پیتسبورگ — 24-year-old man درگذشت پس از پریدن به یک Contra Costa County کانال پس از یک تعقیب پلیس اینجا پنج شنبه شب, مقامات گفت.

Kenyon توماس, Pittsburg, یا غرق شدند و یا کشته شدند از آب منجمد به گفته مقامات. یک گزارش کالبد شکافی نشده است ساخته شده است.

توماس’ بدن کشف شد پنج شنبه صبح, پلیس گفت:.

این همه زمانی آغاز شد که یک California Highway Patrol افسر سعی کردم به جلو و بیش از یک ماشین با توماس و دو نفر دیگر در بزرگراه 4 CHP سخنگوی افسر جان Fransen گفت. توماس یکی از سه مظنون در خودرو دنبال CHP. خودرو دو تن دیگر از سرنشینان دستگیر Fransen گفت.

پس از رانندگی از پلیس توماس و دیگران اقدام به فرار می کردند. پس از بودند eluding افسران توماس ظاهرا شروع به پریدن کرد و به کانال. پلیس اظهار نظر نیست دقیقا توماس که در آن اعتقاد بر این است که وارد کانال نه که در آن تعقیب و گریز پلیس به پایان رسید.

به طور معمول افسر-درگیر مرگ و میر از جمله مرگ و میر مرتبط با پلیس, تعقیب, در حال بررسی توسط کنترا کوستا دادستان منطقه به عنوان به خوبی به عنوان یک عمومی پزشکی قانونی استنطاق شنوایی. اما در این مورد درگیر سازمان های اجرای قانون تعیین توماس’ مرگ بود به اندازه کافی به خارج از تعقیب و گریز که لازم بود به استناد این شهرستان پروتکل.

شهرستان کانال سیستم حفاظت توسط سیم خاردار گشت امنیت در برخی از مناطق و علائم هشدار دهنده که شنا در آنها می تواند کشنده باشد. هنوز چند نفر به طور معمول سقوط و مرگ در هر سال.

نویسنده کارکنان ریک هرد کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de