PlayBox Neo قدرت های جدید کانال های تلویزیونی برای Minacord رسانه


PlayBox Neo قدرت های جدید کانال های تلویزیونی برای Minacord رسانه

در 23 آوریل سال 2020 — Minacord رسانه های تاسیس و متعلق به آهنگساز و ترانه سرا خواننده و نوازنده Zeljko Joksimovic انتخاب کرده PlayBox Neo (نسخه 19) کانال-in-a-Box سیستم های قدرت سه جدید کانال های تلویزیونی: Kazbuka K1 و تلویزیون ، هر سه منتقل خواهد شد از طریق کابل و IPTV در صربستان و در Go4TV تلفن همراه-تلویزیون پلت فرم در سراسر کرواسی اسلوونی و اتریش به همراه گسترده تر اتحادیه اروپا و سوئیس و کانادا و آمریکا. این پروژه مذاکره و اتمام PlayBox Neo توزیع شریک PBT Adria از طراحی اولیه و از طریق کابل کشی به سایت یکپارچه سازی پیکربندی و تست.

“هدف ما این است که برای ایجاد یک گروه پویا از کانال های که بین آنها خواهد شد درخواست تجدید نظر به هر گروه سنی” Zeljko Joksimovic نظرات. “Kazbuka معنی “الفبای’, محفوظ است برای جوانان که مشتاق به کشف چیزهای جدید, ماجراهای, موسیقی و سرگرمی. آن است که ترکیبی از محتوا که باعث خنده بچه ها, یادگیری و لذت بردن از دوبله کارتون. K1 است که ترکیبی از فیلم را نشان می دهد و زیر کار از نوازندگان شناخته شده; ما پیش بینی است که آن غنی محتوای موسیقی را به این کانال واقعا قوی زیر است. تلویزیون دکتر معاملات با خانواده و مسائل مربوط به سلامت از جمله رژیم غذایی و استفاده از محصولات دارویی در زندگی روزمره است.”

“بسیاری از کانال های تلویزیون به شدت بستگی به منابع خارجی برای مطالب خود را. ما در حال گرفتن بیشتر رویکرد اصلی توسط ایجاد تا شش ساعت از محتوا در هر روز در استودیو در بلگراد و پانچفو. این خواهد شد با کیفیت بالا و محصولات با به خوبی شناخته شده شرکت کنندگان با استعداد مجریان و کارشناسان با تجربه ، تجهیزات ما کامل پخش با کیفیت از پایان به پایان است.”

“PlayBox Neo انتخاب قطعی و بدیهی برای کانال های تجاری و تبریز انتقال دهنده به عنوان آن را به ما می دهد کنترل کامل بر تمام مراحل از برنامه ریزی های عنوان گذاری و interstitials مدیریت حق را از طریق به تحویل. یک نیاز اساسی بود که توانایی به طور خودکار به عنوان آنجا که ممکن است در حالی که تولید ما گزینه های باز به جای زنده درج یا آخرین لحظه تغییرات در نظم در حال اجرا. کارآمد بسط و آسان ثالث ادغام دستگاه نیز مهم است به طوری که ما برای اضافه کردن کانال های اضافی به راحتی در هر زمان در آینده است. PlayBox Neo پاسخ در هر سطح.”

“سیستم ما ارائه شده شامل چهار تکمیل کانال با سه-plus-یک افزونگی حفاظت” می افزاید: PBT آدریا مدیر کل ولادیمیر Stanić. “ساختاری آنها شامل چهار PlayBox Neo-19 سرور هر کدام با AirBox Neo-19 تبریز انتقال دهنده اتوماسیون و کنترل TitleBox Neo-19 گرافیک آماده سازی زیرنویس و متن دستکاری چند Backup Manager برای مانیتورینگ و نظارت SafeBox Neo-19 به صورت خودکار محتوا و انتقال لیست پخش در سراسر کانال.”

“دو 96 ترابایت network-attached storage سرور به دسترسی سریع به مقدار بسیار زیادی از محتوای تکمیل شده توسط یک LTO نوار بایگانی است که می تواند جستجو و دیده از هر گونه ارتباط کاری. ما نیز یکپارچه خود ما ترافیک جعبه ترافیک نرم افزار مدیریت رسیدگی به برنامه حقوق و تبلیغات و وله. کل سیستم متصل است از طریق 10G SDI زیرساخت ها از جمله KVM کنترل رابط سیگنال مسیریابی و توزیع چند بینندگان نظارت تصویری نمایش تجهیزات و قفسه. در تکمیل واقعی ساخت ما سازمان یافته در محل آموزش به صورت Minacord تولید تیم و کادر فنی. همه چیز اقدام در زمان و در داخل بودجه. این سیستم در حال حاضر در عمل کامل در انتظار راه اندازی رسمی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>