صفحه قدرت نرم افزار پیشرفت را در دنیای واقعی بازده در ادغام و اجرای


نسخه های جدید از گالیم گردش کار ارکستراسیون و StreamMaster رسانه های پردازش ساخته شده بر روی نوآوری و انتظارات کاربر

Cambridge, UK, 16 مارس سال 2020: به تاکید نقاط قوت آن در حرکت کاربران از میراث معماری برای نرم افزار-محور به طور کامل مجازی, راه حل برای چند پلت فرم تبریز انتقال دهنده و گرافیک تولید پیکسل و قدرت راه اندازی عمده نسخه های جدید آن هسته software technologies: گالیم گردش کار ارکستراسیون و StreamMaster مدیا پردازش. گالیم 3.0 و StreamMaster 2.0 هر اضافه کردن پیشرفت قابل توجهی پوشش قابلیت بهره وری عملیاتی و قابلیت اتصال از طریق به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده و استاندارد.

از طریق عملکرد آن-بلوک معماری گالیم گردش کار ارکستراسیون پلت فرم اجازه می دهد تا سیستم معماران برای ساخت با دقت طراحی شده و راه حل برای دیدار با دقیق مشتری در گردش مورد نیاز است. نسخه 3.0 می افزاید: بیش از 50 پیشرفت های قابل توجهی در قابلیت های جدید و بهبود قابلیت استفاده. که شامل هر دو زنده و مبتنی بر فایل های باز و بسته زیرنویس; audio watermarking; زندگی می کنند برنامه ریزی شده و با تاخیر ضبط و اسکریپت تنظیم تحریک از سیستم های خارجی. در خط با صفحه قدرت سیاست حمایت از سیستم های باز در یک راه انعطاف پذیر, این باعث, می توانید استفاده, استراحت, UDP و XML های مبتنی بر یکپارچگی.

صفحه قدرت رسانه پردازش پلت فرم StreamMaster نیز می بیند قابل توجهی در نسخه جدید اضافه می کند که قابلیت های که در حال رانده شده توسط دنیای واقعی مورد نیاز است. StreamMaster 2.0 می افزاید: UHD پشتیبانی; غیر فشرده I/O بیش از SMPTE ST-2110; OP47 و SMPTE 2031 زیرنویس درج و انعطاف پذیر ضبط خروجی اصلی منابع ورودی و یا پاک کردن تغذیه از جمله پخش در حالی که ضبط. و همچنین به عنوان مقیاس چند کانال کارشناسی ارشد کنترل تبریز انتقال دهنده, گالیم و StreamMaster به راحتی می تواند پیکربندی شده برای تولید چرخش سریع زنده محتوای VOD توزیع برای مثال برای گرفتن بالا و زمان تاخیر کانال در حالی که حفظ انعطاف پذیری برای تغییر عناصر خروجی مانند تبلیغات.

“این ممکن است به خوبی استفاده می شود کلیشه, اما ما واقعا انجام مراحل فعال به درک عمق واقعی آنچه مشتریان خود را در حال حاضر و در آینده است.” گفت: James Gilbert, مدیر عامل شرکت پیکسل قدرت. “ما استخدام افراد برای ما خدمات حرفه ای تیم که مشغول به کار برای پخش در سراسر جهان و بدانید که دقیقا آنچه مورد نیاز است برای دیدار امروز, تجاری, خلاق و عملیاتی مورد نیاز.

“آنها کار با مشتریان برای اطمینان از آنها در حال ساخت بسیاری از مدرن نرم افزار-تعریف تکنولوژی برای ایجاد بازده و چابکی آنها تقاضا” گیلبرت ادامه داد. “آنها همچنین نگه داشتن تیم توسعه ما در انگشتان پای خود را تضمین ما می توانیم پشتیبانی از نیازهای آینده تحویل محتوا سیستم است.”

کاربردی-بلوک معماری که پایه گالیم و StreamMaster بدان معنی است که سیستم می تواند اجرا در دستگاه, اتاق, در, شرکت, مرکز داده ها در ابر و یا در ترکیبی پیاده سازی.

گیلبرت به این نتیجه رسیدند: “شما را انتخاب کنید که در آن شما می خواهید برای میزبانی آن را بر اساس نیازهای کسب و کار شما و انعطاف پذیر و مقیاس پذیر صدور مجوز گزینه های ما ارائه می دهیم. هر استقرار مدل شما انتخاب می کنید ما می توانیم معمار یک راه حل که ارائه خواهد شد همان پنج nines یا بهتر قابلیت اطمینان است.”

###

در مورد پیکسل قدرت
صفحه قدرت فراهم می کند نوآورانه گرافیک تولید و یکپارچه تبریز انتقال دهنده سیستم های تحویل برای رسانههای خارج پخش کامیون شرکت های تبریز انتقال دهنده امکانات تولید پست خانه ها سالن ها و مجتمع های ورزشی. ما برنده جایزه نام تجاری و تبلیغات سیستم های گرافیکی-فعال کارشناسی ارشد کنترل و سیستمهای پیچیده تغییر گرافیک تولید سیستم اجازه می دهد تولید کنندگان برای تحویل زنده و پویا و قبل از ثبت محتوا برای هر SD, HD, 4k, تلفن همراه, آنلاین یا تعاملی نرم افزار.

صفحه قدرت دارای 30 سال تجربه فنی و مهندسی دلاوری و فداکاری برای پشتیبانی از مشتری ساخته شده است که در آن صنعت انتخاب اول در گرافیک تجاری و تبریز انتقال دهنده. با بیش از 2500 تاسیسات در سراسر جهان مشتریان از جمله بازار پیشرو پخش مانند الجزیره, BBC, CBC, دیزنی, کشف, اریکسون, ESPN, آسمان, ViaSat و WDR.

با دفتر مرکزی شرکت در کمبریج انگلستان و با دفاتر منطقه ای در چمن دره کالیفرنیا و دبی, امارات متحده عربی, پیکسل قدرت دارای یک سازمان جهانی و با حمایت خوبی آموزش دیده و متمرکز شبکه توزیع.

صفحه قدرت را می توان برای برقراری تماس آنلاین در www.pixelpower.com.

صفحه قدرت تماس:
نام: Ciaran Doran
عنوان: Exec VP
ایمیل: [email protected]
Tel: +44 7775 581301

روابط عمومی تماس بگیرید:
نام: Jennie Marwick-Evans
شرکت: مانور بازاریابی
ایمیل: [email protected]
Tel: +44 7748 636171

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>