بازیکنان رسانه های گروهی معرفی خانه جدید برای ورزش سبک زندگی محتوا: PLAYERSTV

ورزشکار همکاران عبارتند از کریس پل, Vernon, Davis, CJ McCollum
و کارملو آنتونی در میان دیگران

PlayersTV راه اندازی به طور انحصاری بر روی سامسونگ TV Plus ماه آینده

سرود ورزش و سرگرمی می پیوندد به عنوان شریک استراتژیک و سرمایه گذار

تصویری در دسترس در اینجا

DALLAS, TX – فوریه 20, 2020 — امروز بازیکنان رسانه های گروهی – ورزش-محور رسانه های جدید, سرگرمی, شرکت – اعلام کرد که ایجاد PlayersTV جدید شبکه اختصاص داده شده به ورزش سبک زندگی فرهنگ و سرگرمی. با نخبگان ورزشکاران حرفه ای مانند افسانه کارملو آنتونی, Vernon, Davis, CJ McCollum و کریس پل به عنوان همکاران – در میان دیگران – PlayersTV راه اندازی خواهد شد در ماه مارس سال 2020 در تلویزیون سامسونگ به همراه. سرود های ورزشی و سرگرمی, صاحب AXS TV, تاثیر, کشتی و دیگر رسانه ها, خواص و همچنین یک سرمایه گذار و شریک استراتژیک در بازیکنان رسانه های گروهی.

“در جهان امروز تمایل به نه تنها اتصال به طور مستقیم با ورزشکاران بلکه یادگیری در مورد زندگی خود را در خارج از زمین بازی همچنان به رشد نمایی. اما نه همیشه آسان گرفتن ورزشکار بزرگ محتوا به دست طرفداران” گفت: بازیکنان رسانه های گروهی co-founder Deron Guidrey. “از طریق PlayersTV ما ایجاد یک توزیع اکوسیستم است که به ارمغان می آورد طرفداران و ورزشکاران با هم در یک مکان و آن را آسان تر برای طرفداران برای دسترسی به محتوای مورد نظر آنها و آسان تر برای ورزشکاران برای رسیدن به طرفداران خود و همچنین بهتر است مطالب خود را بصورت پول در اوردن. من هیجان زده به ورزشکاران جهان, پیوستن به ما به عنوان سهامداران و سرمایه گذاران و همکاران در این سفر است.”

بازیکنان Media Group, جدید ترین سرمایه گذاری Collin Castellaw و Deron Guidrey ورزش سرگرمی و بازاریابی متفکرین پشت Pregame رسانه های دیجیتال سازمان است که به کمک ورزش اثرگذارندهها به, نام تجاری, کسب درآمد و مقیاس مارک های خود را. بازیکنان رسانه های گروهی را به خود جلب کرده یک تیم از رسانه ها و کارشناسان صنعت با ترکیب 70+ سال, دیجیتال, پخش و جریان تجربه.

“ما مونتاژ یک تیم در سطح جهانی از صنعت و حرفه ای که اثبات سوابق موفقیت در حال توسعه راه اندازی و عامل هر دو خطی و OTT کانال گفت:” بازیکنان Media Group co-founder Collin Castellaw. “با این تیم اجرایی در راس و با حمایت از ورزشکاران شرکای استراتژیک و ما هیئت مشاوران صنعت مشاهیر ما معتقدم که ما می تواند یک تاثیر فوری و کمک به ورزشکاران به طور کامل بهره مند از محتوای آنها.”

در راس است که صنعت تلویزیون کهنه نانسی Pingitore خواهد شد که در خدمت به عنوان مدیر عامل و پیشرو در راه اندازی PlayersTV به مشاهده ویدیو بازار. Pingitore 30 سال تجربه در تلویزیون کابلی و پخش از جمله ارشد در تنیس کانال Incanta, MOR, موسیقی تلویزیون و 92 بازی های المپیک ‘Triplecast’ PPV پوشش که در آن او led فروش, استراتژی کسب و کار توسعه ، در علاوه بر این به Pingitore تیم اجرایی شامل جانباز ورزش و سرگرمی وکیل مت Allinson و Showtime و دیزنی برنامه نویسی آلوم بروس سوار به عنوان رئیس محتوای افسر.

