نرم Technologies اعلام جدید سازنده ایالات متحده را تکرار

AL 3 مارس سال 2020 نرم Technologies, پیشرو در ارائه دهنده حرفه ای بی سیم, آی فون, راه حل های, راه اندازی کرده است یک تولید کننده جدید نمایندگان ابتکار با انتصاب سه شرکت: بزرگراه بازاریابی, به علاوه چهار بازاریابیو Sigmet شرکت. با این جدید مستقل سازنده نمایندگان استراتژی نرم گسترش یافته رسیدن به آن و ارائه می کنند top-of-the-line, آی فون, راه حل های گسترده جمعیتی پوشا ساحل به ساحل.

بزرگراه بازاریابی مستقل حرفه ای صوتی و تصویری تولید کنندگان’ نماینده شرکت را پوشش تگزاس, اوکلاهما, لوئیزیانا و آرکانزاس است. این شرکت دارای بیش از 200 سال تجربه در صوتی/تصویری کسب و کار و دارای طیف گسترده ای از فروش و مهارت های فنی برای خدمات نیاز تولید کننده فروشنده و مشتریان خود را. “آی فون است که یک بخش ضروری از بازار طرفدار های صوتی و نرم باعث می شود یک محصول فوق العاده می گوید:” اسکات بیکر رئیس جمهور در بزرگراه بازاریابی است. “هدف ما این است که به نمایندگی از تولید کنندگان مختلف است که محصولات است که کار به خوبی در ترکیب و نرم متناسب با دیگر مارک های بالا پایان است که ما را نمایندگی کند.”

به علاوه چهار بازاریابی آن شناخته شده است قابلیت های فنی حرفه ای صوتی و تصویری کنترل روشنایی و صنایع و بسیار مورد توجه در هر دو شمال کالیفرنیا و Pacific Northwest territories. به عنوان یک نماینده از نرم Technologies, به علاوه چهار در حال کار با high-end حرفه ای آیفون برای اولین بار. “پایه مشتری ما شده است بسیار خوشحال و با انعطاف پذیری و سهولت استفاده از نرم را CrewCom می گوید:” جیم Mathews, بنیانگذار, به علاوه چهار بازاریابی است. “کاربران می توانید اتصال و برنامه های رادیویی بسته با سهولت و این همه می توان به پیکربندی از راه دور است که تا حد زیادی مفید است. علاوه بر این سیستم صوتی با کیفیت و محدوده بسیار چشمگیر در مقایسه با رقابت.”

Sigmet شرکت را پوشش می دهد که بازار از ایالت نیویورک به ویرجینیا ارائه می دهد بیش از 80 سال تجربه در این زمینه به نمایندگی از تولید کنندگان در صدا پیمانکاری, تفریحی, تولید و خرده فروشی MI بازار. “هنگامی که نرم تصمیم به مستقل هرزه مدل ما شروع به پریدن کرد در این فرصت به ما هیجان زده شدند به نمایندگی از coms سیستم با تکنولوژی پیشرفته و مجموعه ای از ویژگی های از CrewCom می گوید:” سام هلمز رئیس جمهور در Sigmet شرکت. “همچنین خدمات به مشتریان در نرم فن آوری های برجسته است. هر زمان که ما نیاز به یک نسخه ی نمایشی تجهیزات پشتیبانی و یا زمینه حمایت از آنها را فراهم استثنایی کمک به ما و مشتریان ما است.”

با کمک این سه نفر مستقل سازنده تکرار نرم را در آی فون راه حل در حال حاضر به معرفی بیشتر صنعت حرفه ای در سراسر ایالات متحده که نیاز به استقرار یک قابل اعتماد و با کیفیت coms سیستم. بزرگراه بازاریابی به علاوه چهار بازاریابی و Sigmet شرکت شده اند دریافت بازخورد بسیار عالی و علاقه در نرم را coms راه حل برای برنامه های کاربردی مانند تولیدات تئاتر, رویدادهای ورزشی و کنسرت و بیشتر و آنها مشتاقانه منتظر ادامه به گسترش تولید کننده و حضور در این صنعت است.

اطلاعات بیشتر در مورد فن آوری های نرم در دسترس است www.plianttechnologies.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>