پیتسبورگ برای اضافه کردن یک ماهی در بازار جدید اسکله ناهار خوری

بازدید کنندگان به پیتسبورگ را مارینا به زودی می تواند خرید تازه خرچنگ, خرچنگ و غذاهای دریایی دیگر و شام خوردن نقاشی با آبرنگ روی گچ در یک رستوران جدید با نمایش unobstructed از دلتا.

این پیتسبورگ شورای شهر روز دوشنبه به اتفاق آرا تایید توافق با منابع جهانی Trading LLC به اجاره یک ساختمان در 31 مارینا Blvd. درست در کنار آن از سال 2018 عمل بگیر ماهیگیر طعمه & مقابله با فروشگاه.

این شرکت قصد دارد برای باز کردن یک سالن ضیافت و رستوران با فضای باز ناهار خوری به عنوان به خوبی به عنوان یک بازار ماهی در اسکله در یک نقطه به عنوان مراجعه کننده “berm.”

“این یک پروژه هیجان انگیز برای شهرستان به عنوان ما به دنبال توسعه اقتصادی پایین وجود دارد در اسکله” شهردار Jelani قتل گفت. “صاحب بسیار هیجان زده در مورد فرصت های اینجا در پیتسبورگ.”

بر اساس هیوارد منابع جهانی برتر است, عمده فروش, غذاهای دریایی, فروش عمده زنجیر مانند تمام مواد غذایی و داشتن عملکرد موفق تجاری غذاهای دریایی کسب و کار و رستوران ها در گذشته است. تحت توافق شهرستان مدیر گرت ایوانز پیشنهاد
اصلاح بودجه به حرکت $19,584 به این شهر لنگرگاه و اسکله بودجه برای این پروژه است که در سابق کلنگی ملک شهر در زمان بیش از در سال 2011.

پیشنهاد بازار ماهی و رستوران harks بازگشت به این شهر ماهیگیری تجاری گذشته در اواخر 1800s و اوایل 1900s زمانی که ماهیگیران ایتالیایی plied آب در نزدیکی San Joaquin و ساکرامنتو, رودخانه, ریخته گری, شبکه خود را برای ماهی قزل آلا, راه راه, باس, شاد و گربه ماهی.

تحت شرایط توافق شهرستان را اجاره ملک اسکله به منابع جهانی تجارت برای $1 فوت مربع شروع on Jan. 1, 2021 و افزایش 5 درصد در سال از آغاز ژوئیه 6 2021.

لورا رایت, شهرستان, محیط زیست, مدیر امور گفت: این شرکت نزدیک به شهرستان در سال 2018 به صورت منحصر به فرد مذاکره حقوق به “berm” اسکله منطقه است.

“وجود بالقوه باور نکردنی برای این سایت,” او گفت:. “این berm باور نکردنی مشاهده دلتا پس گرفتن پتانسیل توسعه وجود دارد که واقعا افزایش کل در مرکز شهر اسکله منطقه است.”

با توجه به رایت جهانی منابع به روز رسانی در داخل و خارج از طعمه فروشگاه ها و برنامه های بهبود به بعد-درب ساختمان که در آن از آن خواهد شد قرار دادن آن رستوران و بازار ماهی. این پیتسبورگ جامعه هنر بنیاد قبلا عمل یک استودیو و اتاق وجود دارد قبل از حرکت به یک نقطه قابل مشاهده در خیابان راه آهن.

“این خواهد بود که علاوه بر خوش آمدید به منطقه” رایت گفت. “این خواهد شد کمک به جذب بیشتر مشتریان به مارینا و jumpstart منافع عمومی و برجسته تاثیر بالقوه توسعه از بقیه اموال.”
معاون شهردار مریل هنر و صنعت موافقت کردند.

“من می خواهم این ایده و توسعه” او گفت: قبل از حرکت به تصویب توافق نامه اجاره.

شهردار نیز با ابراز موافقت با اشاره به توسعه بسته را نشان می دهد بسیاری از کاربردهای بالقوه از اسکله berm.

“من می دانم که وجود دارد بسیاری از ماهیگیران مشتاق در این شهر که واقعا لذت بردم از این واقعیت است که ما به ارمغان آورد یک طعمه مغازه به مساحت…” قتل گفت. “در حال حاضر ما قادر به اضافه کردن این بخش جدید از غذاهای دریایی تازه بازار به عنوان یکی دیگر از ملایمت به عنوان دور به عنوان یک فرصت برای مردمی برای لذت بردن از برخی از مواد غذایی را در مارینا, بنابراین من در مورد این پروژه است.”

بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>