علاوه بر این شرکت اجرایی تیم, بازیکنان, گروه رسانه ای پشتیبانی شده توسط یک تیم از مشاوران و جانبازان صنعت از ورزش سرگرمی و بازاریابی صنایع که مهمترین آنها از جمله:

  • شیدا قهوه ای, سرود های اجرایی و تلویزیون کهنه (ESPN, تنیس, کانال, هوای آزاد, کانال)
  • آدم Cheyer معاون رئیس جمهور از R&D برای موبایل سامسونگ; سیری از بنیانگذاران; عضو موسس Change.org
  • Jene Elzie ورزشی, رسانه محتوا و توزیع اجرایی (تنیس کانال Fox Sports, NBA بین المللی بازاریابی)
  • اد Horowitz, SVP Viacom Media, نظارت, HBO, MTV, VH1 و برترین عضو هیئت مدیره سیتی & شامل
  • Patty هوبارد, BrandForward موسس موسس شریک MKTG رئیس جمهور سابق پردازنده بازاریابی تجربی
  • استفانی مارتین ورزشی مخابرات و اجرایی بازاریابی (سوپر باول 50, 34 امریکا در جام BrandForward)
  • John Ward تقاضا CTO EVP در DirecTV Fox Sports 12 بار برنده جایزه امی

در PlayersTV راه اندازی حزب در طول NBA All-Star Weekend ورزشکاران حرفه ای در حضور و غیاب در مورد صحبت PlayersTV و تاثیر آنها بر این باورند آن را برای ورزشکاران است.

NBA All Star و از بنیانگذاران خلاق 7 کارملو آنتونی

“PlayersTV در حال تبدیل شدن به یک گزینه جدید برای مقابله با چالش های توزیع است که بسیاری از تولید روبرو هستند امروز. این فرصت را به اهرم یک پلت فرم است که می تواند در خانه برای مطالب ورزشی توسط ورزشکاران برای ورزشکاران و ورزشکاران قدرتمند است.”

ورنون Davis: NFL کهنه PlayersTV سرمایه گذار و موسس حلقه 85 Productions

“من شده است در محتوای فضای در حالی که من نیاز به راه های بهتر برای ورزشکاران برای کسب درآمد از محتوای آنها. من معتقدم PlayersTV می توانید پر کنید که نیاز واقعی و است که چرا من می خواستم برای دریافت درگیر است.”

CJ McCollum: NBA, بازیکن, بازیکنان, تلویزیون سرمایه گذار و روزنامه نگار

“بخشی از بازیکنان TV خانواده یک فرصت هیجان انگیز به کار در همکاری با دیگر ورزشکاران برای ایجاد یک فضای که در آن ما می توانیم بگویم این داستان که برای ما مهم هستند ، قادر به ارائه طرفداران با یکی-از-یک-نوع پلت فرم که از طریق آنها می توانید به آسانی به دست آوردن دسترسی به محتوای ایجاد شده توسط ورزشکاران است که آنها پشتیبانی هر روز یک افتخار است. من به دنبال به جلو به تمام محتوای بزرگ است که خواهد شد به نمایش در بازیکنان تلویزیون و فرصت هایی که آن را به تمام آینده ورزشکار سرایان به دنبال بهترین مکان برای آوردن داستان های خود را به زندگی است.”

Katelyn Ohashi: ژیمناست و بنیانگذار پشت جنون

“زنان تنها دریافت 4 درصد از رسانه های ورزشی پوشش, بنابراین به یک پلت فرم مانند PlayersTV که در آن ما می توانیم گرد هم می آیند به عنوان یک جامعه به فشار از محتوای بزرگ و پشتیبانی از یک دیگر باور نکردنی است.”

کریس پل: NBA بازیکن PlayersTV سرمایه گذار و موسس آه Dipp!!! محصولات

“در ورزش آنها تمرکز بر رقابت بین بازیکنان است. به همین دلیل PlayersTV بسیار هیجان انگیز است آن را به ما می دهد این فرصت را به گرد هم می آیند و متحد به عنوان ورزشکاران و سازندگان. از آن خواهد شد یک توپی که همه مطالب زندگی می کنند و سپس با هم ما می توانیم فرصت های رشد. این فقط آغاز است.”

گرت معبد: NBA بازیکن PlayersTV سرمایه گذار و موسس GBT Productions

“بزرگترین مسئله رو ورزشکاران با محتوا و نحوه توزیع آن. ما ممکن است محتوای بزرگ اما آیا همیشه باید از این فرصت برای دریافت این محتوا را در مقابل طرفداران. PlayersTV است که برای حل مشکل توزیع برای ورزشکاران است.”

آنتونی Tolliver: NBA بازیکن PlayersTV سرمایه گذار و کارآفرین

“ما ایجاد PlayersTV به ورزشکاران دسترسی به یک پلت فرم اختصاص داده شده که در آن آنها می تواند به نمایش گذاشتن مهارت های دیگر را تنظیم می کند. به اعتقاد من این فقط آغاز برای نوع محتوا حق بیمه است که ورزشکاران می خواهید برای تولید. از طریق PlayersTV ما می تواند به همه ورزشکاران آزادی برای ایجاد و به اشتراک گذاشتن احساسات خود را.”

با سامسونگ به عنوان یک استراتژیک توزیع شریک PlayersTV اولین منحصرا در تلویزیون سامسونگ به همراه آغاز مارس سال 2020 است. سامسونگ TV Plus سامسونگ ad-پشتیبانی از تلویزیون های هوشمند تصویری سرویس تحویل رایگان تلویزیون و دسترسی سریع به بیش از 100 کانال پوشا, اخبار, ورزش, سرگرمی, شیوه زندگی, بازی کودکان, برنامه نویسی و بیشتر. قبل از نصب بر روی تمام 2016-2020 سامسونگ هوشمند تلویزیون میلیون ها نفر از کاربران در حال حاضر استفاده از سامسونگ تلویزیون به همراه ساخت آن را یکی از خدمات OTT بر روی تلویزیون هوشمند سامسونگ پلت فرم. کاربران فورا می توانید تماشای تلویزیون سامسونگ Plus به صورت رایگان تنها با اتصال به اینترنت — بدون دانلود اضافی دستگاه و یا کارت اعتباری مورد نیاز است.

“سامسونگ تلویزیون به علاوه متعهد به ارائه مصرف کنندگان با یک مقصد برای کشف حق بیمه رایگان مطالب خود را در تلویزیون های هوشمند Samsung” گفت: Sang Kim, VP محصول در سامسونگ الکترونیک است. “PlayersTV است علاوه بر کامل به تلویزیون سامسونگ به همراه صف برای پرشور طرفداران ورزش به تجربه محتوای ایجاد شده و تولید شده توسط ورزشکاران در سطح جهانی. ما نگاه رو به جلو به اولین بازیکن در تلویزیون به طور انحصاری بر روی سامسونگ TV Plus ماه آینده.”

سامسونگ یکی از شش شرکای توزیع های اضافی توزیع کنندگان راه اندازی PlayersTV قبل از Q3 سال 2020 است.

سرود ورزش و سرگرمی است که ارائه تبلیغات و حمایت و پشتیبانی فروش برای PlayersTV. سرود به دست آورد که اکثر علاقه AXS TV در سال 2019 شد و همکاران با باقی مانده سهامداران علامت کوبا و AEG اتحاد پیوست بازیکنان رسانه های گروهی به عنوان یک شریک استراتژیک و گذار. استیو هاروی جهانی نیز یک سرمایه گذار در سرود.

“سرود متعهد به ساخت سیستم عامل است که به طور خاص به تعامل با پرشور طرفداران و مخاطبان وفادار و PlayersTV است که دقیقا آنچه که ما تا به حال در ذهن داشته باشیم هنگامی که ما در ابتدا سوار بر این ماموریت گفت:” لن Asper بنیانگذار و مدیر عامل شرکت سرود ورزش و سرگرمی. “مانند سرود PlayersTV متمرکز شده است تعریف جدیدی از برنامه نویسی و چشم انداز—آوردن ورزشکاران و مخاطبان هم مانند قبل از هرگز. سرود افتخار به بخشی از این هیجان انگیز تلاش و ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاری آن را با مخاطبان جهانی از علاقه مندان به ورزش.”

در محتوا طرف PlayersTV در حال حاضر معاملات در محل با محتوای شرکای مانند CloseUp360 چند رسانه ای پلت فرم است که طول می کشد یک نگاه همهجانبه به زندگی بازیکنان NBA خارج از دادگاه.

“ما راه اندازی شد CloseUp360 با هدف تبدیل شدن به چت روم در عمق داستان سرایی پلت فرم برای همه بازیکنان و طرفداران در یکی از جهان سریع ترین رشد ورزش” CloseUp360 بنیانگذار Jared Zwerling گفت. “آنها کاملا تراز با بازیکن ما-اولین تمرکز و شیوه زندگی دید و ما به دنبال به جلو به کار با آنها قابل توجه بازیکنان و تیم رهبری است.”

###

در مورد بازیکنان رسانه های گروهی

بازیکنان رسانه های گروهی با تجربه آژانس های دیجیتال با تمرکز در رسانه های ورزشی و سرگرمی. PMG دارای یک پیشینه ثابت از کمک به ورزشکاران برندها و دارندگان حقوق برای رسیدن به اهداف تجاری خود را از طریق موثر و جذاب دیجیتال و اجتماعی-اولین محتوای توزیع و مالکیت معنوی مربوط به استراتژی های بازاریابی. بازیکنان رسانه های گروهی دارای ترکیب 100+ سال تجربه در رسانه های, فناوری و ورزش و سرگرمی. دیدار ما atwww.players-media.com

در مورد PlayersTV

یک شرکت تابعه از بازیکنان رسانه های گروهی PlayersTV مرکزی مقصد برای طرفداران به دنبال کیفیت ورزشکار محتوا و صمیمی دسترسی به جالب و سرگرم کننده زندگی حرفه ای ورزشکاران است. PlayersTV قرار است به راه اندازی در سامسونگ TV Plus در ماه مارس سال 2020 است. دیدار ما در www.playerstv.co و Instagram @theplayerstv.

سرود ورزش و سرگرمی

سرود Sports & Entertainment Inc. یک جهان یکپارچه چند پلت فرم رسانه های شرکت با دفاتر و استودیو در لس آنجلس, دنور, Nashville نیویورک و تورنتو و لندن و استانبول. سرود نمونه کارها شامل AXS TV, پیشرو, موسیقی و سرگرمی, شیوه زندگی, کانال تلویزیون; مبارزه با شبکه برتر جهان مبارزه با کانال ورزشی; تاثیر کشتی, یکی از پیشرو جهان کشتی, سازمان های متخصص در برنامه نویسی اصلی و رویدادهای زندگی می کنند; بازی+ رهبر در Esports و محتوای بازی; GameTV خانه بازی را نشان می دهد و رقابت مبتنی بر واقعیت های سری; و HDNet فیلم که ویژگی های نمایشی منتشر شد فیلم و مستند. سرود نیز قابل توجه علاقه مالکیت در تعقیب کانال یکی از بالا, عمومی, کانال در ایالات متحده

در مورد Samsung Electronics Co., Ltd.

سامسونگ الهام بخش جهان و شکل آینده با تحول ایده ها و فن آوری. این شرکت در حال تعریف جدیدی از جهان از تلویزیون, گوشی های هوشمند, دستگاه های پوشیدنی, قرص های دیجیتال, لوازم, سیستم های شبکه و حافظه سیستم LSI ریخته گری و رهبری راه حل. برای مشاهده آخرین اخبار لطفا سامسونگ در اتاق خبر http://news.samsung.com.Samsung Electronics, Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر