برنامه ریزی برای یک COVID-19 موج: فارگو بیمارستان اضافه کردن تخت گرفتن منابع از وزارت امور خارجه ذخایر

بیمارستان ها و مقامات بهداشتی دولت در حال اضافه کردن تخت به صورت coronavirus بیماران از جمله پتانسیل های احتمالی برنامه ای برای بازگشایی بسته بیمارستان ها و یا بال و آماده سازی برای توزیع بسیار مهم تجهیزات پزشکی به زودی از دولت اضطراری ذخیره.

در حال حاضر بیمارستان ها در سراسر کشور را به شدت محدود اعمال جراحی الکتیو به تخت های موجود برای بیماران مبتلا به COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس مسری تیم Blasl رئیس جمهور از داکوتای شمالی, در بیمارستان, انجمن, گفت سهشنبه, مارس 24.

“در بیشتر قسمت ها در داکوتای شمالی است که اتفاق افتاده است در حال حاضر” به تعویق افتادن غیر فوری به عمل جراحی. “اگر آن را به اورژانس آنها هنوز انجام عمل جراحی است. وجود دارد بسیاری از بحث در رفتن در حال حاضر بین پزشک و بیمار است.”

رهبران به نمایندگی از بیمارستان ها و پزشکان عمومی و سازمان بهداشت و درمان در جلسه به طور منظم به برنامه ریزی برای یک انتظار افزایش بیماران زمانی که این بیماری همه گیر بدتر در داکوتای شمالی. از سه شنبه هفت نفر از دریافت مراقبت های بیمارستان در داکوتای شمالی و 36 آزمایش مثبت در میان 1,602 که آزمایش شده اند. هیچ مرگ و میر گزارش شده است.

مقامات بهداشتی دولت توزیع خواهد شد 40 درصد از دولت اضطراری انبارهای تجهیزات پزشکی از جمله تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش و نقاب محافظ صورت — به بیمارستان های دولتی بر اساس مجوز, تخت, ظرفیت بیمارستان, نمایندگان گفت.

“آنها را بسیار قابل توجهی ذخایر منابع” گفت: Bryan Nermoe جمهور از سنفورد سلامت در فارگو. “در حال حاضر در سنفورد ما فراموش کرده اند که عرضه کافی در حال حاضر, اما کافی است که بسیار انعطاف پذیر کلمه است.”

بقیه دولت تامین ذخایر مانند تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی برگزار خواهد شد در ذخیره برای استفاده های بعدی امکان, Blasl گفت.

تنها هفت نفر از بيماران بستری به بیمارستان نیست تحت فشار و در عین حال از coronavirus Blasl گفت.

در فارگو, Sanford, بهداشت و درمان در حال حاضر کنار تخت برای رسیدگی به کروناویروس مبتلا ، “ما دو واحد مراقبت های ویژه و در حال اجرا در بزرگسالان و کودکان” Nermoe گفت.

در مرکز شهر مرکز پزشکی سانفورد 18 بزرگسالان تخت با دیگر 34 است که آماده خواهد شد توسط یکشنبه, او گفت:.

حداقل شش اطفال تخت آماده در سنفورد مرکز پزشکی در نزدیکی بلوار جانبازان با توانایی به گسترش ظرفیت گفت: دکتر داگ گریفین, Sanford, افسر ارشد پزشکی در فارگو.

“این نوع از آنجا که ما نیاز به” گریفین گفت. “ما آن را طراحی شده به افزایش است.”

سنفورد است ارزیابی درمانگاه بازدید و غیرضروری عمل جراحی و روش در مورد اساس Nermoe گفت. فولاد حجم پایین 30% گفت و درمانگاه بازديد کاهش یافته است 40 درصد است.

Essentia سلامت است که به حالت تعلیق در اعمال جراحی الکتیو و روال درمانگاه قرار ملاقات درخواست بیماران در هر زمان ممکن است برای ارائه دهندگان خدمات از طریق e-بازدیدکننده داشته است. طی چهار روز Essentia ارائه دهندگان خدمات به کار گرفته اند 1,700 telehealth بازديد گفت: دکتر ریچارد Vetter, Essentia افسر ارشد پزشکی در فارگو.

که در مقایسه با به طور متوسط از 20 تا 30 هر روز قبل از, او گفت:.

در Sanford, e-بازديد و ویدئو کنفرانس با ارائه دهندگان خدمات نیز به شدت بالا. سنفورد ارائه دهندگان در فارگو در حال حاضر دیده می شود 60 بیشتر بیماران با استفاده از پزشکی از راه دور در یک روز در مقایسه با هفته گذشته است.

سنفورد دریافت 300 درخواست برای تصویری بازديد از دوشنبه در مقایسه با کمتر از 100 درخواست یک هفته پیش.

Essentia دارای 14 واحد مراقبت های ویژه تخت های موجود در فارگو با “فضای اختصاص داده شده ما به راحتی می تواند مرتکب اگر نیاز ناشی میشود” Vetter گفت.

“در حال حاضر ما در یک نقطه خوب,” او گفت: “اما افزود که Essentia است نظارت بر منابع و تخت خواب روزانه نیاز دارد در راستای گسترش عفونت کروناویروس که ارسال خواهد شد برخی به بیمارستان.

“ما تا به حال بیشتر از یک فرصت برای برنامه ریزی و بهره مندی از آن تجربه است که اتفاق افتاده و در جاهای دیگر” Vetter گفت.

به عنوان برای سوال در مورد چگونگی و زمانی که coronavirus موارد سنبله در منطقه “این سوالی است که بسیاری از مردم می پرسید” Vetter گفت.

سنفورد تحلیلگران کار در پیش بینی آنچه افزایش بیماران ممکن است مانند زمانی که گسترش عفونت کروناویروس تشدید در منطقه Nermoe گفت. هفته گذشته سانفورد گفت: “بدترین سناریو” برای 60 روز دوره می تواند به معنای 3,600 عفونت در میان یک منطقه ای ارجاع جمعیت 500,000.

به طور معمول بر اساس تجربه در چین مقامات بهداشت برآورد کرده اند که 80 درصد از کسانی که با این ویروس نیروی تازه یافتن در خانه 15 درصد خواهد نیاز به برخی از مراقبت های بیمارستان و 5 درصد نیاز حاد و یا مراقبت های ویژه.

ProPublica مستقل غیر انتفاعی, روزنامه نگاری, سازمان گزارش کرده است که فشار در بیمارستان ها متفاوت خواهد بود به طور گسترده ای در سراسر کشور. ProPublica ایجاد نقشه بر اساس داده ها از دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه.

در فارگو-مورهد بیمارستان ارجاع منطقه جمعیت 560,000 با وزش coronavirus عفونت سناریو — که دانشگاه هاروارد مطالعه ای را تعریف می کند که 40 درصد از جمعیت آلوده شدن در 12 ماه — بیمارستان را مجبور به اضافه کردن حاد-تخت های مراقبت برای رسیدگی به بیمار, بیماران, ProPublica پیش بینی کرد.

چرا که به طور متوسط 61 درصد از تخت های بیمارستانی اشغال شده به عنوان یک ماده معمول افزایش در بيماران بیمار از coronavirus را فشار بیمارستان ظرفیت این مطالعه گفت.

“هجوم بیماران نیاز به 1,210 تخت بیش از 12 سال است که 165 درصد از دسترس تخت در آن دوره” ProPublica گزارش گفت:.

دانشگاه هاروارد محققان حالات فرض کنیم که هر یک از coronavirus بیمار نیاز به 12 روز در بیمارستان به طور متوسط بر اساس داده ها از چین است.

پیش بینی مانند کسانی که توسط ProPublica و هاروارد بر اهمیت و مردم تمرین های اجتماعی فاصله — ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است اجتناب از جمعیت حفظ فاصله فیزیکی از شش فوت یا بیشتر — و سعی و کوشش در حفظ و بهداشت و کارشناسان بهداشت گفت.

اجتماعی فاصله می تواند سرعت گسترش coronavirus کمک به نگه داشتن بیمارستان از غرق فدرال و ایالتی و محلی مقامات بهداشت بارها گفته ام.

“این همه کاهش طراحی شده است و به این بیماری پس از آن نمی آید مانند یک سونامی,” دکتر گفت: Kurt Kooyer یک پزشک در UrgentMED در فارگو. “این نبرد در حال رفتن به جنگ در بیمارستان است.”

Kooyer گفت که او در تلاش برای انجام بخشی خود را به عنوان یک پزشک آماده سازی خود در کلینیک و آموزش بیماران خود را.

“ما نمی خواهیم به جنجال آفرینی” او گفت:. “ما می دانیم که آن را به گرفتن مشغول است. بسیاری از ما در حال رفتن به مریض. ما لازم نیست به ترس از بیمار شدن. ما نیاز به ترس از همه گرفتن بیمار در همان زمان.”

لینک به Marketplace/دانشگاه هاروارد مطالعه که در جستجوها می تواند ساخته شده توسط بیمارستان ارجاع خدمات منطقه است.

لینک به شهری موسسه نقشه های بیمارستان تخت ظرفیت برای هر شهرستان.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

Click for more coronavirus stories.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>