قصد دارد تا 500 خانه در مسیر بازگشت برای San Leandro مارینا منطقه

SAN LEANDRO — پیش بینی افزایش سطح دریا باعث شده است تا یک توسعه دهنده به تجدید نظر در برنامه ریزی برای تبدیل این شهر اسکله به صدها نفر از خانه های یک پارک و یک کتابخانه جدید — با حرکت بلند پروازانه پروژه کوچک داخلی.

Cal-Coast توسعه Gardena که راه اندازی آن تلاش به redevelop سن لیندرو مارینا 12 سال پیش در ضمن دارای اوراق قصد دارد برای ساخت یک دانشگاه و یک مرکز کنفرانس وجود دارد.

به روز شده در برنامه شامل ساختمان بیشتر واحدهای مسکونی از 354 به عنوان بسیاری از 500 — از جمله 152 خانه های تک خانواری و داشتن آنها را تا نزدیک به پادشاه خلیج درایو و بیشتر داخلی از خلیج سان فرانسیسکو.

توسعه نیز منتقل مکان های پیشنهادی برای 220 اتاق هتل با متصل رستوران و 7,500 فوت مربع سالن ضیافت از یک نوار از زمین در مارینا غربی لبه در امتداد خلیج و به جای آن نشان می دهد تبدیل این منطقه به یک نه هکتار پارک عمومی.

فرمت San Francisco Bay Trail است که بخشی از این پروژه است.

“این تا حد زیادی تحت استفاده,” کتی بومن, San Leandro توسعه اقتصادی, مدیر گفت: در مورد نوار. “در این نقطه, شما می توانید مقدار زیادی از رنگ خاکستری پیاده رو وجود دارد. یکی از چیزهایی که من بیشتر هیجان زده در مورد آن تبدیل بسیاری از این پیاده رو به برخی از سبز منطقه است.”

این شهر برنامه ریزی کمیسیون و هیئت مدیره از منطقه بندی و تنظیم خواهد شد در نظر گرفتن 75 هکتار پروژه در روز پنج شنبه و به دنبال آن توسط شورای شهر در فوریه. 24.

این منطقه واقع شده است و بین Fairway درایو و مارینا درایو و شمال مارینا پارک و یک زمین گلف 18 حفره است که بخشی از توسعه برنامه های, به گفته مقامات شهرستان.

همراه با یک پارک عمومی در Mulford نقطه, پروژه تماس جدید Mulford-مارینا شعبه کتابخانه و یک نقطه برای یک 5000 فوت مربع رستوران و همچنین برای یک کافی نت و یا طعمه فروشگاه. مسکن را شامل 285 آپارتمان و 48 خانه.

Cal-Coast توسعه در ابتدا برنامه ریزی شده برای ساخت 200 اتاق هتل از 150 ، 000 فوت مربع ساختمان اداری و یک طبقه پارکینگ ساختار در Mulford نقطه درایو.

اما این برنامه تغییر شد سه سال پیش به خاطر خلیج سان فرانسیسکو, حفاظت و توسعه, کمیسیون, که نظارت بر توسعه در خلیج لبه, می خواستم هر گونه سازه ها مطرح می شود تقریبا شش پا از طرح های اصلی به حساب حداکثر پیش بینی شده و سطح آب دریاها تا پایان قرن.

زمان برنامه های تماس برای ساختمان ها به صورت یک در حدود سه پا افزایش و یا حداقل پیش بینی شده مقدار.

“همه از این ساختمان ها شده اند را به عقب رانده 100 تا 200 پا از خلیج می دهد که ما توانایی نه تنها به ارائه تمام دسترسی عمومی به تفرجگاهها و همچنین توانایی به جای در برخی از نقطه در زمان (حداکثر) افزایش سطح دریا,” Edward Miller, Cal-Coast, مدیر اجرایی گفت: شورای Jan. 21 زمانی که آن را به روز رسانی بر روی این پروژه.

ریزه یا سنگ و مواد دیگر استفاده می شود به تقویت ساحل در برابر جزر و مد و بالا آمدن آب نصب می شود در صورتی که سطح خطرناک می شود میلر گفت.

“حتی اگر (خلیج کمیسیون يافته با تاخیر در این پروژه من فکر می کنم ما به پایان رسید تا با بهتر پروژه” Councilwoman Deborah Cox گفت.

آینده اسکله پارک خواهد بود “منفعل یک” بومن گفت.

“و منفعل نیست و در راه بد اما آن می تواند یک کمی ساکت تر, بیشتر, باز کردن فضا برای انعکاس نمی دیدن بازی های فوتبال لزوما اما بیشتر مردم و بهره گیری از طبیعت,” او گفت:.

سن لیندرو انتخاب Cal-سواحل به عنوان مارینا کارشناسی ارشد-توسعه در سال 2008 و محیط زیست تاثیر گزارش برای پروژه تایید شد در سال 2015; گزارش باقی مانده است در اثر با توجه به مقامات شهرستان.

این شهر متعلق به مارینا بخشی از سن لیندرو خط ساحلی منطقه تفریحی و 462 اسکله قایق راه اندازی شیب دار و دو باشگاه های قایق بادبانی.

Cal-ساحل نیز استاد توسعه دهنده تجلیل cabrillo مارینا در بندر لس آنجلس که شامل 2000 قایق ورقه و 225 اتاق هتل. و آن را پشت 367 واحد افزایش Koreatown آپارتمان و آن 62,000 فوت مربع از فضای تجاری در لس آنجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر