوتی. با الهام از COVID-19 همه گیر و عملی نشان می دهد فناوری این است که تمرین های اجتماعی فاصله با به اشتراک گذاشتن دانش خود را زنده نشان می دهد تولید از طریق یک سری از مجازی و رسانه.

وقتی که:

دوشنبه, مارس 16 از 4 تا 6 بعد از ظهر (به وقت شرق آمریکا).

که در آن:

در حالی که به صورت رایگان ارائه شده است لطفا نقطه خود را رزرو ثبت نام اینجا را.

اطلاعات اضافی:

نرم پیشرو در ارائه دهنده حرفه ای بی سیم, آی فون, راه حل اعم از ساده out-of-the-box تنظیمات به مقیاس بزرگ طرح برای صنایع از جمله پخش زنده صدا و تئاتر و بسیاری دیگر. به عنوان حرفه ای تقسیم CoachComm, نرم بهترین و شناخته شده برای انقلابی طوفان بی سیم, آی فون, سیستم استفاده شده است که روزانه در بیش از 40 کشور جهان است. نرم بخشی از گسترده شرکت و سابقه ارائه آی فون راه حل های ورزشی و بازارهای حرفه ای و متشکل از یک تیم از متخصصان صنعت اختصاص داده شده به این شرکت را سنت و نوآوری در خدمات است. توسعه فن آوری های ارتباطی هستند که اعتماد و با دوام و آسان برای استفاده ساخته شده است CoachComm رهبر در سراسر جهان در بحرانی راه حل های ارتباطی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>