PlayBox Neo CIAB تبریز انتقال دهنده زنده رود در SoundView پخش


SoundView پخش جهانی پخش ارائه دهنده خدمات سرمایه گذاری در یک PlayBox Neo چند مجرایی تبریز انتقال دهنده سیستم برای دفتر مرکزی خود را در قلب شهر نیویورک تلویزیون و motion picture منطقه.

“جدید نصب و راه اندازی شامل آخرین نسل AirBox کانال-in-a-Box سرور در مصرف محتوا استاد تبریز انتقال دهنده و پشتیبان گیری از تنظیمات” نظرات SoundView رادیو و تلویزیون مدیر عملیات Sarmad ظفر. “آنها آسان برای نصب و پیکربندی خوب و انجام بسیار قابل اعتماد. ما همچنین دسترسی سریع به پشتیبانی از PlayBox Neo ایالات متحده آمریکا در صورت نیاز. این PlayBox Neo رابط کاربری بسیار اپراتور پسند و آسان برای یادگیری و نمایش دقیقا اطلاعات مورد نیاز در هر مرحله از عملیات از مصرف حق را از طریق به انتقال است.”

“ما ارائه شده سه نفر از ما در اندازه 3U سرور برای این پروژه” می افزاید: PlayBox نئو ما مدیر عملیات ون دوک. “هر پیکربندی شده است با AirBox Neo-19 تبریز انتقال دهنده نرم افزار و TitleBox Neo-19 کانال با نام تجاری نرم افزار. سرورهای 1 و 2 شامل ANSI/SCTE 35 فرو نشانه پیام. سرور های 2 و 3 هستند و علاوه بر این حاوی PlayBox Neo چند Backup Manager. سرور 3 نصب شده در offsite بازیابی تسهیلات است.”

طراحی شده برای پشتیبان گیری های متعدد تبریز انتقال دهنده کانال به طور همزمان, همچنین شناخته شده به عنوان n+m افزونگی PlayBox Neo چند Backup Manager (MBM) اجازه می دهد تا کاربر به انتخاب تعدادی از سیستم های پشتیبان برای مثال چهار پشتیبان گیری برای 12 در کانال های هوا و کاهش کلی هزینه سیستم در حالی که حفظ یکپارچگی سیستم. MBM مانیتور تعریف شده توسط کاربر لیست با Neo-19 CIAB استاد و برده و برنامه های کاربردی. اگر یک استاد غیر پاسخگو برای دو ثانیه و یا بیشتر از آن است که به طور خودکار جایگزین ،

تاسیس در سال 2004 SoundView پخش (www.soundview.tv) رسانه ها فراهم می کند خدمات برای بیش از 26 بین المللی, کانال های تلویزیونی از کشورها از جمله هند و پاکستان و بنگلادش و مصر و کشورهای جنوب صحرای آفریقا و ایالات متحده آمریکا به مخاطبان در سراسر شمال امریکا و اروپا و انگلستان است. علاوه بر تولید و توزیع خدمات SoundView رادیو و تلویزیون نیز مختصات بازاریابی, تبلیغات, فروش و خدمات مرتبط به صورت بین المللی پخش و تولید کنندگان است. بیش از فقط یک پخش و تولید منابع این گفتوگو در ایالات متحده برای هر دو آماتور و بین المللی تاسیس و قومی کانال های تلویزیون از هر بخشی از جهان جسارت به بازارهای جدید است.

PlayBox Neo (www.playboxneo.com) ساختمان در 20 سال موفق نوآوری پیشگام توسعه با راندمان بالا سرور-بر اساس و مبتنی بر ابر تبریز انتقال دهنده به حمایت از هر مقیاس و نوع یک به چند ارتباط است. PlayBox Neo محصولات و ابر راه حل های امروز قدرت بیش از 18,500 تلویزیون و نام تجاری کانال در بیش از 120 کشور جهان است. کاربران شامل ملی و بین المللی پخش, راه اندازی کانال های تلویزیون webcasters تعاملی تلویزیون و کانال های موسیقی, فیلم, کانال های از راه دور تلویزیون کانال, شرکت, کانال های اطلاعات و بازیابی کانال. با آن تجاری HQ در اروپا PlayBox Neo دارای دفاتر در ایالات متحده آمریکا (PlayBox Neo LLC) و آسیا (PlayBox Neo آسیا و اقیانوسیه) در هند (PlayBox Neo هند) و در انگلستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید